چه رنگ هایی برای دکور اتاق خواب در آپارتمان مناسب نیست

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چه رنگ هایی برای دکور اتاق خواب در آپارتمان مناسب نیست

image چه رنگ هایی برای دکور اتاق خواب در آپارتمان مناسب نیست

دکوراسیون اتاق خواب با رنگ قرمز روشن

هنگامی که شما میخواهید یک فضای آرامش بخش و بدون استرس داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم اصلا رنگ قرمز را انتخاب نکنید. می توانید برای داشتن یک اتاق خواب رمانتیک برای برخی از قسمت ها از رنگ قرمز استفاده کنید.

دکوراسیون اتاق خواب با رنگ زرد

شاید رنگ زرد به نظر شما یک رنگ پرانرژی و خیره کننده برای اتاق خواب باشد و در طولانی مدت می تواند شما را خسته و کسل کند. اگر در تمام اتاق خواب تان از رنگ زرد استفاده کنید دقیقا مانند کسی هستید که درون یک لیمو بزرگ قرار گرفته است. همچنین اگر اتاق خواب شما یک اتاق پرنور باشد اصلا به هیچ عنوان نباید از این رنگ استفاده کنید. اگر به این رنگ علاقه بسیاری دارید می توانید برای قسمت هایی از اتاق خواب از رنگ زرد روشن و یا شتری روشن استفاده کنید.

دکوراسیون اتاق خواب با رنگ سفید

تکفارس آی آر

رنگ سفید هم مانند رنگ زرد اگر در اتاق خواب زیاد استفاده شود بسیار کسالت آور خواهد شد. اگر هم به رنگ سفید بسیار علاقه دارید برای اینکه اتاق خواب تان را یکنواخت و کسالت آور نکند پیشنهاد می کنیم از سرویس خواب قهوه ای استفاده کنید که بتواند مقداری رنگ به اتاق خواب تان اضافه کند.

دکوراسیون اتاق خواب با رنگ پرتقالی

پرتقالی یا نارنجی پر رنگ هم یکی دیگر از رنگ های تندی است که برای اتاق خواب اصلا مناسب نیست. این رنگ می تواند شما را در اتاق خواب عصبی کند.

دکوراسیون اتاق خواب با رنگ قهوه ای

قهوه ای یکی دیگر از رنگ هایی است که اگر برای دکوراسیون اتاق خواب به درستی استفاده نشود می تواند کسالت آور باشد. اگر برای تمام لوازم و دیوارهای اتاق خواب از رنگ قهوه ای استفاده کنید مطمئن باشید بعد از چند روز خوابیدن در این اتاق خواب احساس افسردگی خواهید کرد. بهترین پیشنهاد این است که رنگ قهوه ای را با رنگ هایی مانند سبز روشن و آبی ترکیب کنید.

www.takfars.ir

راهنمای مفید برای پدر و مادرها در چیدمان اتاق نوزاد
  1. مدل های زیبای دکوراسیون اتاق خواب برای خئش سلیقه ها
  2. چطور اتاق کاری مرتب و شیک داشته باشیم
  3. چطور آپارتمان خود را اصولی و حرفه ای دکور کنید
  4. مدل های جدید چیدمان خانه مناسب برای زمستان
  5. آموزش دوخت پرده برای اتاق خواب و پذیرایی به سادگی
  6. راهنمای تصویری نورپردازی مکان های مختلف در اتاق

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب