چه مدل کفش مردانه برای شلوار لی مناسب است

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چه مدل کفش مردانه برای شلوار لی مناسب است

▪استایل راحتی

در این ترکیب مسلما دست شما در انتخاب شلوار و کفش باز تر است و می‌توانید از شلوارهای با رنگ روشن و گشاد یا تنگ استفاده کنید و با لباس‌های راحتی مثل تی شرت و سوئیشرت و … آن را همراه کنید. کتانی‌های پارچه‌ای و کفش‌های اسپرت می‌توانند با این شلوارها پوشیده شوند.

▪استایل رسمی

این ترکیب شاید به نظر ساده برسد یعنی کفش رسمی با شلوار جین، اما این طور نیست، شلوار جین برای استایل رسمی نباید زیادی بلند یا گشاد یا تنگ باشد. بهترین شلوار جین برای استایل رسمی شلوار تیره سرمه‌ای یا مشکی و یا خاکستری است. میزان تیرگی شلوار و کفش شما باید در یک حد باشد و با لباس‌های بالاتنه متضاد باشد.

▪استایل نیمه رسمی

تکفارس آی آر

در حالتی که نه کاملا رسمی و نه کاملا راحتی است از شلوارهایی استفاده کنید که کمی گشاد‌تر است، برای فصل‌های گرم از رنگ روشن و برای فصل‌ها سرد از رنگ‌های تیره‌تر برای شلوار جین استفاده کنید و آن را با کفشی همراه کنید که حالتی نیمه رسمی دارد مثل بوت، کفش کالج و آکسفورد با رنگ‌های قهوه‌ای و مشکی و از جنس جیر.

کفش مناسب با شلوار جین تنگ

این شلوار میان شلوارهای جین مردانه کمی متفاوت است و باید با کفش‌های خاصی پوشیده شود چون این شلوارها تنگ هستند نباید از کفش‌هایی که حجم زیادی دارند استفاده کنید، کفش‌های ظریف‌تر مثل کتانی پارچه‌ای یا بوت برای زمستان انتخاب مناسبی هستند.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چطور برای موی خود بهترین نوع شامپو را انتخاب کنید
  1. مدل موهای پسرانه جدید

  2. راهنمای خرید چکمه مناسب برای زمستان

  3. مدل های جدید طراحی ناخن مخصوص آرایشگران

  4. هودی مردانه چیست و با چه لباس هایی ست می شود

  5. آموزش ریمل زدن برای تمام مدل های چشم

  6. راهنمای تصویری انتخاب پیراهن مردانه با یقه متناسب با فرم صورت

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات