چند راز کوچک برای همیشه خوشتیپ بودن مخصوص آقایان

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چند راز کوچک برای همیشه خوشتیپ بودن مخصوص آقایان

image چند راز کوچک برای همیشه خوشتیپ بودن مخصوص آقایان

▪ به صورت روزانه از مرطوب کننده استفاده کنید

مرطوب کننده ها غذای پوست شـما هستند و ضمن متعادل ساختن PH پوست، التهاب های پوستی پس از اصلاح را کاهش می دهند. استفاده مستمر از مرطوب کننده ها یکی از کارهای ساده ودر عین حال تأثیرگذار برای شادابی پوست اسـت.

▪ مثل پدربزرگ ها اصلاح کنید

خاطرتان هست کـه پدربزرگ های مـا چطور هرروز اصلاح میکردند و صورتی صاف و مرتب داشتند؟ اگر صورت شـما بعد از اصلاح، دست کمی از میدان جنگ ندارد، باید سنت پدربزرگ ها را در پیش بگیرید.

تکفارس آی آر

تیغ های اصلاح جدید، بااینکه اصلاح کاملی را برایتان بـه ارمغان می آورند، اما باعث از بین رفتن چربی طبیعی سطح پوست شده و درنتیجه ایجاد شکاف و بریدگی های ریزِ پوستی میشود. اما راه حل چیست؟ استفاده از خودتراش های قدیمی، درست مثل آن هایی کـه پدربزرگ های مـا استفاده می کردند.

▪ هنگام خروج از خانه، ضد آفتاب بزنید

تابه حال فکر کرده اید چرا بعضی ها با وجود سن بالا، پوستی جوان و بدون چین وچروک دارند؟ شاید با خودتان بگویید کـه این ها نتیجه عمل های جراحی و تزریق بوتاکس اسـت؛ شاید درست باشد ولی فقط این نیست.

یکی از عوامل اصلی چین وچروک پوست، نور آفتاب و اشعه ی ماوراءِ بنفش آن اسـت کـه بـه سادگی قابل جلوگیری و مقابله اسـت. اگر می خواهید از پیری زودرس و ابتلا بـه سرطان پوست در امان بمانید، عادت کنید کـه روزانه از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

▪ بهداشت دست و پا را رعایت کنید

www.takfars.ir

دست های شـما چـه شکلی بنظر می آیند؟ نرم و تمیز هستند؟ هنگام دست دادن با افراد، نخستین تماس فیزیکی از طریق دست ها برقرار می شود. بنابر این دست های خود رابه صورت مرتب با آب و صابون بشویید و از کرم های نرم کننده استفاده کنید.

فراموش نکنید کـه ناخن های خودرا کوتاه کنید و همواره زیر آن ها را تمیز نگه دارید. توجه داشته باشید گاهی اوقات در طول روز ممکن اسـت کفش های خودرا دربیاورید، پس کاری نکنید کـه باعث ناراحتی دیگران شوید. شست وشوی پاها و استفاده از جوراب های نو بهترین کاری اسـت کـه می توانید انجام دهید.

▪ موهای جوگندمی، راز خوش تیپ بودن

خیلیها، جرج کلونی را مرد جذاب و خوش تیپی می دانند. بی شک مو های جوگندمی این بازیگر هالیوود در جذابیت وی نقش مؤثری دارد. درواقع این رنگ مو، آقایان را بسیار جذاب و خوش تیپ میکند. بعضی ها بصورت ژنتیکی دارای موهایی خاکستری هستند و برخی دیگر با رنگ کردن، مو های خودرا جو گندمی میکنند.

اگر شـما جزو گروه دوم هستید، برای داشتن موهایی جذاب، بـه صورت ماهانه آن ها را کوتاه و رنگ کنید. توجه داشته باشید کـه مو های رنگ شده طبق معمول خشک تر از حالت طبیعی هستند، بنابر این از شامپوهای نرم کننده و حالت دهنده استفاده کنید.

▪ از ماسک صورت استفاده کنید

برای داشتن پوستی زیبا و جوان، استفاده از ماسک صورت یکی از بهترین توصیه هایی اسـت کـه می توان کرد. فرایند جوان سازی و مراقبت از پوست شامل پاکسازی، ماساژ و اسکراب لایه برداری اسـت.

کرم ها و ژل های مخصوصی برای اینکار وجوددارد. توصیه می شود با توجه بـه نوع پوست خود و با نظر متخصص پوست، یکبار در ماه، بـه شکل ویژه ای از پوست خود مراقبت کنید.

▪ دندان هایی سفید داشته باشید

واقعا چطور جرئت می کنید با دندان هایی زرد بـه قرار ملاقات بروید یا بی مهابا بخندید؟ داشتن دندان هایی سفید راز خوش تیپ بودن اسـت کـه در زندگی حرفه ای هر فردی تأثیر زیادی دارد.

تک فارس

درکنار مسواک زدن مرتب و داشتن عادت های سالم زندگی، بهترین راه برای داشتن دندان هایی سفید، بلیچینگ یا سفید کردن دندان ها هر شش ماه یکبار اسـت.

▪ خوشبو باشید

بوی خوب دادن ساده ترین کاری اسـت کـه می توانید انجام دهید. بدن خودرا با صابون های خوشبو شست وشو دهید. لباس هایتان را مرتب تعویض کنید و بصورت روزانه از اسپری های ضد عرق استفاده کنید.

یکی از عادت های افراد خوش تیپ، عطر زدن اسـت. بوی بدن و رایحه ی عطر شـما، خاطره ای از شـما در ذهن دیگران می سازد کـه همیشه یادآور شخصیت شماست.

▪ صورت خود را اصولی بشویید

توجه بـه پوست صورت آن قدر اهمیت دارد کـه بارها دراین پست بـه آن اشاره کردیم. این کـه صورت خودرا چگونه بشویید، کاملا بـه نوع پوست شـما بستگی دارد.

اگر بخش هایی از پوست شـما دارای آکنه یا بافت چرب اسـت، توصیه می کنیم اول قسمت های دیگر صورت خودرا بشویید و سپس بـه سراغ آن قسمت ها بروید. برای داشتن پوستی سالم و شفاف لایه برداری از پوست را فراموش نکنید.

▪ آرایشگر مخصوص خودتان را داشته باشید

شاید این مورد باید در اول فهرست قرار می گرفت، زیرا اگر سایر موارد هم کاملا انجام نشود، با داشتن مو های مرتب و اصلاح شده ، بـه اندازه ی کافی آراسته بنظر خواهید رسید.

ممکن اسـت بگویید فرقی نمیکند کدام آرایشگاه بروید زیرا هر مدلی کـه بـه آرایشگر بگویید، او باز کار خودش را انجام می دهد. بـه هر حال داشتن یک آرایشگر ثابت بهتر از تغییر مداوم آن اسـت. زیرا آرایشگری کـه چند بار پیش او رفته اید، سر شـما را می شناسد و احتمالا بـه زبان مشترکی رسیده اید و همیشه مدل موی ثابتی را بر روی سر مبارک پیاده میکند.

T A K F A R S

طرز لباس پوشیدن افراد لاغر

طبق معمول اندام بزرگتر باعث میشود قویتر بنظر بیایید. این امر مزایای بسیاری بـه دنبال دارد. ضمیر ناخودآگاه مـا فکر می کند اندام مناسب نشانه ی سلامتی اسـت و مـا رابه ارتباط با افراد سالم تشویق میکند. تناسب اندام در روابط شخصی، موفقیت های شغلی و ارتباط با دوستان تأثیر میگذارد. مردها، مردان قوی را تحسین می کنند و زنان بـه مردان قوی گرایش بیشتری نشان میدهند.

▪ از پوشیدن لباس هایی که شما را ضعیف نشان می دهند، خودداری کنید

نخستین گام برای این کـه باابهت تر دیده شوید، پرهیز از پوشیدن لباس هایی اسـت کـه شـما را از نظر جسمی ضعیف تر نشان می دهند. اگر در گذشته این لباس ها را می پوشیدید، دیگر نپوشید و برای همیشه خریدن این گونه لباس ها را کنار بگذارید. پوشیدن لباس های گشاد شـما را از لحاظ جسمی ضعیف تر نشان میدهد.

تعداد زیادی از افراد لاغر گمان می کنند با پوشیدن لباس گشاد می توانند ضعف اندام شان را مخفی کنند و قوی تر بنظر بیایند. در حالیکه این باور نادرست اسـت. با پوشیدن لباس های گشاد شبیه مترسک می شوید. لباس تان نباید زیاد گشاد یا چسبان باشد. در پوشیدن لباس بـه شانه ها و آستین توجه ویژه ای داشته باشید. باید درز شانه ی لباس در لبه ی شانه تان قرار بگیرد.

اگر درز شانه ی لباس از لبه ی شانه تان پایینتر بیاید، دیگران احساس می کنند کـه انگار لباس دارد از تنتان می افتد. اگر آستین لباس بیش از اندازه گشاد باشد، لاغری بازوان تان بیشتر آشکار می شود و دیگران احساس می کنند لباس دارد بـه تنتان زار می زند. مواردی کـه گفتیم در مورد تی شرت نیز صادق اسـت. اگر آستین تی شرت گشاد باشد، بازوان تان شبیه ماکارونی بنظر می آیند.

بنابر این وضعیت آستین تی شرت نیز بسیار مهم اسـت. آستین تی شرت نباید زیاد گشاد یا تنگ باشد. پوشیدن شلوارهای جین تنگ و چسبان ظاهر خوبی ندارد و موجب میشود پایتان شبیه یک تکه چوب بنظر بیاید. از انتخاب پوشیدنی های جانبی بزرگ خودداری کنید. بعنوان مثال بستن ساعت مچی بزرگ یا کراوات پهن برای کسانی کـه لاغرند، ظاهر ناخوشایندی ایجاد میکند. بهتر اسـت این لوازم نیز متناسب با وضعیت شـما باشد.

▪ پوشیدن کت را جدی بگیرید

آیا میدانید تنها یک مورد خاص چقدر می تواند در ظاهرتان تغییر ایجاد کند؟ صحبت از بادگیری نیست کـه هرروز میپوشید. منظورمان از یک مورد خاص، پوشیدن کت اسـت. کت ها بـه گونه ای طراحی شده اند تا اندام مردان را برجسته و عضلانی تر نشان دهند. اما چگونه؟ وجود بالشتک ها در قسمت شانه ی کت، شانه هایتان را سربالا و کشیده تر نشان میدهد.

این بالشتک ها عرض شانه تان را از هر طرف حدود ۱-۲ سانتی متر افزایش می دهند. شاید این شماره بـه نظرتان چشمگیر نیاید، ولی در عمل تأثیر بسزایی در ابهت و قدرت تان دارد. بالشتک شانه ی کت نباید خیلی بزرگ باشد. اندازه ی آن باید متناسب و معقول باشد. انتخاب یک کت مناسب شانه هایتان را کشیده تر و دور شکم تان را باریک تر نشان می دهد.

تک فارس www.takfars.ir

در نتیجه اندام تان شبیه شماره ۷ می شود و این حالت اندام، نمادی از اندام مناسب برای آقایان اسـت. هم چنین یقه ی کت نیز با داشتن حالتی شبیه شماره ۷ در القای بیشتر این حس مؤثر اسـت. کت از نیم تنه تا گردن تان را پوشش میدهد. در قسمت سینه و شانه ی کت پیراهن و شاید کراوات قرار میگیرد.

▪ چند لایه لباس بپوشید

افزوده شدن هر لایه لباس، شـما را پُرتر نشان میدهد. شاید یک لایه لباس بـه تنهایی تأثیر چندانی نداشته باشد. ولی وقتی چند لایه لباس روی هم قرار بگیرد، تغییر چشمگیری در اندام تان بـه وجود می آید. نکته ی مهم این اسـت کـه چند لباس کلفت را روی هم نپوشید. درست اسـت کـه اینگونه اندام تان بزرگ تر دیده میشود، ولی کمی شبیه بـه سمبل شرکت میشلن شرکت تایرسازی فرانسوی میشوید.

بجای پوشیدن چند لایه لباس کلفت، هم از لباس نازک و هم از لباس های کلفت در پوشش تان استفاده کنید. لباس های نازک را اول بپوشید و بر روی انها لباس های کلفت تر رابه تن کنید. از آنجایی کـه احتمالا تمام لباس هایی کـه میپوشید بـه غیر از لباس زیر در ظاهرتان قابل رؤیت اسـت، هماهنگی و ترکیب رنگ لباس اهمیت بالایی دارد.

اگر برای ست کردن رنگ لباس مطمئن نیستید، بهتر اسـت از رنگ های یک خانواده و رنگ های خنثی در ست لباس تان استفاده کنید. بعنوان مثال میتوانید یک پیراهن سبز رابا یک پلیور سبز تیره و یک کت خاکستری ست کنید. بسیاری در ست کردن رنگ لباس شان مشکل دارند، ولی کلید موفقیت دراین راه رعایت سادگی اسـت.

▪ جنس لباس تان باید اندام شما را حجیم تر نشان دهد

انتخاب جنس مناسب لباس راه دیگری برای افزایش ابهت تان اسـت. بطور کلی هر چیزی کـه با لمس کردن حس ناهمواری بیشتری بدهد، برای بزرگتر نشان دادن اندام تان بهتر اسـت. علاوه بر بافت لباس، باید بـه ضخامت یا کلفتی لباس نیز توجه کنید. بافت های زبر و کلفت چند سالی اسـت کـه محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند.

پوشیدن این لباس ها در فصول سرد سال تا حدی کار را برای تان راحت می کند. بنابر این چند بافت کلفت در کمد لباس تان داشه باشید تا بتوانید در جاهای خودمانی تر بجای کت بپوشید. این لباس ها هم ضخامت بیشتری دارند و هم طرح های برجسته دارند. هر دوی این عوامل در بزرگ تر نشان دادن اندام تان مؤثرند. بنابر این با انتخاب این لباس ها می توانید با یک تیر دو نشان بزنید.

▪ کاری کنید که گردن تان کلفت تر به نظر بیاید

بسیاری وقتی کـه میخواهند هیکلی تر بنظر بیایند، از توجه بـه گردن غافل می شوند. بیشتر توجه افراد بر روی قفسه ی سینه، شکم، بازوها و پاهاست. در حالی کـه ارسطو در کارهایش در زمینه ی چهره خوانی نحوه ی قضاوت دیگران از روی ظاهرشان بـه این نتیجه رسیده بود کـه گردن کلفت تر نشانه ی شجاعت و قدرت بیشتر و گردن نازک تر نشانه ی ضعف و بزدلی اسـت.

تکفارس

با این اوصاف شاید قلدری بعضی از بچه ها در دوران مدرسه و کتک زدن بچه هایی کـه گردن نازک تری داشتند، اتفاقی نبوده باشد. اگر گردن تان دراز و باریک اسـت، باید کاری کنید کـه گردن تان کمی کوتاه تر و کلفت تر بنظر بیاید. می توانید بـه کمک یقه ی لباس تان این مشکل را حل کنید. از پلیور و ژاکت های استفاده کنید کـه یقه شان زیپی، ایستاده، قیفی و یا حالت شالی داشته باشد.

▪ از رنگ ها و الگوهای مناسب در لباس تان استفاده کنید

بیشتر مواردی کـه تا کنون بـه آن اشاره کردیم، برای فصول سرد سال مناسب اند. ولی با افزایش دما و گرم تر شدن هوا چـه باید کرد؟ قطعا نمی توان در فصول گرم سال چند لایه لباس پوشید. نگران نشوید. برای فصول گرم سال نیز ترفندهایی وجوددارد. تعداد زیادی از افراد می دانند کـه رنگ های تیره مـا را لاغرتر نشان میدهد. اما چیزی کـه کمتر کسی ازآن مطلع اسـت، تأثیر رنگ های روشن در چاق تر و هیکلی نشان دادن ماست.

شاید بهمین دلیل اتاق های با رنگ روشن جادارتر از اتاق های با رنگ تیره بنظر می آیند. بنابر این بهتر اسـت برای این کـه اندام تان بزرگ تر بنظر بیاید، از رنگ های روشن مانند سفید و بژ در لباس تان استفاده کنید. دلیل دیگری کـه باعث می شود رنگ روشن برای تان مناسب باشد، توانایی این رنگ ها در بهتر نشان دادن عضلات تان اسـت. سایه ها در رنگ های روشن بهتر مشاهده می شوند.

بنابر این لباس روشن بهتر برجستگی های بدن تان را نشان میدهد. ممکن اسـت عضلات بزرگی نداشته باشید، ولی رنگ های روشن دید بهتری نسبت بـه عضلات کوچک بدنتان ایجاد می کنند. تکلیف الگوها و طرح های لباس چیست؟ پوشیدن یک تی شرت راه راه افقی، قفسه ی سینه تان را بزرگتر و شانه هایتان را کشیده تر نشان میدهد. هم چنین چون راه راه تی شرت روی آستین شـما هم ادامه دارد، بدنتان بیشتر بـه حالت شماره ۷ در می آید.

با بهبود ظاهر خود اعتماد به نفس تان را نیز بهبود بخشید

برای نشان دادن قدرت رهبری، نیروی ذهنی و شخصیت بالا نیازی نیست کـه حتماً بدنی تنومند داشته باشید. هر چند نشان دادن این ویژگی ها در ملاقات اول بسیار دشوار اسـت. مـا بطور ناخودآگاه دیگران را بر اساس ظاهرشان قضاوت میکنیم. ممکن اسـت آن ها را تحسین یا نقد کنیم. همین اتفاق در مورد خودمان نیز می افتد. دیگران هم در برخورد اول از ظاهرمان در مورد مـا قضاوت می کنند.

بهمین دلیل ظاهر افراد در نشان دادن ویژگی های رفتاری شان مؤثر اسـت. بر این اساس هر شخصی باید بر روی تناسب اندامش کار کند. ولی اگر بـه هر دلیلی نمیخواهید یا نمیتوانید عضلات تان را حجیم تر کنید، از نکات این مقاله استفاده کنید. با پوشیدن لباس های مناسبی کـه بـه آن ها اشاره کردیم، دیگر حسرت نداشتن بدنی عضلانی را نخورید. با این لباس ها از لحاظ ظاهری قوی تر بنظر می آیید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چکار کنم چهره ام شاداب و جوان به نظر برسد
  1. نکاتی که هنگام پوشیدن شلوار لی باید رعایت کنید مخصوصا آقایان

  2. مدلهای شیک و ساده موی مردانه برای آقایان

  3. یک مرد چگونه میتواند چهره جذابی داشته باشد

  4. عکس مدل های جدید بافت های زیبا برای پسر بچه ها

  5. چه مدل لباس در فصل بهار برای آقایان مناسب است

  6. آیا میخواهید خوشتیپ ترین مرد در بین دوستان خود باشید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات