چه مدل ریش برای چه مدل صورتی مناسب است

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چه مدل ریش برای چه مدل صورتی مناسب است

image چه مدل ریش برای چه مدل صورتی مناسب است

شما باید با توجه به فرم صورت و مدل موهایتان بهترین مدل ریش را برای خود انتخاب کنید.ریش مردانه و انواع مدل های آن نقش مهمی در آراستگی ظاهری شما دارد. ریش کامل، ریش مدل دار و یا داشتن ته ریش هر بار صورتی تازه از شما به دیگران نشان می دهد.

مراقبت از نوع مردانه :

یکی از بهترین راه های رسیدگی به صورت و ریش های مردانه شست وشوی روزانه صورت و ریش هاست. به علاوه مرطوب کردن و ماساژ دادن صورت که در رشد بیشتر آن تاثیر بسزایی دارد. از طرفی استفاده از لایه بردارهای مردانه را باید حتما هفته ای یک بار به قصد از بین بردن سلول های مرده روی پوست صورت در برنامه مراقبتی خود بگنجانید و صورت را با آن ماساژ دهید. با این کار حفره های روی پوست صورت شما باز شده و پوست نفسی تازه تر می کشد. به علاوه اینکه ماساژ با روغن اکالیپتوس، سیاه دانه، رزماری و روغن نارگیل به مدت ۱۰ دقیقه روی صورت به شما کمک میکند تا ریش پرپشت داشته باشید.

ته ریش برای صورت گردها:

تکفارس آی آر

برای داشتن ته ریش کافی است چند روز ریشتان را نتراشید اما برای کامل تر شدن آن بسته به میزان رشد معمولا بین ۲ تا ۵ روز زمان لازم است. این نوع ریش به صورت های گرد بیشتر می آید فقط با تیزتر کردن لبه های صورت می توانید آراستگی بیشتری به آن بدهید.

ریش پرپشت و کادره برای صورت های گونه دار:

سه تا چهار هفته طول می کشد که ریش های شما پرپشت و نیمه بلند شود، پس بعد از این زمان با استفاده از تریمر(ماشین اصلاح) اندازه مورد نظر را روی صورتتان پیاده و قسمت هایی را که موی ضخیم تری دارند کوتاه تر کنید تا همه جای صورت یکدست شود. این سبک ریش چانه کوچک شما را پر و صورتتان را کشیده تر نشان خواهد داد.

ریش بلند برای صورت های لاغر و کشیده:

این ریش پرطرفدار این روزها مناسب آنهایی است که ریش های پرپشت با رشد مناسب دارند. پس بعد از حدود ۲ ماه با بلند شدن کامل ریش ها آنها را یا روغن های نرم کننده حالت دهید و تقویت کنید.

www.takfars.ir

ریش کوتاه:

این نوع ریش به خاطر ظاهر مرتبی که دارد می تواند بعد از اندازه کردن با تریمر، صورتی آراسته و مردانه از شما نشان دهد.رشد این نوع ریش بین ۵ تا ۱۰ روز طول می کشد و مناسب صورت هایی است که موی آن به شکل یکدست در همه جای صورت رشد میکند.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

راه های زیبا و جذاب شدن صورت مردانه چیست
  1. راهکارهای مهم و علمی برای رسیدن به ریش و سیبیل پرپشت
  2. خانم های لاغر چطور لباس شیک و مناسب بپوشند
  3. آیا موهای من سالم و از نظر بهداشتی مناسب هستند
  4. آموزش ست کردن کفش شلوار و جوراب مردانه با رنگ و مدل متنوع
  5. بهترین مدل مو برای صورت های بیضی گرد مربع مستطیل
  6. اگر در آرزوی ریش بلند و پرپشت هستید بخوانید

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب