image چطور فرش مناسب برای اتاق بچه ها تهیه کنیم

در انتخاب فرش کودک مهم ترین عامل، توجه به کیفیت آن می باشد. چرا که به دلیل حساسیت بالای پوست کودکان و در تماس بودن بدن آنان با فرش اتاقشان کیفیت بالای فرش می تواند از بیشتر بیماری ها جلوگیری کند. همچنین کیفیت بالای فرش اتاق کودک باعث می شود تا با شستشوی زیاد فرش از ریخت نیفتد.

نکته ی بعدی که در خرید فرش کودک باید مورد نظر داشت، انتخاب رنگ فرش با توجه به پسر یا دختر بودن کودک می باشد. به عنوان مثال می توان برای اتاق پسران از فرشی به رنگ های سرد نظیر سرمه ای، آبی و یشمی و برای اتاق دختران از رنگ های گرم نظیر بنفش، قرمز و صورتی استفاده نمود. البته رنگ هایی مانند لیمویی یا فسفری برای هر دو اتاق مناسب می باشند. همچنین بهتر است از رنگ های با طیف تیره تر استفاده شود تا فرش در صورت شستشوی زیاد بی رنگ نشود.

انتخاب شکل مناسب با جنسیت نیز می تواند از نظر روحی تاثیر بسزایی داشته باشد. معمولا برای پسران از اشکالی نظیر ماشین، مار و پله و بازی های پسرانه و برای دختران از اشکالی مانند دسته گل و شخصیت های کارتونی در برنامه های کودک دخترانه استفاده می شود.

اما عامل نهایی در این انتخاب، قیمت فرش کودک است. در این راستا شما را با پیشنهاد یک فروشگاه اینترنتی فرش آشنا می کنیم. فروشگاه کافه فرش که یکی از متعبرترین فروشگاه های آنلاین است و به صورت اختصاصی در حوزه ی فروش فرش فعالیت دارد به مناسبت روز جهانی کودک پیشنهاد جالبی ارائه داده است. این فروشگاه ادعا میکند که فروش تمامی فرش های کودک عرضه شده در وبسایت کافه فرش، ضمانت پایین ترین قیمت در سطح بازار را دارا می باشند. جزییات این ضمانت که در وبسایت کافه فرش نیز اعلام شده به این ترتیب است که در صورت وجود فرشی با قیمت کمتر در فروشگاه و یا وبسایت دیگری می توان با ارایه ی پیش فاکتور رسمی فرش مورد نظر را ۱۰ درصد ارزان تر از همین فروشگاه یعنی کافه فرش خریداری کرد.

همچنین حمل و نقل رایگان یکی دیگر از مزایای خرید فرش می باشد که برای تمامی خریداران فراهم است. با وجود این نکات و پیشنهادات خرید فرش اتاق کودک راحت تر از پیش شده است و برای این کار کافی است اقدام کرد تا به راحت ترین شکل ممکن خریدی مطمئن و مناسب را انجام داد.