کرم ضد چروک دور چشم افیسه گلنیک التیام بخش، بازسازی کننده ضد افتادگی و ضد چروک قوی بوده و صبح ها جهت مراقبت از چشم ها استفاده می شود . تمامی محصولات حاوی عصاره جلبکهای دریایی با اثر افزایش چسبندگی میان درم و اپی درم و سفت شدن سطح پوست می باشند . کرم دور چشم افیسه حاوی عصاره خالص جلبک آبی است . این ماده فعال طبیعی به موجب تبحر کامل گلنیک در استفاده از هنر در خلق محصولات مراقبت از پوست ، تحت عنوان افیسه Ophycee فرمول بندی شد. این محصول دارای بافتی بی نظیر ، رنگ آبی ملایم و عطری دلپذیر است. نتایج بدست آمده بعد از ۲۱ روز استفاده نشان می دهد این محصول چین و چروک ها را به میزان %۷۵ پر میکند و پوست به صورت قابل ملاحظه ای به میزان %۸۷ محکم می شود .

بهترین کرم دور چشم حاوی ضد آفتاب | استیک دور چشم ضد آفتاب سان سنسی پایو Payot

استیک سان سنسی پایو نیز دور چشم مناسب دیگری است . این ضد آفتاب دور چشم فرمولی کاملا اختصاصی مناسب نواحی حساس و مستعد آفتاب سوختگی پوست نظیر اطراف چشم، لب، بینی، گوش و … دارد و مناسب انواع پوست حتی پوست حساس بوده و دارای خاصیت ضد پیری و ویتامین رسانی است و نیز مقاوم در برابر تعریق و شست و شو می باشد .

بهترین کرم دور چشم حاوی ضد آفتاب | استیک دور چشم ضد آفتاب رنگی ساسکین SOSKIN

سومین ضد آفتاب دور چشم در فهرست بهترین دور چشم ضد آفتاب به استیک دور چشم ضد آفتاب رنگی ساسکین می رسد . این استیک دور چشم ساسکین حاوی ویتامین E ،عصاره درخت گل ابریشم ، فیلتر های محافظ در برابر اشعه های  آفتاب بوده و با قابلیت پوشانندگی بالا ، لکه های صورت و گودی زیر چشم و سیاهی زیر چشم را پوشش می دهد و از پوست در برابر اشعه های (UVA-UVB) محافظت میکند. همچنین آنتی اکسیدان بوده و مرطوب کننده نیز می باشد.

تک فارس » آرایشی » چه کرمی واقعا دور چشم را صاف و درخشان میکند