چطور میتوانم مردی قوی و جذاب برای خانم ها باشم

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور میتوانم مردی قوی و جذاب برای خانم ها باشم

image چطور میتوانم مردی قوی و جذاب برای خانم ها باشم

روزنامه پرطرفدار دیلی‌میل گزارشی را از یک بررسی منتشر کرده که معیارهای زنان را برای انتخاب همسر مشخص کرده است.

از نظر زنانی که در این بررسی شرکت کرده‌اند مرد مرد، کباب‌خور است و وقتی به رستوران می‌رود، پاستا با سس قارچ یا سوفله سبزیجات سفارش نمی‌دهد. زنانی که در این نظرسنجی به سوال مرد ایده‌آل کیست. پاسخ ‌داده‌اند، تاکید کرده‌اند که علاقه‌ای به ازدواج با یک مرد لطیف گیاهخوار ندارند و بیشتر سراغ استیک خورها و غذاهای گوشتی خورها می‌روند.

▪ مثل استیو مرد باش

ظاهر مردها هم در ایده‌آل به نظر رسیدن‌شان بی‌تاثیر نیست. زن‌هایی که در این نظرسنجی شرکت کرده اند، می‌گویند مرد باید قد بلند و صاحب موهای تیره و کوتاه باشد و برخلاف تصور برخی آقایان، از نظر‌شان براد‌پیت‌هایی که قدی کوتاه و موهای بوری دارند، چندان جذاب ارزیابی نمی‌شوند. قد ایده‌آل به گفته این خانم‌ها نزدیک به ۱۸۲ سانتی‌متر است و مردهایی که بیشتر احتمال دارد در جلسه خواستگاری جواب مثبت بگیرند، شبیه استیو جانز، مجری مسابقه ایکس‌فاکتور آمریکا، هوشمندانه لباس می‌پوشند. بر همین اساس گفته شده زن‌ها دوست دارند مرد زندگی‌شان شیک و حساب‌شده لباس بپوشد و میلی به ازدواج با مردهایی که لباس ورزشی می‌پوشند، ندارند.

تکفارس آی آر

▪ نیازی نیست اینشتین باشی

از نظر آنها مرد ایده‌آل کسی است که از موضوع‌های روز آگاه باشد، مدرک دانشگاهی داشته باشد و شغلش هم مناسب و دهن‌پرکن باشد؛ البته درحالی‌که خانم‌ها ترجیح می‌دهند همسر آینده‌شان مدرک کارشناسی‌ارشد یا دکترا داشته باشد، نظرسنجی نشان می‌دهد وقتی مردی حتی با مدرکی پایین‌تر با جیب پرپول و درآمد خوب به خواستگاری‌شان می‌آید، آنها به خواستگار دوم جواب مثبت می‌دهند.

۱۵ درصد از زنانی که در این نظرسنجی شرکت کرده اند، معتقد بودند تنها حاضرند به خواستگاری که مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا داشته باشد بله بگویند اما جالب اینجاست که ۷۰ درصد از شرکت‌کنندگان ادعا کردند دوست دارند با مردی که بیشتر از خودشان پول درمی‌آورد، ازدواج کنند.

▪ پسر مامان باش

شاید حتی زنان هم باورشان نشود که ناخودآگاه به سمت مردهایی جذب می‌شوند که رابطه خوبی با مادر و خانواده‌شان دارند. با توجه به نتایج این بررسی، خانم‌ها دوست دارند با مردی زیر یک سقف زندگی کنند که هفته‌ای دوبار به مادرش زنگ می‌زند و علاقه‌ای به زندگی با مردی که به مادر و عزیزانش پشت می‌کند، ندارند. مردهای خانواده‌دوستی که می‌توانند بین رابطه با خانواده خودشان و همسرشان تعادل برقرار کنند، پرطرفدارترند و می‌توانند زنی که آرزوی ازدواج با او را دارند، هم راضی نگه دارند. انگار حتی خانم‌هایی که میانه خوبی با مادرشوهر‌شان ندارند هم دل‌شان نمی‌خواهد مردی که با او ازدواج کرده‌اند، دور مادر و خانواده‌اش خط بکشد.

www.takfars.ir

▪ ۱۸ تا ۲۴ سالگی

در سال‌های ابتدایی جوانی، خانم‌ها ترجیح می‌دهند با مردی هنردوست و کتابخوان ازدواج کنند و به اینکه مردی فرهیخته در مقابل‌شان بنشیند، اهمیت می‌دهند. زن‌ها در این سنین دوست دارند همسرشان موسیقی را که او می‌پسندد دوست داشته باشد، عاشق کتاب‌ها و فیلم‌هایی باشد که او می‌پسندد و البته ظاهری امروزی داشته باشد و حتی از خودشان هم شیک‌پوش‌تر باشد.

▪ ۲۵ تا ۳۴ سالگی

زنانی که در این سال‌ها ازدواج می‌کنند، چندان به سلیقه موسیقایی و کتابخوان بودن همسرشان اهمیت نمی‌دهند. برای خانم‌ها در این سنین، موقعیت اجتماعی‌شان از هر چیز مهم‌تر است و گرچه دوست دارند همسرشان ظاهری جذاب و اندامی متناسب داشته باشد اما بیشتر به جاه‌طلب و بلندپرواز بودن او اهمیت می‌دهند و دوست دارند شوهرشان در محیط کار فردی تاثیرگذار باشد.

▪ ۳۵ تا ۴۴ سالگی

اخلاق شریک زندگی در این سال‌ها از ظاهر و حتی علایقش مهم‌تر است. به گفته محققان کمتر از یک‌درصد خانم‌هایی که در این سن تصمیم به ازدواج می‌گیرند، حاضر می‌شوند به مردی بداخلاق بله بگویند. همسر ایده‌آل این خانم‌ها کسی است که رفتار شایسته‌ای داشته باشد، از خودشان بزرگ‌تر باشد و با کوله‌باری از تجربه به خواستگاری‌شان بیاید.

▪ ۴۵ تا ۵۴ سالگی

در این سال‌ها خانم‌ها به سن و سال آقای خواستگار توجه زیادی می‌کنند؛ البته آنها به دنبال کسی می‌گردند که بتواند پیری بدون استرسی را برای‌شان بسازد و به همین دلیل به درآمد بالا و وضعیت اقتصادی آقای خواستگار توجه زیادی می‌کنند. خانم‌های ۵۰ ساله دیگر دنبال یک مرد بزرگ‌تر نیستند بلکه ترجیح می‌دهند شوهرشان چند سالی هم از خودشان جوان‌تر باشد.

▪ حساس باشی عاشقت می‌شم

مردهای رمانتیک از نظر اغلب خانم‌ها قابل ستایش و دوست‌داشتنی هستند. نظرسنجی گفته شده، نشان می‌دهد ۸۶ درصد خانم‌ها دوست دارند با مردی حساس و لطیف که حواسش به حال و هوای‌شان است و وقتی حال خوشی ندارند از آنها دلجویی می‌کند ازدواج کنند؛ البته در این میان، ۶۴ درصد خانم‌ها می‌گویند گرچه به توجه همسرشان به احساسات خود نیاز دارند اما از مردهایی که راه و بیراه عبارت دوستت دارم را به زبان می‌آورند، خوش‌شان نمی‌آید. به عبارت دیگر، خانم‌‌ها از شنیدن این عبارت خوشحال می‌شوند اما دوست دارند همسرشان تنها وقتی که واقعا عاشق‌شان است و احساساتش فوران کرده، آن را به زبان بیاورد.

تک فارس

▪ کارگر خودت باش

حرف تازه‌ای نیست؛ اغلب ما قبلا هم شنیده‌ایم که زن‌ها عاشق مردهای فنی می‌شوند. باتوجه به این نظرسنجی، زن‌ها از مردهایی خوش‌شان می‌آید که می‌توانند لاستیک خودروی‌شان را خودشان عوض کنند، توانایی‌اش را دارند که در مواقع ضرورت در خانه را بشکنند و خلاصه از پس خرده‌کاری‌های فنی خانه، خودشان برمی‌آیند.

▪ امروز بریم چی بخریم؟

طبیعی است که کمتر زنی حاضر است با مردی خسیس زیر یک سقف برود اما نظرسنجی نشان می‌دهد که با دست و دلباز بودن به‌تنهایی نمی‌توان دل خانم‌ها را به دست آورد. ۳۹ درصد زنانی که در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند مایل بودند با مردهای عشق خرید ازدواج کنند و البته یک‌سوم این زن‌ها تاکید می‌کردند دوست دارند وقتی با همسر عشق خرید‌شان بیرون می‌روند، چیزهایی که خودشان به آنها احتیاج دارند و دوست دارند را تهیه کنند.

▪ اگه بخندونی دوستت دارم.

کمتر زنی حاضر است با مردی اخمو و جدی زیر یک سقف برود؛ این ادعایی است که نتایج نظرسنجی آن را اثبات کرده‌ است. به گفته زنانی که در این نظرسنجی شرکت کرد‌ه‌اند، مردی ایده‌ال است که در ‌مهمانی شمع مجلس باشد و بتواند با شوخی‌ها و جوک‌گفتن‌هایش همه را بخنداند. ۴۳ درصد از خانم‌هایی که به سوالات نظرسنجی پاسخ داده‌اند، تاکید کرده بودند که از همسرشان انتظار شوخ‌طبعی و خنده‌رو بودن دارند و از اینکه همسرشان با حرف‌ها و خاطره گفتن‌هایش باعث خنده و شادی دیگران شود خوش‌شان می‌آید. بررسی‌های قبلی محققان نشان داده بود که خانم‌ها بعد از ۵۵سالگی، بیشتر از هر زمانی به بذله‌گو بودن و شوخ‌طبعی همسرشان اهمیت می‌دهند.

▪ ورزشکار باش اما ورزشی نپوش.

گفتیم که اغلب خانم‌ها میلی به ازدواج با مردی که در خیابان و محل کار لباس‌های ورزشی و راحت می‌پوشد، ندارند اما معنای این ادعا، این نیست که خانم‌ها دوست ندارند با آقایان ورزشکار و ورزش‌دوست ازدواج کنند. انگار مدیران باشگاه‌های ورزشی مردانه، سلیقه خانم‌های امروزی را می‌دانند و آقایان هم نه‌تنها به‌خاطر داشتن بدنی سالم بلکه برای جذاب‌تر به نظر رسیدن و گرفتن جواب بله در جلسه خواستگاری پول زیادی را خرج باشگاه رفتن و تهیه تجهیزات مناسب برای ورزش کردن می‌کنند. بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد خانم‌ها طرفدار مردهای ورزش‌دوستی هستند که همیشه بازی‌های فوتبال را تماشا می‌کنند و ترجیح می‌دهند همسرشان به جای دیدن برنامه‌های دیگر تلویزیونی مسابقات فوتبال را پیگیری کنند. گذشته از آن، ترجیح می‌دهند با مردی ورزشکار هم ازدواج کنند. مردهایی که گهگاه دوچرخه‌سواری می‌کنند و آقایانی که اهل استخر رفتن و شنا هستند به نوشته دیلی‌میل، شانس بیشتری برای گرفتن پاسخ بله از خانم مورد علاقه‌شان دارند.

۲۰ ویژگی مرد ایده‌آل از نظر دیلی ‌میل

گرچه بسیاری از مردها خانم‌ها را سخت‌پسند و عجیب و غریب معرفی می‌کنند اماخانم‌ها معیارهای نسبتا مشخصی از مرد ایده‌آل در ذهن‌شان دارند و بر اساس آن معیارها به یک خواستگار جواب مثبت یا منفی می‌دهند. براساس فهرستی که روزنامه دیلی‌میل آن را منتشر کرده، مرد ایده‌آلی که خانم‌ها معرفی‌ کرده‌اند در برخی ویژگی‌ها با هم مشترک است.

T A K F A R S

▪ قدش ۱۸۲ سانتی‌متر و البته عضلانی، به روز و اهل ورزش است.

▪ چشم قهوه‌ای با موهای کوتاه تیره دارد.

▪ خوش‌پوش و طرفدار شلوار جین است.

▪ لب به سیگار نمی‌زند.

▪ زبر و زرنگ است و می‌تواند در ۱۷ دقیقه حاضر شود.

▪ خانواده‌دوست است.

▪ پول دربیار است و درآمدش از همسرش بیشتر است.

▪ عشق خرید است.

▪ گوشتخوار است.

▪ ریش نمی‌گذارد.

تک فارس www.takfars.ir

▪ فوتبال‌بین حرفه‌ای است.

▪ مدرک دانشگاهی دارد.

▪ خنده‌رو و اهل جوک گفتن است.

▪ نسبت به حال خوب و بد همسرش حساس است.

▪ اهل دوستت دارم گفتن است اما نه همیشه و بی‌جهت.

▪ دست‌فرمانش خوب است.

▪ شنا بلد است.

▪ می‌تواند دوچرخه براند.

▪ از پس عوض کردن لاستیک ماشین برمی‌آید.

▪ مرتب به مادرش زنگ می‌زند.

تکفارس

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

از مقایسه خودم با دیگران خسته شده ام راه درمان
  1. چطور بفهمید یک زن واقعا عاشق شما هست یا نیست

  2. خانم ها بخوانند رازهای داشتن یک رابطه خوب با همسر

  3. مردها چه نوع زنی را برای ازدواج میپسندند

  4. چرا بعضی آدم ها خیلی جذاب و خوشتیپ به نظر می رسند

  5. چطور برای بقیه آدم جذابی باشم

  6. چطور شوهرم را تبدیل به مرد بهتری برای زندگی کنم

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات