image چه مدل کت و شلوار برای هر تیپ بدنی مردانه مناسب است

اگر شما بدن لاغری دارید و می‌خواهید کمی توپر‌تر به نظر برسید، سعی کنید از کت و شلوارهای تنگ استفاده نکنید. بلکه کت و شلواری مناسب اندام شما است که کمی بر روی تن‌تان آزاد بایستد.

بهترین ست برای این افراد در فصل زمستان، به تن کردن پیراهن یقه اسکی پشمی به همراه کت تک مشکی است. که باعث زیبایی بیشتر اندامشان می‌گردد.

▪ کت و شلوار رسمی

اگر به دنبال کت و شلواری مناسب با قرارهای کاری و یا موقعیت‌های رسمی هستید، از ترکیبات مختلفی می‌توانید استفاده کنید. معمولا کت و شلوارهای ست به همراه پیراهن کلاسیک سفید رنگ، بهترین پیشنهاد محسوب می‌شود. ولی اگر می‌خواهید کمی متفاوت‌تر به نظر برسید و طبق مد روز لباس بپوشید از کت تک به همراه شلوار جین اسفاده کنید.

▪ کت و شلوار مخصوص مراسم عروسی

هیچ چیز به اندازه کت و شلوار در یک مراسم این چنینی برای آقایان مناسب‌تر و زیباتر نیست. در اینجا هم گزینه‌های متفاوتی وجود دارد و هر شخص می‌تواند طبق سلیقه خود کت و شلواری مناسب به تن کند. ولی در این چنین مراسم‌های شادی بهتر است شما رنگ‌ها و بافت‌های مختلف را با هم ترکیب کنید تا ست مورد نظرتان پدید آید. این ترکیب می‌تواند ساده در عین حال بسیار جذاب باشد. پس کت و شلواری ست به همراه یک پیراهن رنگ روشن به تن کنید و هرگز کراوات یا پاپیون را فراموش نکنید.

▪ حتما در خرید خود توجه کنید که سایز کت و شلوار دقیقا مناسب اندام شما باشد و این را از سر شانه‌های کت و قد شلوارتان می‌توانید متوجه شوید.

▪ حتما به نوع اندامتان در هنگام خرید دقت فرمایید، زیرا نوع کت و شلوار افراد لاغر اندام با نوع کت و شلوار افراد چاق بسیار تفاوت دارد.