تک فارس
حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
محصولات معتبر محصولات معتبر
آرایشی

چطور مثل یک آقای متشخص لباس بپوشید

image چطور مثل یک آقای متشخص لباس بپوشید

از این که مانند یک پسر بچه لباس پوشید، دست بردارید و مانند یک جنتلمن تیپ بزنید

خیلی از آقایان برای این که جوان به نظر برسند، از لباس های نامناسب و اشتباه استفاده می کنند.

اما این را به یاد داشته باشید که اگر می خواهید خوش تیپ در نظر گرفته شوید، باید به نظر بالغ و پخته برسید. زیرا پخته و بالغ به نظر رسیدن همیشه یک ویژگی جذاب در آقایان است. و دقیقاً این ویژگی چیزی است که آقایان را از پسرها مجزا نشان می دهد. پخته و بالغ بودن لباس هایی که می پوشید می تواند حس مردانه به شما بدهد که همین موضوع موجب می شود تا همه به شما احترام بگذارند.

البته این موضوع به این معنا نیست که مانند پدرتان لباس بپوشید یا لباس های قدیمی را انتخاب کنید، بلکه این به معنای این است که از این که خود را مانند یک نوجوان نشان دهید، دست بردارید.

تکفارس آی آر

لباس هایی با طرح های بچگانه و نوجوانانه را نادیده بگیرید و کنار بگذارید

این اولین چیزی است که باید صرفه نظر کنید تا خوشتیپ و جذاب دیده شوید.

علی رغم باور خیلی از مردم که فکر می کنند آقایان با این لباس ها بامزه و مد روز و با اصالت دیده می شوند، در حقیقت تنها باعث می گردند تا بچه و نوجوان به نظر برسند و خیلی مورد توجه قرار نمی گیرند. حتی برخی پوشیدن این گونه لباس های را نشان از رشد نکردن و بزرگ نشدن آقایان می دانند.

در عوض تیشرت های تک رنگ و یکدست و یا راه راه بدون هیچ طرح دیگری انتخاب کنید.

شلوار جین های راک واقعاً شما را بی نظیر نمایان می کنند

www.takfars.ir

در ادامه توصیه های خوشتیپ شدن آقایان، هر آقایی که می خواهد به نظر بی نظیر و شیک و امروزی برسد، به سراغ شلوار جین می رود که واقعاً گزینه مناسبی است.

بسیار مشاهده می شود که آقایان به وب سایت های فروش لباس اینترنتی مراجعه می کنند و می خواهند تی شرت ها و شلوارهای جینی را انتخاب کنند و با هم بپوشند. اما جین ها تا زمانی می توانند جذاب و عالی به نظر برسند که شما از نوع مناسبی از آن ها استفاده کنید.

یک شلوار جین که به تیپ و استایل تان شخصیت و جذابیت بدهد، مطمئن فاق خیلی بلند یا خیلی کوتاهی ندارد و یا پاره پاره دیده نمی شود.

هم چنین از این که از حلقه ها و نوار و یا مواردی از این قبیل را استفاده کنید که از شلوار جینتان آویزان است، خودداری نمایید. و از همه مهم تر، از پوشیدن شلوار جین هایی که روی قسمت ران و باسن لوگوهایی دارد، جدا خودداری نمایید.

برای این که با شلوار جین خود جنتلمن و جذاب به نظر برسید، باید از جین های ساده استفاده کنید. به سراغ جین های آبی تیره و ساده ای بروید که به هر لباسی می آید، به ما اعتماد کنید به این ترتیب شگفت انگیز دیده می شوید.

شلوار جین تنها گزینه برای خوشتیپ شدن آقایان نیست.

البته که جین ها بسیار عالی می باشند، اما تنها چیزی نیستند که برای جذاب به نظر رسیدن می توانید از آن ها استفاده کنید.

با استفاده از شلوار جین های چینو (که ۱۰۰ درصد از پنبه و پارچه نخی ساخته شده اند) می توانید در ظاهر و استایل تان تنوع ایجاد کنید.

با اضافه کردن شلوارهای چینو به کمد لباستان می توانید لباس های بسیار دیگری را با آن ست و هماهنگ کنید و لذت ببرید.

پیشنهاد ما استفاده از شلوار چینو به رنگ شتری و خاکستری است که می توانید با تیشرت ها و پیراهن های مختلف خود هماهنگ کنید و بدرخشید.

تک فارس

لایه لایه لباس بپوشید تا شگفت انگیز به نظر برسید

در پنجمین توصیه از توصیه های خوشتیپ شدن آقایان به یک سوال میرسیم: آیا می خواهید یک روش ساده ای یاد بگیرید که با لباس هایتان بی نظیر و حیرت انگیز دیده شوید؟

به لایه لایه لباس پوشیدن فکر کنید.

خیلی از آقایان از این که از این سبک استفاده کنند می ترسند، اما آن ها فقط نمی دانند چه لباسی را با چه لباس دیگری ست کنند، همین. اگر در ست کردن لباس ها مشکل دارید، تنها به لباس های ساده و تک رنگ فکر کنید. به همین سادگی.

یک آقایی را فرض کنید که یک سویشرت خاکستری ساده و جین ساده می پوشد. واقعاً هیچ چیز اشتباهی در استایل او وجود ندارد.

یا یک آقای را تصور کنید که یک پیراهن سفید را زیر یک سویشرت خاکستری ساده خود پوشیده است، واقعاً عالی و جذاب دیده می شود، اینطور نیست؟

از دنیای فشن چشم پوشی کنید که شما را گمراه می کند

زمانی که سعی دارید تا متوجه شوید که چه لباس هایی به شما می آیند، گاهی اوقات ممکن است به سراغ فشن شوها بروید. آن ها مدهای روز را نشانتان می دهند.

اما دنیای فشن تنها برای افرادی مناسب است که سرشان برای امتحان کردن انواع ترندها و مدهای روز درد می کند و اهمیتی به این موضوع نمی دهند که این سبک ها به آن ها می آیند یا خیر.

تنها روی لباس های کلاسیکی تمرکز کنید که موجب می شود تا در تمام طول سال بسیار عالی دیده شوید. به سبک لباس هایی فکر کنید که از ۱۰ سال پیش تا به حال نیز مد و ترند روز بوده اند. قبل از اینکه نگران این باشید که مد و ترند این روزها چیست و باید به سراغ چه سبک لباس هایی بروید، تنها روی این موضوع تمرکز داشته باشید که چه لباس هایی و چه سبک هایی به شما و فرم بدنتان می آیند.

T A K F A R S

ساده لباس بپوشید

خیلی به خودتان سخت نگیرید تا خوشتیپ به نظر برسید.

از این که هرچه در اطراف خود می بینید و می شنوید را برای خود تکرار کنید و امتحان نمایید، دست بردارید. همیشه سعی کنید لباس هایتان ساده و یکدست و جذاب به نظر برسد تا در میان اطرافیان خود بدرخشید. استفاده از سبک ها و مدل های فراوان در تیپ و استایل تان، تنها شما را اغراق آمیز نمایان می کند و دیگر آن جذابیت لازم را نخواهید داشت.

در آخر یک توصیه کلیدی و بسیار مهمی به شما آقایان ارائه می کنیم: از لباس ها و سبک هایی استفاده کنید که روی بدنتان عالی دیده می شوند و اصلاً به سبک و ترند روز فکر نکنید. تنها لباس هایی را انتخاب کنید که واقعاً شما را جذاب و عالی نشان می دهند. این موضوع برای یک نفر به معنای استفاده از شلوار جین ساده آبی رنگ است و برای دیگری به معنای پوشیدن پیراهن راه راه می باشد و غیره.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

محصولات معتبر محصولات معتبر
مطالب مشابه بیشتر ››