چند ترفند ساده برای کاهش سردرد

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چند ترفند ساده برای کاهش سردرد

image چند ترفند ساده برای کاهش سردرد

تکنولوژی تعطیل

بسیاری از ما همیشه یک تکنولوژی نزدیک به خودمان داریم. این وسیله می‌تواند تلفن همراه یا لپ‌تاپ باشد که در مواقع افزایش سردرد بهتر است تا آنها را خاموش کنیم. این دستگاه‌ها باعث می‌شود تا استرس‌های زیادی به شما وارد شود و همچنین این استرس به دستگاه‌های داخلی از جمله سر شما فشار وارد می‌کند. با خاموش کردن تکنولوژی‌ها حتی برای چند دقیقه نیز می‌توانید به راحتی از شر سردرد رها شوید.

غذاهایتان را درست انتخاب کنید

انتخاب درست غذاهایی که می‌خورید می‌تواند به شما در داشتن یک زندگی بدون سر درد کمک کند. فست‌فود‌ها از جمله مهمترین غذاهایی هستند که باعث سردرد می‌شوند و همچنین از خوردن غذاهایی که سرخ شده‌اند یا دودی شده‌اند نیز خودداری کنید چرا که میزان خطر سردرد در بدن شما بیشتر می‌شود.

تکفارس آی آر

نفس عمیق بکشید

یکی از بهترین راه‌های از بین بردن سردرد نفس‌های عمیق است که می‌توانید بکشید و به کمک آن باید اکسیژن کافی به سرتان برسانید. این راه یکی از ساده‌ترین و همچنین دردسترس‌ترین روش هاست. نفس عمیق باعث می‌شود تا میزان زیادی از هوا به طور همزمان وارد رگ‌های شما شود و به راحتی از سردرد نجات می‌یابید.

موهایتان را بشویید

با شستن سر و موها می‌توانید تا میزان زیادی از سردردهای به وجود آمده جلوگیری کنید. توجه داشته باشید که شانه کردن موها نیز می‌تواند باعث ایجاد سردرد شود و بهتر است هر چند روز یکبار آنها را زیاد شانه نکنید و بگذارید تا حالت خودشان را داشته باشند.

www.takfars.ir

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

راهکارهای جلوگیری از خشکی مو و روش های بهبود آن
  1. موهای زیبا و شاداب میخواهید پس راه حل اینجاست
  2. بهترین راه تمیز کردن شیشه عینک چیست
  3. آموزش های جالب و موثر برای زیبا شدن صورت
  4. نکته های مهم برای داشتن ظاهر شیک و جذاب مردانه
  5. مدل های جدید آرایش مو و تاج عروس
  6. چرب کردن موها و لطیف کردن پوستهای خشک با روغن بادام

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب