image چه چیزهایی چربی های زائد بدن را از بین می برد

چای سبز :

این نوشیدنی علاوه براینکه خطر ابتلا به سرطان و بیماریهای قلبی را کاهش می دهد برای همه بدن مفید است و مطالعات جدید نشان داده است که آنتی اکسیدانها و کاتچین های موجود در آن به کم کردن چربی های شکم کم میکند . اگر قبل از انجام تمرینات ورزشی ، چای سبز بنوشید ، این ترکیبات به شما کمک میکند که چربی بیشتری بسوزانید.

آب:

وقتی میخواهید وزن کم کنید ، خیلی مهم است که بدنتان به میزان کافی آب داشته باشد . نوشیدن مقدار زیادی آب در طول روز به بدن شما کمک میکند تا تعادل مایعات خود را حفظ کند و علاوه بر این باعث می شود که شما بیشتر احساس سیری کنید و کمتر غذا بخورید.

آب هندوانه:

از آنجایی که آب هندوانه مانند شربت نیست و در ترکیبات آن شکر و یا مواد شیرین کننده بکار نرفته است یک نوشیدنی مفید برای تامین آب مورد نیاز بدن محسوب می شود

و علاوه بر این، آب هندوانه بسیار کم کالری است. اما داشتن آب بسیار زیاد و کم کالری تنها مزیت هندوانه نیست این میوه تابستانی دارای مواد بسیار مغذی است که از بروز برخی از سرطانها جلوگیری میکند و یک اسید آمینه شناخته شده و مفید با نام آرژین نیز در ترکیبات آن وجود دارد.

آب آناناس:

آناناس دارای آنزیمی با نام بروملین است که به شکستن پروتئین ها ، هضم غذا و از بین بردن نفخ شکم کمک میکند.

چای سرد نعنایی:

این نوشیدنی علاوه بر اینکه تشنگی شما را برطرف میکند و در فصل تابستان به شما طراوت و شادابی می دهد،برای صاف کردن شکم شما هم مفید است.نعناع به شکم شما کمک میکند که چربی ها را بسوزاند و غذاهای پر چرب مثل برگرها و استیکها به سرعت هضم شود و به این ترتیب مانع از نفخ کردن شکم می شود