چطور مطمئن باشم طرف مقابلم دوستم دارد

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور مطمئن باشم طرف مقابلم دوستم دارد

image چطور مطمئن باشم طرف مقابلم دوستم دارد

اگر کسی به شما علاقه داشته باشد و یا شما را دوست داشته باشد از یک سری از رفتارها و نشانه های می توانید نشانه های علاقه وی را مشاهده کنید.

▪ مردم در عشق دو نوع هستند

دسته اول همیشه تلاش میکنند که به معشوق خود نزدیک باشند. آنها تمایل دارند به مکان هایی بروند که بتوانند به راحتی به معشوقه خود برسند و در هر فرصتی آنها را ببینند و لمس کنند، به عنوان مثال، با فشار کمی روی دست برای عذرخواهی و یا در آغوش گرفتن.

دسته دوم عاشقان، معمولا سعی میکنند از فردی که دوستش دارند دوری کنند. آنها ممکن است در هنگام گفتگو با زبان بی ادبانه صحبت کنند.

تکفارس آی آر

زیرا فکر میکنند که با این روش احساسات واقعی خود را از شکار خود پنهان میکنند، یا احساس میکنند که آنها به اندازه کافی خوب نیستند تا در حضور این فرد ظاهر شوند و ابراز عشق کنند.

اگر معشوق را X در نظر بگیریم، اگر X بالا برود، آنها به طور خودکار پایین می آیند.

اگر به تازگی از شما دوری کرده است، یا برعکس، سعی دارد به طور معمول به شما حمله کند، دلیل دیگری وجود دارد، شاید این روش ابراز عشق اوست.

▪ خیره نگاه کردن

فردی که عاشق است اغلب چشم خود را به شخص مورد پسندش می دوزد:همیشه به نظر می رسد جزئیات مهمی در شخص مورد علاقه اش وجود دارد که قبلا آن را ندیده است.

www.takfars.ir

اگر کسی از عشق یک طرفه رنج ببرد، معمولا نمی تواند نگاه کردن به معشوق خود را متوقف کند، چرا که هیچ چیز برایش بهتر از این نیست.

▪ یافتن یک راه غیرمعمول برای صحبت کردن

۲ نوع رفتار برای این مکالمه وجود دارد:

نوع اول:یک شخص ناگهان شیوه طبیعی صحبت کردن خود را تغییر می دهد و حرف خود را با عنوان کردن ویژگی های یک شاعر، یک فیلسوف و یک روزنامه نگار مشهور تمام میکند.

این کار برای او آسان تر از آنچه در مورد موضوعات پیچیده و جالب صحبت کند، حتی اگر هرگز پیش از این در مورد آنها فکر نکرده باشد. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید، در ابراز عشق یک فرد معمولی به یک کمدین تبدیل می شود.

در نوع دوم یک شخص معقول و آگاه به یک شخص احمق تبدیل می شود که دارای یک فرهنگ لغت بسیار فقیر است. اگر این اتفاق برای شما افتاد، سعی کنید تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن شخص دیگر و ابراز عشق، خود را محدود کنید.

▪ صحبت کردن در مورد عشق دیگران

این افراد اغلب در مورد اشخاصی که به دیگران علاقه دارند صحبت میکنند و یا افرادی که خود آنها را دوست دارند و به آنها ابراز عشق کرده اند. حتی اگر آنها در مکالمات جدی در جمع همکاران خود باشند، به راحتی میتوانند به افراد دیگری بپیوندند که نام َمعشوق خود را بین صحبت های آنها شنیده اند.

جالب توجه:فردی که عاشق است در مورد اهداف خود می تواند بسیار بسیار منفی صحبت کند. و اطرافیان در مورد او چیزی شبیه این خواهند گفت او کمی عجیب است. یا او خیلی عجیب و غریب است.

یک چیز دیگر؛ در طول گفتگو، عاشقان ناشناس دوست دارند در مورد خود و شخص مورد علاقه شان وجه تشابه ذکر کنند:به نظر می رسد تنها افرادی که سریال بازی تاج و تخت را تماشا میکنند، من و سارا هستیم.

تک فارس

▪ عدم کنترل لبخند و عکس العمل در مقابل لبخند معشوق

هنگامی که چیزی مربوط به معشوق خود را می بینند و یا احساس میکند، نمی تواند لبخند خود را کنترل کند. اگر احساسات او بیش از حد قوی باشد، او حتی کمی ابروی خود را بالا می برد و یا حتی ناخودآگاه می خندد. اگر مردم هنگام صحبت کردن در یک جمع به جوک کسی بخندند، عاشقان مخفی ناخودآگاه به کسی که دوستش دارند، نگاه میکنند.

▪ تغییر ناگهانی منافع و علایق

فرد عاشق به طور ناگهانی می تواند به همان چیزهایی که معشوقش علاقه دارد، علاقه مند شود. در عین حال او علاقه مند به ورزش می شود و یا شروع به خواندن ادبیات میکند که هرگز قبلا این کار را نکرده است. و در مورد بررسی مستمر پروفایل های شبکه های اجتماعی باید گفت که، شخص عاشق ناخودآگاه از همۀ دوستان نزدیک جنس مخالف معشوق خود متنفر می شود. خوب، این عشق است.

البته، افرادی هستند که از این قوانین استثناء هستند. مهم نیست که چقدر سعی دارید حقیقت را بفهمید، آنها هرگز اسرار خود را نشان نمی دهند و یا ابراز عشق نمیکنند.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

پسرهای متولد ماه مرداد چه خصوصیاتی دارند
  1. تصورات غلط و جالبی که آدم ها درباره ازدواج دارند
  2. روش های نوین روانشناسی تربیت فرزند علمی
  3. چرا در عزاداری ها سیاه می پوشیم
  4. دلم میخواهد همیشه جذاب و مرکز توجه باشم چه کنم
  5. چطور بعد از طلاق روحیه ام را برای زندگی شاد به دست بیاورم
  6. آنچه که باید هنگام مصاحبه های کاری رعایت کنید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات