چه مدل میز تحریر برای چیدمان اتاق من مناسب است

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چه مدل میز تحریر برای چیدمان اتاق من مناسب است

image چه مدل میز تحریر برای چیدمان اتاق من مناسب است

▪ میز دیواری کنار پنجره

اگر طراحی فضای شما به گونه ای است که پنجره ای در یک زاویه ی خاصی قرار گرفته و به شما این امکان را می دهد که در زیر پنجره میزی را قرار دهید، می توانید از این فضا نهایت استفاده را داشته باشید و یک میز تحریر دیواری را زیر پنجره قرار دهید. به این ترتیب شما هم از فضای خود استفاده بهینه داشته اید و هم با قرار دادن یک میز تحریر ساده و زیبا، فضای کار مناسبی که چشم اندازی به منظره بیرون دارد، فراهم کرده اید.

▪ میز تحریر توکار

اگر نگاهی به اطراف خود بیندازید، ممکن است فضاهای پِرتی را ببینید که به نظر می رسد هیچ کارایی و استفاده ای نخواهند داشت اما با کمی خلاقیت می توانید از این فضا به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

تکفارس آی آر

برای این کار تنها به یک تخته چوب محکم نیاز دارید که آن را به دیوار پیچ کنید و یک میز تحریر کم جا ایحاد کنید. حتی می توانید از یک تخته ی چوب پنبه هم به عنوان تخته ی کار خود استفاده کنید که برگه های یادداشت خود را به آن آویزان کنید.

▪ استفاده از دراور یا کشو به عنوان میز تحریر

اگر تکه هایی از دراور یا کشوی لوازم قدیمی شما سالم باقی مانده اند، با کمی تغییرات می توانید آن را به یک میز تحریر ساده، زیبا و کم حجم تبدیل کنید. اگر در اتاق یا سالن پذیرایی خود فضایی برای نصب میز پیدا نکردید، خودتان را محدود به این فضاها نکنید. دیوار کنار کابینت یک آشپزخانه هم به شرطی که مانع رفت و آمد و فعالیت های مربوط به آشپزخانه نشود، گزینه ی مناسبی برای قرار دادن میز خواهد بود.

▪ میز تحریر تاشو

میز تحریر تاشو یکی از گزینه های بسیار مناسب و کاربردی برای فضاهای کوچک است. این میزها به کمک لولا یا زنجیر قابل باز و بسته شدن هستند و هر زمانی که به آن ها احتیاجی نداشتید، می توانید میز را جمع کنید تا فضای زیادی را اشغال نکند. این میزها در طرح و مدل های مختلفی موجود هستند اما اگر خودتان هم دانش و تجربه ی اندکی در این زمینه داشته باشید، می توانید آن را به شکل دلخواه خود بسازید و مورد استفاده قرار دهید.

www.takfars.ir

▪ میز تحریر نردبانی

میز تحریر نردبانی همان طور که از نامش مشخص است، به شکل نردبان ساخته می شود و معمولا با ترکیب چوب و فلز در فروشگاه ها عرضه می شود که بسیار زیبا و متفاوت ست. شما از این میز تحریر هم به عنوان میز کار و هم به عنوان کتابخانه می توانید استفاده کنید و کتاب ها و سایر لوازم خود را در طبقات آن بچینید.

▪ میز تحریر کنج

یکی دیگر از فضاهایی که ممکن است به آن فکر نکرده باشید، کنج های دیوار هستند که بهترین فضا را برای قرار دادن یک میز تحریر کم جا و مناسب در اختیار شما قرار می دهند. استفاده از میز در کنج یک دیوار، بخش زیادی از فضای شما را اشغال نمی کند و نیازهای شما را برطرف خواهد کرد. تنها کافی است کمی دقیق تر کنج های فضاهای مختلف خانه ی خود را بررسی کنید تا بهترین فضا را پیدا کنید.

▪ میز تحریر کنار مبلی

به جای تهیه ی یک میز معمولی، چرا یک میز همه کاره را امتحان نکنید؟ میزهای کنار مبلی یکی از بهترین گزینه ها برای شما خواهند بود که بسته به نیازتان می توانید کاربری آن ها را تغییر دهید. به طور مثال، هنگامی که در حال تماشای تلویزیون یا پذیرایی از مهمانان هستید، می توانید از این میز به عنوان میز پذیرایی استفاده کنید و در شرایطی که مشغول کار و مطالعه هستید، می توانید لپتاپ یا لوازم خود را روی آن قرار داده و به عنوان میز کار از آن استفاده کنید.

۵ نکته ی مهم برای چیدمان میز کار طبق اصول فنگ شویی

▪ میز صنعتی کم حجم

میزهای صنعتی که از ترکیب چوب و فلز تشکیل می شوند، یکی از بهترین گزینه ها برای فضاهایی با طراحی صنعتی، مدرن و روستیک هستند. این ترکیب می تواند فقط شامل یک میز چوبی به همراه پایه های بلند و باریک فلزی باشد یا اگر به فضای بیشتری نیاز دارید، می توانید میزی را تهیه کنید که کشوهایی هم برای قرار دادن لوازم در آن داشته باشد. این نوع میز بسیار زیباست، نیازهای شما را برطرف می کند و در عین حال، فضای زیادی را اشغال نمی کند.

▪ میز تحریر L شکل

تک فارس

میزهای L شکل به دلیل ساختار منحصربه فردشان با حداکثر فضایی که در اختیار شما قرار می دهند، مساحت کمتری از فضای شما را اشغال می کنند. این میز را می توانید در گوشه ی اتاق خود قرار دهید. یک میز L شکل به جای یک سطح، دو سطح وسیع و طولانی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آن استفاده های مختلف و گسترده ای داشته باشید. همچنین شما می توانید این میز L شکل را به صورت دیواری نصب کنید تا فضای به مراتب کمتری را اشغال کند.

▪ میز تحریر تودرتو

این نوع میز تحریر طراحی بسیار ویژه و زیبایی دارد. معمولا از چندیدن مکعب ساخته می شوند که وقتی به آن نیازی ندارید، با مکانیزم خاصی داخل یکدیگر قرار گرفته و جمع می شود و در نتیجه فضای بسیار کمی را اشغال می کند. هنگامی که نیاز به استفاده از آن دارید، با همان سیستم خاصی باز شده و تبدیل به یک میز تحریر و طبقه های مختلفی می شود که می توانید از میز و طبقه های آن استفاده کنید.

▪ میز تحریر کریستالی

برخی افراد احساس می کنند که یک تکه مبلمان بزرگ در یک فضای کوچک، ظاهر حجیمی را در فضا به وجود می آورد که چندان زیبا نیست. اگر چنین احساسی دارید، شاید بهتر باشد یک میز کریستالی را امتحان کنید که ظاهری تقریبا نامرئی دارد. این مدل میز حس سبکی در فضا ایجاد می کند و قادر است با سایر مبلمان فضای شما ترکیب شود. شما می توانید این میز را به ساده ترین و کم حجم ترین شکل تهیه کنید که علاوه بر سبُکی بصری خاصی که در فضا ایجاد می کند، فضای کمی را هم اشغال کند.

▪ میز تحریر به همراه قفسه کتاب

اگر نیاز به تهیه ی میز به همراه قفسه های کتاب دارید اما فضای کافی برای قرار دادن قفسه ها ندارید، می توانید از طراحی های خلاقانه استفاده کنید. میزهایی که برای طراحی آن ها از حداکثر فضا استفاده شده و بخش های خالی میز با قفسه و کشو پر شده است، بهترین انتخاب برای شما خواهد بود که نیاز به میز و قفسه با هم دارید.

دکوراسیون ساده و شیک میز لپ تاپ مدرن
  1. ایده های زیبای چیدمان ساده اما شیک سالن پذیرایی

  2. بهترین مدل پرده برای پنجره ها در فصل تابستان

  3. چه نوع درختی برای کاشت در فضاهای باز مقاوم و مناسب است

  4. ایده های جالب ترکیب رنگ در چیدمان و دکور اتاق خواب

  5. راهنمای نصب تابلو روی دیوار به مدل های شیک

  6. خلاقیت های مدرن برای چیدمان خانه شیک و امروزی

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات