image چطور موهای شاداب و پوستی درخشان داشته باشید

مشکل: جوش روی گونه

راه‌حل: تمیز‌کردن گوشی تلفن

روی گونه‌های‌تان جوش‌های قرمز یا سرسفید ایجادشده؟ مقصر گوشی تلفن‌تان است. باکتری‌های جمع‌شده روی گوشی باعث می‌شوند منافذ پوست بسته شوند.

درنتیجه چربی اضافه زیر پوست باقی می‌ماند و باعث ایجاد جوش می‌شود. با استفاده از دستمال مرطوب ضدعفونی‌کننده روزی یک‌بار تلفن خود را تمیز کنید. جوش‌های‌تان نیز خودبه‌خود محو می‌شوند.

مشکل: موهای چرب

راه‌حل: جوش‌شیرین

فکر می‌کنید همیشه می‌توان با استفاده از اسپری و سرم موهای به‌هم‌ریخته خود را حالت داد؟ گاهی‌اوقات هرچه بیشتر از این محصولات استفاده می‌کنید، موهای‌تان بدحالت‌تر می‌شود. بهترین راه‌حل این است که روی برس خود مقداری جوش‌شیرین بریزید و موهای‌تان را با آن شانه کنید. این پودر با قدرت جذب بالایی که دارد، مواد و چربی اضافه را از روی موها برداشته و به آن حجم می‌دهد.

مشکل: ناخن‌های زرد

راه‌حل: ماساژ با لیموترش

لاک‌های تیره ناخن‌های‌تان را زرد و بدرنگ کرده است؟ راه‌حل آن در آشپزخانه‌تان است. یک عددلیمو ترش را از وسط نصف‌کرده، ناخن‌های‌تان را با آن ماساژ دهید (اسید موجود در لیمو، رنگ زرد ناخن را محو می‌کند). سپس برای تقویت آن‌ها از یک محلول ویتامینه استفاده کنید.

مشکل: نخوابیدن آرایش روی پوست

راه‌حل: شستن فرچه‌ها

می‌خواهید آرایش خود را محو و طبیعی جلوه دهید، اما کرم‌پودر روی صورت‌تان نمی‌خوابد؟ دلیل آن واضح است؛ مدت زیادی است که فرچه‌های آرایشی خود را نشسته‌اید. ۱قاشق چای‌خوری شامپو بچه را با یک لیوان آب گرم مخلوط کنید و فرچه‌ها را در آن شست‌وشو دهید. سپس آن‌ها را آبکشی‌کرده و به‌وسیله یک دستمال حوله‌ای خشک کنید.

تک فارس » آرایشی » چطور موهای شاداب و پوستی درخشان داشته باشید