چطور یک حمام شیک و آرامش بخش داشته باشید

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور یک حمام شیک و آرامش بخش داشته باشید

image چطور یک حمام شیک و آرامش بخش داشته باشید

در طراحی دکوراسیون حمام ، باید کلیه آیتم هایی را که میخواهید قرار دهید را با فضای موجود سنجیده و بهترین مکان را بیابید و مطمین شوید که از نظر کاربردی هم در جای مناسب قرار گرفته اند. به علاوه باید مراقب رنگ ها در طراحی دکوراسیون بود زیرا در حمام رنگ های روشن با کاشی های بزرگ روشن از نطر بصری فضا را بزرگتر نشان می دهد.

استفاده از کاشی و سرامیک یکی از بهترین راه ها برای طراحی حمام و سرویس بهداشتی است. این مواد بسیار کاربردی و مناسب هستند زیرا در برابر رطوبت مقاوم و دارای انعطاف پذیری زیادی هستند. هنگام طراحی حمام شما با استفاده از آن ها می توانید به ظاهری واقعا منحصربه فرد دست یابید.

در طراحی دکوراسیون حمام انتخاب نوع کاشی و سرامیک و نوع شیرها و سایر لوازم جانبی اجزای اصلی را تشکیل می دهند. در قدم بعد باید به این نکته توجه کنیم که حمام مورد انتظار ما چه ویژگی ها و ساختاری دارد.

برای حمام هایی با مساحت بزرگ استفاده از وان توصیه میشود و در حمام های درون اتاق خواب ایده استفاده از درب شیشه ای میتواند ایده مناسبی باشد.

تکفارس آی آر

لازمه اینکه یک حمام رویایی و زیبا باشد تنها تجملی و گرانقیمت بودن آن نیست. برای داشتن یک حمام رویایی باید طراحی مناسب برای ایجاد فضایی با کیفیت صورت گیرد که احساس آرامش را به شما القا کند.

نکته مهم و تاثیر گذار در طراحی دکوراسیون حمام ها استفاده از فضای کافی برای دوش گرفتن و نور مناسب در حمام است.

در حمام نیز میتوانید مانند هر فضای دیگری در خانه از سبک مورد علاقه تان پیروی کنید. مثلا حمام بالا با الوارهای چوبی در سقف آن به سبک روستیک طراحی شده است.

طراحی مدرن و مناسب برای حمام میتواند دکوراسیون حمام شما را به محیطی سرشار از انرژی و روشنی تبدیل کند تا لحظاتی خوش در هنگام نظافت داشته باشید.

در هنگام تهیه وان حمام لازم است چند نکته کوچک را رعایت کنید تا پس از تهیه وان دچار مشکل نشوید. از جمله این نکات میتوان به قابلیت شستشوی آسان برای وان حمام اشاره کرد. اجسام جرمگیر که به راحتی آلودگی آنها تمیز نمیشود به هیچ عنوان برای وان حمام مناسب نیستند. همچنین بهتر است جنس وان حمام لغزنده نباشد تا دچار لغزش پا و سانحه در حمام نشود. از دیگر نکاتی که در انتخاب مدل وان حمام باید رعایت کنید انتخاب ابعاد وان به اندازه حمام شماست تا مسیر حرکت در حمام باز باقی بماند.

www.takfars.ir

طراحی دکوراسیون حمام با رنگ های روشن و و تجهیزات بزرگ و انتخاب دستشویی و مبلمان و آیینه حمام و نور پردازی و رنگ کاشی ها و استفاده از عناصر چوبی در حمام همه و همه به نوعی احساس گرما و امنیت را در ما القا میکنند. حمام خود را می توانید با پانل های شیشه ای پیچیده کنید و طراحی آن را با وسایل نقره ای و سفید کامل نمایید.

تزیین های بسیار زیبا برای حمام و صابون تازه عروس
  1. آموزش عکس به عکس دوخت جاعینکی شیک

  2. ایده های نورپردازی شیک اتاق خواب با عکس

  3. عکس های دیدنی از خیابان های شیک انگلستان و خانه های سلطنتی

  4. آموزش رنگ آمیزی تخم مرغ هفت سین به روشی کاملا شیک

  5. آنچه که باعث می شود سرویش بهداشتی شیک به نظر برسد

  6. چه کنید تا دکور منزل شما شیک و امروزی شود

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات