چطور کفپوش چوبی مناسب برای خانه تهیه کنیم

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور کفپوش چوبی مناسب برای خانه تهیه کنیم

image چطور کفپوش چوبی مناسب برای خانه تهیه کنیم

تنوع در رنگ و طرح های پارکت های چوبی بسیار زیاد است و هم چنین پارکت ها توانایی مطابقت با هر محیطی را دارند.

رنگ و نور و فضای اتاق بر روی یکدیگر تاثیر متقابلی دارند و به هم وابسته هستند و هم چنین رنگ سقف و دیوار ها و کفپوش بر روی احساس شما از محیط تاثیر گذار است. در هنگام خرید پارکت توجه به مقاومت و رنگ پارکت حائز اهمیت است و باید به آن توجه کنید.

رنگ انتخابی کفپوش پذیرایی در اندازه آن تاثیر گذار است و هم چنین با انتخاب طرح پارکت زیبا ممکن است پذیرایی شما از آنچه که هست بزرگتر و یا کوچکتر به نظر برساند جالب است که بدانید رنگ پارکت در گرم و سرد نشان دادن فضا هم موثر است.

به طور کلی رنگ پارکت همیشه مورد توجه طراحان داخلی دکوراسیون ساختمان قرار می گیرد. اگر فضای پذیرایی شما کوچک است بهترین ایده برای انتخاب رنگ پارکت رنگ های روشن ( Ash و یا Oak) هستند این رنگ ها فضای پذیرایی را بزرگتر نشان می دهند و هم چنین حس نشاط و زندگی را در شما زنده می سازند.

تکفارس آی آر

رنگ روشن پارکت فضای منزل شما را کلاسیک میکند و با همه وسایل دکوراسیون پذیرایی شما سازگاری دارد و هارمونی زیبایی از رنگ ها را در دکوراسیون داخلی ایجاد میکند.

بهتر است که از رنگ های تیره و تند نیز در طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی استفاده نمایید زیرا اگر همه دکوراسیون داخلی شما به رنگ روشن باشد فضای پذیرایی سرد و بی روح خواهد شد و استفاده از رنگ های تیره در دکوراسیون داخلی فضای زیبا و گرمی را برای شما به ارمغان می آورد.

اگر شما به دنبال پارکت هایی هستند که فضای گرمی را در منزلتان ایجاد کنند بهترین ایده برای انتخاب شما پارکت هایی هستند که دارای تونالیته قرمز ( Jatoba و Merbau) هستند این پارکت ها علاوه بر اینکه فضای منزل شما را گرم و جذاب میکنند مقاومت بیشتری در مقابل ساییدگی و شکستن دارند.

پارکت تیره هم برای فضای های خیلی بزرگ مناسب هستند و اگر در دکوراسیون منزلتان از رنگ های روشن استفاده کرده اید و دیوار ها هم به رنگ روشن هستند بهتر است از کفپوش ها با رنگ های تیره ( wenqe و Walnut ) استفاده کنید.

این رنگ ها حس ارتباط با زمین و محیط بیرون از منزل را در شما ایجاد میکنند و با مبلمان روشن و سفید هارمونی زیبا و وصف ناپذیری را در فضای منزل شما بوجود می آورند.

www.takfars.ir

مدل های کفپوش چوبی محیطی طبیعی و زیبا را برای منزل شما به ارمغان می آورند و شما می توانید با انتخاب یک رنگ مناسب از پارکت های چوبی دکوراسیون داخلی منزل تان را جذاب تر و زیباتر کنید. علاوه بر این مدل های پارکت های چوبی با هر نوع سلیقه ای سازگار هستند همچنین امروزه استفاده از سرامیک طرح پارکت نیز برای افرادی که قصد دارند با هزینه ی کمتر کفپوش منزل خود را زیبا سازند محبوبیت یافته است. امیدواریم از مشاهده این تصاویر زیبا از انواع پارکت ها نهایت لذت ببرید و بتوایند با راهنمایی این مطلب از بخش کفپوش سایت ما زیباترین و برترین مدل پارکت را برای منزل خود انتخاب کنید.

راهنمایی برای انتخاب بهترین و شیک ترین مدل کابینت آشپزخانه
  1. چطور حمام را برای بچه ها دکور و کودکانه کنیم
  2. مدل های جدید چیدمان خانه مناسب برای زمستان
  3. مدل های زیبای طراحی خانه های مدرن برای سگ ها
  4. چطور وسایل زیاد را در حمام و توالت کوچک جا بدهیم
  5. دکوراسیون خانه شیک رنگ سیاه و قهوه ای با عکس های دیدنی
  6. آموزش درست کردن کاردستی بچگانه آدم برفی

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب