چه مدل لباسی چاق ها را خوش اندام نشان می دهد

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چه مدل لباسی چاق ها را خوش اندام نشان می دهد

image چه مدل لباسی چاق ها را خوش اندام نشان می دهد

▪ لباس‌های هم رنگ انتخاب کنید

سعی کنید لباس‌هایتان از سر تا پا یک رنگ باشند. حتی جوراب شلواری و کفش نیز شامل این نکته می‌شوند. همچنین رنگ‌های تیره اندام را باریک و بلندتر نشان می‌دهند. استفاده از رنگ‌هایی مانند مشکی، سرمه‌ای، بنفش پررنگ و سبز یشمی ‌اندام شما را زیباتر نشان می‌دهند.

▪ لباس‌هایی را انتخاب کنید که اندازه‌اش برای شما مناسب باشد

در اندازه لباس دقت کنید. برای خانم‌های کوتاه قد، پوشیدن لباس‌هایی که درست اندازه تنشان است بهتر است. پوشیدن لباس‌های گشاد برای آن‌گونه خانم‌ها مناسب نیست. لباس خیلی تنگ نیز توصیه نمی‌شود. خانم‌های کوتاه قد همچنین باید از پوشیدن لباس‌هایی که در آن پارچه زیادی به کار رفته است پرهیز کنند زیرا حجم زیاد پارچه، اندام را چاق‌تر نشان می‌دهد.

تکفارس آی آر

▪ لباس‌هایی با طرح‌های عمودی را انتخاب کنید

با پوشیدن لباس‌هایی که طرح‌های عمودی دارند، خانم‌های کوتاه قد، بلند و باریک‌تر به نظر خواهند رسید. خطوط عمودی باعث می‌شوند چشم‌های بیننده به جای اینکه از چپ به راست حرکت کند، از بالا به پایین حرکت کند. اگر قصد پوشیدن لباسی با طرح‌های عمودی را دارید، توجه کنید که این طرح‌های نباید خیلی پهن و زیاد باشند. مثلا شما نباید یک پیراهن با طرح‌های عمودی را با یک شلواری که همین طرح‌ها را دارد بپوشید.

همچنین ممکن است طرح‌های عمودی فقط بر قسمتی از لباس وجود داشته باشند، مثلا وسط لباس. چنین طرحی نیز مناسب خواهد بود. خطوط افقی، برعکس خطوط عمودی، باعث چاق و پهن‌تر دیده شدن اندام می‌شوند. به همین دلیل هم خانم‌های کوتاه قد باید از پوشیدن چنین طرح‌هایی پرهیز کنند.

▪ پیراهن‌های یقه هفت را انتخاب کنید

پیراهن‌های یقه هفت به بلند تر دیده شدن بالاتنه شما کمک خواهد کرد.

www.takfars.ir

۵– از پوشیدن لباس‌هایی با پارچه‌های ضخیم خودداری کنید

پارچه‌های ضخیم و حجیم برای خانم‌های کوتاه قد گزینه مناسبی نیست. البته این به معنا نیست که این خانم‌ها باید به طور کلی از پوشیدن لباس‌های ضخیم خودداری کنند، اما بهتر است تا می‌شود لباس‌هایی ظریف بپوشند. هر چه لباس ضخیم‌تر باشد، اندام بزرگتر به نظر خواهند رسید. در فصل زمستان نیز توصیه می‌شود از ژاکت‌های ظریف اما گرم، مانند پشم استفاده کنید.

▪ کفش‌های پاشنه بلند بپوشید

کفش پاشنه بلند یکی از بهترین راه‌های بلند قد به نظر رسیدن است. هر نوع کفش پاشنه بلندی مناسب است اما از پوشیدن کفش‌هایی که بند آنها به دور قوزک پا پیچیده می‌شود پرهیز کنید. این نوع کفش‌ها پاها را چاق و کوتاه تر نشان می‌دهند. از آنجا که معمولا کفش‌های پاشنه بلند راحت نیستند و به کمر و پاهای خانم‌ها فشار می‌آورد، سعی کنید حتما گزینه‌های با کیفیت را در نظر داشته باشید.

▪ دامن کوتاه گزینه مناسبی نیست

از دامن‌ها و پیراهن‌های کوتاه استفاده نکنید. شاید دامن‌های کوتاه برای خانم‌های بلند قد که پاهایی کشیده و بلند دارند بسیار زیبا باشد، اما تاثیر این دامن‌ها برای خانم‌های کوتاه قد اینگونه نیست. کوتاه بودن دامن باعث کوتاه و پهن‌تر دیده شدن پاها می‌شود و در نتیجه قد به طور کلی کوتاه‌تر به نظر برسد.

۸– از کیف‌های بزرگ اجتناب کنید

سعی کنید تا می‌توانید از کیف‌های بزرگ دوری کنید. کیف‌های بزرگ باعث می‌شوند خانم‌های کوتاه قد کوچکتر و کوتاه‌تر به نظر رسند. بهتر است به جای کیف‌های بزرگ از کیف‌هایی با اندازه کوچکتر استفاده کنید تا اندام‌تان متناسب‌تر به نظر رسد.

▪ از شلوارهای پاچه تنگ دوری کنید

خانم‌های کوتاه قد باید سعی کنند تا می‌توانند از شلوارهای راسته یا پاچه گشاد استفاده کنند. وجود شلوارهای پاچه تنگ در بازار در سایزها و اندازه‌های مختلف به این معنا نیست که این شلوارها برای همه مناسب هستند. خانم‌های کوتاه قد و چاق با این شلوارها کوتاه‌تر به نظر می‌رسند. همچنین شلوارهایی با جیب‌های زیاد و پف دار نیز برای این افراد مناسب نیستند.

تک فارس

▪ از کمربندهای باریک استفاده کنید

کمربندهای باریک برای خانم‌های کوتاه قد مناسب‌تر است. در عین حال استفاده از کمربند باعث می‌شود کمر باریک‌تر به نظر برسد. اما کمربندهای پهن باعث می‌شوند هیکل از لحاظ بصری به دو قسمت تقسیم شود و هدف ما، که بلندتر به نظر رسیدن اندام است، محقق نشود.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

توصیه هایی برای جذاب شدن آقایان با ریش و ته ریش
  1. مناسب ترین مدل کفش های مردانه برای شیک بودن

  2. آموزش تصویری مدل های جدید آرایش چشم

  3. مدل موهای مردانه مناسب برای موهای کم پشت

  4. مدل شیک و جدید بستن مقنعه اداری و دانشجویی

  5. چه مدل مویی ببین آقا پسرها و مردها این روزها محبوب شده

  6. معرفی بهترین مدل موهای زنانه تصویری

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات