چطور میتوانم مثل بقیه شاد و خوشبخت زندگی کنم

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور میتوانم مثل بقیه شاد و خوشبخت زندگی کنم

image چطور میتوانم مثل بقیه شاد و خوشبخت زندگی کنم

آنها مهربان هستند
آیا هر روز حداقل ۵ عمل محبت آمیز انجام می دهید؟ اگر در طول روز به دیگران محبت کنید و اعمال خیر زیادی انجام بدهید در پایان روز شاد و تندرست خواهید بود. حتما” لازم نیست کارهای خیلی بزرگی انجام بدهید و برای انجام کارهای خیر از قبل برنامه ریزی کنید حتی اگر اتوبوس جای خودتان را به یک نفر دیگر بدهید و یا همکارتان را به یک نوشیدنی دعوت کنید هم کافی است و در پایان روز احساس رضایت و شادی خواهید کرد.

در هنگام بروز مشکلات از تلفن هایشان استفاده میکنند
افرادی که حداقل یکبار در هفته با دوستانشان معاشرت میکنند طول عمر بیشتری دارند زیرا این روابط اجتماعی باعث می شود مغز آنها هوشیارتر شود و آنها خیلی کمتر از سایرین دچار حمله قلبی شوند . تلفن کردن به دوستان و صحبت کردن با آنها درباره مشکلات به سرعت باعث کاهش فشارخون وسطح کورتیزول می شود. داشتن روابط دوستانه خوب و طولانی مدت می تواند به اندازه ترک سیگار برای ما مفید باشد.

آنها همیشه شکرگزار هستند
افرادی که برای همه چیز خدا را شکر میکنند معمولا” آدمهای خوش بینی هستند و در کل بیشتر از بقیه از زندگیشان راضی هستند. این قبیل افراد از لحاظ فیزیکی هم قدرتمندترند. وقتی یک نفر قدردان و سپاسگزار نعمتهای خدا باشد به سختی می تواند تلخ و دیوانه باشد.

تکفارس آی آر

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

آیا فرزند باهوش میخواهید از همین الان شروع کنید
  1. چه کنید تا رابطه خود با همسر یا نامزدتان را بهتر کنید
  2. چطور باید درباره زمان خواب بچه های کوچک تصمیم گرفت
  3. چطور بفهمم شوهرم افسرده است یا نه
  4. راهکارهای جدا کردن اتاق خواب بچه از پدر و مادر
  5. شروع کار و شراکت با دوستان چه نکات مثبت و منفی دارد
  6. چطور یک همسر خوب برای شوهر خود باشید

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب