image چه میوه ای بخوریم تا زیبا و شاداب باشم

انبه

انبه به دلیل دارا بودن ویتامین‌های A و C برای پوست مفید می‌باشد. نشانه‌های پیری را درصورت می‌پوشاند و موجب نرم شدن پوست می‌شود. انبه حاوی آنتی اکسیدان‌هایی می‌باشد که برای بدن و به‌ویژه پوست مفید است.

پرتقال

پرتقال نیز مانند لیمو حاوی ویتامین C می‌باشد. پوست پرتقال می‌تواند جمع آوری شده و در مقابل نور آفتاب خشک شود و به ماسک‌های صورت افزوده شود. باعث روشن شدن پوست نیز می‌شود.

توت فرنگی

توت فرنگی نیز به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان‌ها بسیار مفید می‌باشد. همچنین می‌تواند خرد شده و به‌عنوان ماسک برای مدت ۳۰ دقیقه روی صورت قرار گیرد. این میوه دارای ویتامین C نیز می‌باشد و موجب روشنی پوست می‌شود.

موز

موز در واقع میوه موثر در زیبایی است این میوه بسیار مغذی بوده و شامل ویتامین‌های B و C و نیز پتاسیم می‌باشد. پتاسیم در نرم شدن پوست شما تاثیر بسزایی دارد.

سیب

سیب نیز میوه‌ای است که بسیار مغذی بوده و باعث گردش خون مناسب در بدن شما می‌شود. سیب اگر مرتب مورد استفاده قرار گیرد باعث روشن شدن پوست می‌شود. سیب هم چنین حاوی آنتی اکسیدان می‌باشد. برای موهای شما نیز میوه‌ مناسبی است.

گریپ فوروت

این میوه هم سرشار از ویتامین بوده و به‌ویژه برای پوست‌های چرب مفید است. همچنین برای پوست‌های چرب می‌تواند به‌عنوان ماسک به مدت ۲۰‌دقیقه روی پوست قرار گیرد.