چطور مرتب و خوش تیپ باشم مخصوص آقایان

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور مرتب و خوش تیپ باشم مخصوص آقایان

image چطور مرتب و خوش تیپ باشم مخصوص آقایان

پوست خود را از نور خورشید حفظ کنید

خورشید، درخشش پوست را می گیرد.اگر هنگام ظهر می خواهید از خانه بیرون بروید، حتما عینک آفتابی بزنید، کلاه بگذارید و بلوز آستین بلند بپوشید.اگر زیاد در معرض نور خورشید قرار بگیرید، چین و چروک و لکه های پوستی مربوط به سن در شما ظاهر می شوند و پوست شما را زودتر پیر نشان می دهند.

▪ کرم ضدآفتاب بزنید

نیم ساعت قبل از بیرون رفتن کرم ضدآفتاب با SPF ۳۰ و یا بیشتر، به پوست خود بزنید.

تکفارس آی آر

بعد از دو ساعت و یا بعد از شنا کردن و یا بعد از تعریق، دوباره این کرم را به پوست خود بمالید.

▪ کرم مرطوب کننده بزنید

استفاده روزانه از کرم مرطوب کننده و پاک کننده ملایم، باعث جوان تر شدن پوست شما خواهند شد.

خشکی پوست باعث پیری پوست می شود.

▪ زیاد آب بنوشید

www.takfars.ir

روزانه ۶ تا ۸ لیوان آب بنوشید تا پوست شما آبدار و هیدراته گردد و حالت پوست بهتر و جوان تر می گردد.

▪ به طور مرتب پوستتان را بررسی کنید

اگر تغییراتی در رنگ، ضخامت پوست و لکه ها و خال های پوستی دیدید، به پزشک متخصص مراجعه کنید تا سرطان پوست را زود تشخیص دهید.سیگار کشیدن از عواملی است که شما را پیر می کند، زیرا باعث ایجاد چین و چروک و خطوطی در اطراف دهان و چشمانتان می شود، پوست را تیره می کند و دندان هایتان را لکه دار می کند.

خوب بخوابید

بیشتر بزرگسالان نیاز به ۶ تا ۸ ساعت خواب شبانه دارند.خوب خوابیدن یکی از چیزهایی است که ظاهر شما را جوان نشان می دهد.

اگر خوب نخوابید، زیر چشمانتان فرورفته و کبود می شود.کمبود خواب بر تیزهوشی مردان نسبت به زنان بیشتر اثر دارد.بیشتر مردان، به چرت زدن نیاز دارند تا یادگیری خود را بیشتر کنند.

▪ سیگار را ترک کنید

سیگار کشیدن از عواملی است که شما را پیر می کند، زیرا باعث ایجاد چین و چروک و خطوطی در اطراف دهان و چشمانتان می شود، پوست را تیره می کند و دندان هایتان را لکه دار می کند.همچنین سیگار باعث بروز بسیاری از بیماری ها می شود که شما را پیر می کنند.

▪ بامزه باشید

شوخ طبعی بسیار مهم است، به ویژه اگر مردی هستید که با یک زن قرار ملاقات دارد. مطالعه های فراوان نشان داده است که خانم ها، بیشتر جذب مردانی می شوند که آنها را می خندانند. منطقی است، زیرا خنده احساس خوبی در فرد ایجاد می کند. ولی عجیب است که این مزیت در طرف دیگر صادق نیست. زنانی که مردان را می خندانند، به هیچ وجه از این برتری برخوردار نیستند. یعنی، مردان توجه زیادی ندارند که آیا همسر آنها می تواند آنها را بخنداند یا خیر. آقایان، مشکل کجاست؟

تک فارس

در مورد علت این تفاوت، حدس و گمان هایی وجود دارد. انسان شناس، گیل گرینگراس (Gil Greengross) در مجله ی روانشناسی امروز (Psychology Today) می نویسد: اثر حس شوخ طبعی بر جذب زنان را تا حد زیادی می توان اینگونه توضیح داد که افراد بامزه، اجتماعی تر و باهوش تر به نظر می رسند، و این همان چیزی است که زنان در همسر خود جستجو می کنند.ولی تا آنجا که به بحث ما مربوط است، بامزه بودن افراد از هر جنسیتی که باشند، صدمه ای به فرصت های آنها نمی زند.

▪ دوستان زیادی داشته باشید

آیا تا به حال متوجه شده اید که خودِ گروه های موسیقی جذاب هستند، در حالی که تک تک اعضای آنها به همان اندازه جذاب نیستند؟

خب لازم نیست تعجب کنید. در مطالعه ای در سال ۲۰۱۴ در دانشگاه کالیفرنیا در سان دیه گو، مشخص شده است زمانی که افراد در گروهی قرار دارند، جذاب تر به نظر می رسند. نویسنده، جیمز هامبلین (James Hamblin)، به خوبی این تاثیر جالب را برای نشریه ی آمریکایی آتلانتیک (The Atlantic) بررسی کرده است. این حالت به احتمال زیاد به این دلیل رخ می دهد که مغز ما چهره ی گروهی از افراد را به صورت جمعی پردازش می کند، که موجب می شود تا هر چهره معمولی تر و در نتیجه جذاب تر به نظر برسد.

نویسنده درو واکر (Drew Walker) و ادوارد وول (Edward Vul) در مطالعه ی خود می نویسند: همراه بودن با چند دوست می تواند استراتژی خوبی برای رفتن به قرار ملاقات باشد، به ویژه اگر ویژگی های چهره ی آنها یکدیگر را تکمیل کرده و موجب معمولی شدن خصوصیات غیرجذاب فرد شود.من زمان زیادی را صرف این مسئله نمی کنم که بدانم آیا چهره ی دوستان شما در کافی شاپ، خصوصیات فردی غیر جذاب شما را می پوشاند یا خیر. ولی در کل شاید بیرون رفتن با دوستان، نصیحت خوبی باشد.

▪ از حرف های بیهوده پرهیز کنید

پرسیدن اینکه چند خواهر و برادر دارید؟، روش جالبی برای شروع نخستین قرار ملاقات نیست. بنابراین بهتر است که پرسیدن این سوالات اساسی را به فرصت های بعدی موکول کنید.آرتور آرون (Arthur Aron) روانشناس دانشگاه ایالتی نیویورک، در مطالعه ای در سال ۱۹۹۷ دو گروه از افراد را جدا کرده و آنها را در دسته هایی دوتایی قرار داد، و به هر کدام ۴۵ دقیقه زمان داد تا به مجموعه ای از پرسش ها پاسخ دهند.

یک مجموعه شامل سوال در مورد مسائل کم اهمیت و بیهوده بود و مجموعه ی دیگر، از سوالاتی دقیق تر تشکیل شده بود. افرادی که سوالات عمیق تری پرسیده بودند، ارتباط بیشتری با یکدیگر برقرار کردند و حتی یک زوج، عاشق یکدیگر شدند.بر اساس پژوهش های دانشگاه هاروارد، صحبت کردن در مورد خود، موجب فعال شدن همان مناطق مغزی می شود که در زمان رابطه ی ج.ن.س.ی و یا خوردن غذای خوب، فعال می شود. البته به این معنی نیست که صحبت کردن در مورد خود، واقعا همان حس رابطه ی ج.ن.س.ی یا غذای خوب را دارد. در حقیقت این کار موجب ایجاد حس شادی در شما می شود. وقتی به کسی که او را دوست دارید اجازه می دهید به صورت عمیق در مورد خود صحبت کند نیز موجب شادی او می شوید.

▪ حالتی پذیرا داشته باشید

به طور خلاصه یعنی دست به سینه نایستید. پژوهشگران دریافته اند که حالت های بدنی گشاده و پذیرا، و از نظر فیزیکی با اعتماد به نفس، موجب می شوند زمانی که کسی را برای نخستین بار ملاقات می کنید، جذابیت بیشتری داشته باشید. سعی کنید که با راحتی و آرامش بایستید، زیرا این کار نیز به شما کمک می کند (که البته کارایی و فایده ی آن فقط به قرارهای ملاقات محدود نمی شود).

T A K F A R S

▪ رهبر باشید

بیشتر مردم جذب قدرت می شوند. مطالعه ای در سال ۲۰۱۴ نشان داد که افراد در هر گروه، فکر می کنند که رهبر گروه از سایر افراد جذاب تر است. برای نمونه، بر اساس یک مطالعه، کارمندان یک سازمان در مقایسه با افراد بیرون از آن سازمان مدیرعامل خود را جذاب تر می بینند.

نویسنده ی حوزه ی رهبری، کوین نیفین (Kevin Kniffin) و همکاران او نتیجه می گیرند که برخلاف سنت های تحقیقاتی، که جذابیت فیزیکی ویژگی ثابتی در نظر گرفته می شود، در یافته های ما، عضویت در گروه اهمیت داشته و ذره بینی برای درک جذابیت فیزیکی رهبران آشنا به شمار می رود.

خوب غذا بخورید

رژیم غذایی مدیترانه ای که شامل: مرغ، ماهی، میوه و سبزیجات به همراه مقداری کربوهیدرات است، برای سلامتی و جوان ماندن بسیار مناسب است.ماهی دارای منیزیم می باشد و مردانی که به اندازه کافی منیزیم مصرف می کنند، کمتر در معرض بیماری های قلبی قرار دارند.

▪ ورزش کنید

ورزش کردن باعث حفظ انعطاف پذیری و سفتی عضلات بدن می شود.ورزش های هوازی برای قلب و مغز مفیدند.مردانی که ورزشکارند، جوان تر از مردانی که چاق و شل هستند، به نظر می رسند. اضافه وزن می تواند به جوانی شما آسیب برساند.دو ساعت در هفته ورزش کردن، ۶۱ درصد خطر ابتلا به بیماری قلبی را کم می کند.

▪ استرس را کنترل کنید

استرس کاری بیشتر باعث بروز بیماری قلبی می شود تا استرس در رابطه با مسائل شخصی.استرس موجب آهسته پیر شدن می گردد.

▪ بخندید

تک فارس www.takfars.ir

خنده باعث کاهش استرس، کاهش فشارخون، افزایش ایمنی بدن و کاهش درد و پیری می گردد.

▪ ویتامین D کافی دریافت کنید

کمبود نورخورشید و یا ویتامین D موجب سرطان روده بزرگ و دیگر سرطان ها می گردد.بدن بیشتر ویتامین D مورد نیاز خود را از طریق نور خورشید بدست می آورد، پس بهتر است با پزشک خود راجع به میزان ویتامین D مورد نیازتان مشورت کنید.

▪ آنتی اکسیدان مصرف کنید

نصف بشقاب خود را پر از میوه ها و سبزیجات رنگی کنید تا از سرطان دوری کنید.

▪ از لباس های مد بپرهیزید

اگر شما میانسال هستید و لباس های افراد ۱۸ ساله را می پوشید، خوب نیست.لباس های قدیمی که روزی مد بوده اند را نیز نپوشید.بلکه لباس مناسب سن خود را بپوشید.

▪ موهایتان را کوتاه کنید

هنگامی که سن بیشتر می شود، بهتر است به جای داشتن موی بلند، موهای خود را کوتاه کنید.

▪ موهای زائد را بزنید

تکفارس

با افزایش سن مردان، موهای ناخواسته ای در گوش و بینی درمی آیند.این موها را بکنید تا جوان تر به نظر آیید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

آنچه که قبل از اقدام به کاشت مو باید و حتما بدانید
  1. نکته های مهم برای داشتن ظاهر شیک و جذاب مردانه

  2. نکاتی که هنگام پوشیدن شلوار لی باید رعایت کنید مخصوصا آقایان

  3. ویژگی های یک صورت زیبای مردانه چیست

  4. عکس مدل های جدید بافت های زیبا برای پسر بچه ها

  5. راهنمای تصویری خرید کفش برای آقایان

  6. چطور در میانسالی هم مردی جذاب باشید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات