چه حرفهایی را فقط باید به شوهرم بگویم

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چه حرفهایی را فقط باید به شوهرم بگویم

image چه حرفهایی را فقط باید به شوهرم بگویم

شاید وقتی همسر شما طبق میلتان رفتار نمیکند و یا رفتار و کردار خود شما را عصبانی میکند، به درددل کردن با دوستان نیاز پیدا کنید.

البته کمی غر زدن یا گلایه اشکالی ندارد، ولی مراقب باشید ذهنیت دوستانتان را نسبت به همسرتان خراب نکنید چرا که این کار تاثیری ماندگار بر ذهن آنها خواهد داشت.

مسلما پس از مدتی شما و شوهرتان همه چیز را فراموش میکنید ولی دوستانتان حرف های شما را راجع به او فراموش نخواهند کرد.

خوشبختانه یا متاسفانه اکثر زوج ها با زوج های دیگر در رقابت هستند . خانه چه کسی بزرگتر است؟ اتومبیل چه کسی بهتر است؟

تکفارس آی آر

اگر میزان درآمد خود یا همسرتان را به دوستان بگویید، ممکن است با قضاوت نادرست آنها روبرو شوید. ممکن است شما را ثروتمندتر از آنچه که هستید ببینند و فکر کنند در زندگی مشکلی ندارید. همین طور ممکن است تنها به این دلیل که درآمد بیشتری دارند خود را بالاتر از شما ببینند و با شما مثل یک زیر دست رفتار کنند (هرچند دوستان واقعی هرگز عمدا چنین رفتاری نشان نمی دهند). با حفظ چنین اسراری تعادل را در دوستی خود برقرار خواهید کرد.

تقریبا همه زوج های جوان مقداری بدهی یا وام دارند، اما زیاد یا کم بودن این بدهی ها گواه ثبات مالی یک زوج است. اگر به دوستانتان بگویید که شما و همسران در سال های گذشته وام ها و بدهی های کمی داشته اید ممکن است حسادت کنند، یا احساس کنند که به آنها فخر می فروشید. همین طور اگر به آنها بگویید که بدهی های زیادی دارید، ممکن است نسبت به شما احساس ترحم کنند ( و البته اگر دوستان خوبی نباشند احساس رضایت). به دوستان فرصتی برای قضاوت کردن راجع به زندگی مشترکتان ندهید.

اجازه ندهید ازدواج در دوستی هایتان خللی ایجاد کند.

اگر همسرتان از یکی از دوستان شما خوشش نمی آید به او یا حتی سایر دوستان نگویید. به خصوص اگر این دوست مرتکب اشتباه یا رفتار بدی نشده باشد. همین طور اگر یک دوست از همسر شما بدگویی کرده یا از او خوشش نمی آید، به همسرتان نگویید.

مشکلاتی که با خانواده همسرتان دارید

www.takfars.ir

بسیاری از زنان و مردان به خصوص در اوایل ازدواج به دلیل عدم شناخت کافی دچار اختلافاتی هر چند جزئی با خانواده همسرشان می شوند. بازگو کردن این اختلافات نزد دوستان اولا ذهنیت آنها را نسبت به خانواده همسر شما تحت تاثیر قرار خواهد داد، ثانیا ممکن است در مواردی حرف هایی که از سر ناراحتی زده اید به گوش خانواده همسرتان برسد و بعد… عواقب چنین چیزی اصلا قابل پیش بینی نیست!

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چرا وقتی به چیزی که میخواهم میرسم شاد نمیشوم
  1. بچه وسط خانواده بودن چه مزایای و ایرادهای شخصیتی دارد
  2. راز رفتار جادویی خانم ها هنگام علاقه مند شدن به آقایان
  3. زن های شاغل چطور هم شوهرداری کنند و هم خانه داری
  4. آیا اجازه بدهیم بچه های مدرسه ای از اینترنت استفاده کنند
  5. آیا اگر تفاوت سنی زن و شوهر خیلی زیاد باشد گرفتار طلاق می شوند
  6. چه کنیم تا کودکان با نگرانی و استرس کنار بیایند

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات