چطور میتوانم یک میلیاردر بشوم

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور میتوانم یک میلیاردر بشوم

مهم تر از داشتن ثروت و یا دستیابی به موقعیت های بالای تحصیلی، این است که چگونه می توانیم مانند یک میلیاردر فکر کنیم و ثروتی را که می خواهیم، در هر زمینه یا حوزه ای به دست آوریم، چه علمی و چه مالی.

image چطور میتوانم یک میلیاردر بشوم

برای بزرگ شدن متولد شده اید

مهم ترین نکته این است که شما اعتماد به نفس داشته باشید و آن را هر روز به خودتان القا کنید. باید ذهن خود را آموزش دهید که همواره به برنده شدن فکر و عادت کند.

می توانید از همه منابع موجود استفاده کنید

تکفارس آی آر

شما باید بتوانید همه منابع موجود در دسترستان را تشخیص دهید و از هر آنچه در دسترس دارید به طور مفید استفاده کنید. برای ثروتمند شدن حتما نباید از ابتدای راه، یک دفتر کار مدرن و پیشرفته داشته باشید!

فرصت های برنده – برنده ایجاد کنید

بزرگ ترین افراد ثروتمند و موفق دنیا، همیشه فکر میکنند که چگونه کاری را همه جانبه انجام دهند، به طوری که هیچ قشر، گروه و یا دسته ای برای مخالفت با آن ها بهانه ای نیابد. باید یاد بگیرید که برای همه بهترین ها را بخواهید، نه فقط برای خودتان!

بزرگ فکر کنید

فکرتان را پرواز دهید. ایده هایی بزرگ تر و فراتر از زندگی کنونی خود داشته باشید. هر قدر هم که ایده های شما غیرعملی و بی دلیل باشد، باز هم می تواند به ایجاد تحولی بزرگ در کارو زندگی شما بیانجامد. یادتان باشد همیشه غیر قابل تصورترین حقایق فیلم های تخیلی، تبدیل به حقایق دنیای واقعی شده اند.

www.takfars.ir

استعداد هیچ کس را دست کم نگیرید

هیچ پیشنهاد و ایده ای را که از جانب دوستانتان دریافت میکنید، دست کم نگیرید. شما هیچ وقت نمی توانید کاملا بفهمید که چه چیزهایی در استعدادهای نهفته هر انسان می تواند به پتانسیل های بزرگ و کارآمدی تبدیل شود.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چطور ایمان به خداوند می تواند زندگی ما را از نابودی نجات دهد
  1. آیا مشاوره برای خوب شدن رابطه زن و شوهر مفید است
  2. چطور در کسب و کار شخصی خودم موفق باشم
  3. رابطه صمیمی با دوستان آیا برای سلامتی مفید است
  4. چطور یک همسر خوب برای شوهرم باشم
  5. تفریحات سالمی که می توان آخر هفته پاییزی با خانواده انجام داد
  6. توصیه هایی کوچک برای رسیدن به شادی های بزرگ

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات