چطور رابطه با همسر خود را گرم و صمیمیکنید

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور رابطه با همسر خود را گرم و صمیمیکنید

image چطور رابطه  با همسر خود را گرم و صمیمیکنید

▪ روی تخت یا مبل خود بالشی بسیار نرم و مخملی یا یک پتوی زیبا بیندازید. این به شما کمک می‌کند که راحت باشید و در کنار همسر خود حسابی گرم شوید.

▪ گل‌های تازه و زیبا بخرید و آن را در سالن نشیمن یا اتاق خواب خود قرار دهید. گل‌های تازه، فضا را بسیار رومانتیک کرده و عطر دلنشین را در محیط پراکنده می‌سازد.

▪ بر سر میز غذا و در اتاق خواب خود می‌توانید از شمع یا نورهای هالوژن رنگی استفاده کنید. همه چیز زیر این نورها بسیار زیباتر از قبل به نظر می‌رسد.

▪ عکس‌های دو نفره از خود و همسرتان در اتاق‌ها بگذارید و به آنها نگاه کنید. این عکس‌ها یادآور روزهای زیبای گذشته برای شما خواهد بود.

تکفارس آی آر

▪ اتاق را به عطر خوشبو و مورد علاقه هر دو نفر، معطر سازید. بوی خوش می‌تواند احساس خوب را در شما زنده و فضا را بسیار جذاب‌تر کند.

▪ در اتاق گاهی موسیقی ملایم روشن کنید. همواره از آهنگ‌های جذاب و مورد علاقه طرفین استفاده کنید. گاهی آهنگ‌هایی گوش دهید که برایتان یادآور روزهای خوش گذشته باشد.

استفاده از این رویکردها هر چند ساده به نظر می‌رسد اما می‌تواند خانه‌ای زیبا، آرام، دلنشین فراهم کند. خیلی از زوج‌ها روابط زناشویی در چنین فضایی را می‌پسندند. پس سعی کنید آن را ایجاد و حفظ کنید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

آیا شما افسرده هستید چطور باید مطمئن شوید
  1. چه کنیم تا مشتری ها باز هم از شرکت و مغازه ما خرید کنند
  2. چه کنید تا رابطه خود با همسر یا نامزدتان را بهتر کنید
  3. چطور به آدم منظمی تبدیل شوید
  4. بهترین راهکارها برای نترسیدن و شجاع بودن در زندگی
  5. چطور برای فرزند خود پدر و مادر خوبی باشید
  6. آیا ازدواج با خواستگار قد کوتاه کار درستی است

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب