چطور متناسب با فرم صورت خود عینک آفتابی بخرید

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور متناسب با فرم صورت خود عینک آفتابی بخرید

image چطور متناسب با فرم صورت خود عینک آفتابی بخرید

برای شروع کار یک آینه جلوی خودتان قرار دهید و فرم صورتتان را پیدا کنید بعد سراغ مدل ها و پیشنهادات ما بروید.

▪ برای صورت بیضی شکل

صورت های بیضی شکل به عنوان ایده آل ترین فرم صورت شناخته می شود. اگر صورت شما بیضی شکل است آنقدر خوش شناس هستید که بتوانید هر مدل عینکی را انتخاب کنید.

کشیدگی صورت و پهنای فک به شما این شانس را داده است.

تکفارس آی آر

تنها توصیه ای که می توانیم داشته باشیم این است که فریم هایی را انتخاب نکنید که دسته عینک در آن ها زیادی پایین قرار گرفته است، این مدل عـیـنک آفـتابی می تواند کشیدگی صورت را بیشتر کند.

نگاهی به مدل های عینک آفتابی دیور (Dior) بیاندازید. جدیدترین عینک های آفتابی این برند را می توانید در فروشگاه اینـترنـتـی دیجی استایل پیدا کنید.

▪ برای صورت مربعی شکل

طبق یک قاعده کلی مدل عینک شما باید متضاد با فرم صورتتان باشد، انتخاب عینک آفتابی با این قاعده می توان تعادل صورت را بیشتر کند.

برای مثال، خط فک قوی و پیشانی پهن که صورت شما را مربعی کرده به یک مدل عینک آفتابی گرد مثل عینک های خلبانی یا جان لنونی نیاز دارد که زوایای صورت شما را ملایم تر نشان دهد.

www.takfars.ir

برند کاررا (Carrera) با مدل های متنوع گرد، به شما در انتخاب عینک آفتابی مناسب فرم صورت مربعی تان کمک میکند.

▪ برای صورت گرد

بنابرهمان قاعده انتخاب فریم عینک متضاد با فرم صورت، اگر صورت گرد دارید، باید مدل عینک آفتابی شما تا جای ممکن به صورتتان زاویه بدهد.

برای آنکه لپ ها کمی لاغرتر به نظر برسند، عینکی را انتخاب کنید که بخش بالای فریم یا ابروی آن کمی پهن تر باشد. عینک هایی با فریم زاویه دار، می تواند فرم صورت شما را کشیده تر نشان دهد.

مدل های متنوع مربعی شکل عینک آفتابی را می توانید در برندی مثل پولاروید (Polaroid) پیدا کنید.

▪ برای صورت کشیده

برای آنکه در صورت های کشیده، تعادل به وجود بیاید دنبال مدل عینک آفتابی باشید که به صورت شما پهنا می دهد. عینک های آفتابی گرد و مربعی شکل هر دو برای شما می تواند مناسب باشد، تنها باید فریمی را انتخاب کنید که کمی از صورت شما بزرگ تر باشد.

عینک آفتابی مدل ویفرر هم انتخاب خوبی است، برندهای متنوعی هم این مدل عینک را با اندازه های بزرگ و کوچک طراحی میکنند و به این ترتیب می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

▪ برای صورت قلبی شکل

صورت های قلبی برای انتخاب مدل عینک آفتابی، از هر فرم صورت دیگری بدقلق تر هستند. با چانه باریک و پیشانی پهن، باید مواظب باشید که فریم عینک آفتابی شما حجم بالای صورتتان را اضافه نکند و البته این کار ساده ای نیست، چون همه عینک ها همان بالا قرار می گیرند.

تک فارس

به همین خاطر بهتر است مدل های عینک آفتابی کلاب مستری را انتخاب کنید که نیم فریم باشند. فریم گرد هم برای شما مناسب است چرا که از شدت زاویه دار بودن چانه کم میکند.

چند نکته مهم پیش از انتخاب مدل عینک آفتابی:

▪ رنگ مو و چشم را در نظر بگیرید:

رنگ فریم یا لنز عینک آفتابی می تواند در استایل شما موثر باشد.

اگر تن اصلی رنگ پوست شما نزدیک به رنگ پوست سرد است، سراغ فریم هایی با رنگ های شتری، طلایی، هلویی، نارنجی، مرجانی، شیری، آبی گرم، فیروزه ای، قرمز و مسی بروید.

اگر رنگ پوست شما به رنگ گرم نزدیک تر است، مشکی، نقره ای، صورتی-قهوه ای، آبی- طوسی، گوجه ای، ارغوانی، صورتی، فیروزه ای و آبی انتخاب های مناسبی برای رنگ فریم هستند.

▪ سرمایه گذاری کنید:

یک عینک آفتابی با کیفیت ارزش پول خرج کردن را دارد، پس دنبال عینک های ارزان نروید، آن ها هم از چشم ها و پوست اطراف چشم نمیتوانند به خوبی محافظت کنند و حتی گاهی به چشم آسیب میزنند و هم نه تنها شما را خوشتیپ تر نشان نمی دهند بلکه میتوانند یک استایل فوق العاده از بین ببرند.

▪ عینک های ورزشی برای ورزش:

عینک های ورزشی با لنزهای رنگی و فریم گربه ای را تنها برای اسکی کردن در دامنه کوه ها و دوچـرخه ســواری بزنید.

T A K F A R S

حالا که انواع عینک آفتابی را شناختید، وقت آن است که نگاهی به جدیدترین مدل های پرطرفدار بیاندازید. پیشنهاد می کنیم سری به فروشگاه اینترنتی دیجی استایل بزنید و از جدیدترین مدل های عینک آفتابی دیدن کنید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چطور عیب های صورت و جوش و قرمزی را با آرایش مخفی کنیم
  1. بهترین مدل مو برای صورت های بیضی گرد مربع مستطیل

  2. راز شادابی پوست صورت ژاپنی ها چیست

  3. چه رنگ رژگونه ای به رنگ پوست صورت من میخورد

  4. آموزش تهیه بهترین ماسک های خانگی مرطوب کننده پوست صورت

  5. آموزش تهیه و نحوه استفاده از وکس تخم مرغ برای کندن موهای زائد صورت

  6. چطور بهترین مدل عینک آفتابی متناسب با صورت خود بخرید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات