چطور خیلی سریع و در طول چند روز وزن کم کنیم

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور خیلی سریع و در طول چند روز وزن کم کنیم

image چطور خیلی سریع و در طول چند روز وزن کم کنیم

نکته اول: نوشیدن آب خیلی مهم است. روزی ۲ یا ۳ لیتر آب بنوشید. چه زمانی برای نوشیدن آب بهتر است؟ نیم ساعت قبل از غذا، ابتدای صبح یا آخر شب و بین وعده های غذایی. اگر چای و … نیز مصرف میکنید باید بدانید چای و نوشیدنی هایی که شکر ندارند هم میتوانند جزو این مقدار باشند.

نکته دوم: فعالیت جسمی تان را افزایش دهید. سعی کنید بعد از ناهار و شام، ۲۰ دقیقه پیاده روی داشته باشید. کارهای منزل، پیاده روی در مسیر کار روزانه و … می تواند برای کاهش وزن خیلی خوب باشد.

نکته سوم: با نمک و شکر کلا خداحافظی کنید. خوراکی هایی مثل شیرینی جات، شکلات، کالباس و …را هم که دارای شکر و نمک هستند، کنار بگذارید.

نکته چهارم: مصرف نان و برنج را به حداقل ممکن برسانید. سعی کنید با خوردن غلات و نان سبوس دار گرسنگی تان را برطرف کنید. همچنین از گوشت بدون چربی به جای چربی دار، استفاده کنید.

تکفارس آی آر

نکته پنجم: سالاد را هیچ وقت فراموش نکنید. هم سیرتان میکند و هم خیلی خوشمزه است. البته بدون سس.

نکته ششم: در صبحانه از مواد غذایی فیبردار استفاده کنید. سعی کنید تا یک ساعت و نیم بعد از بیدارشدن صبحانه تان را خورده باشید. بهتر است ۳۰۰ تا ۶۰۰۰ کالری از طریق صبحانه دریافت کنید. موادی مثل میوه، بلغور جو دو سر، ماست کم چرب، املت سبزیجات و یک برش نان سبوس‌دار برای صبحانه توصیه می شود.

نکته هفتم: ریزه خواری در طول روز را فراموش کنید. سعی کنید میان وعده را کنار گذاشته و فقط صبحانه، ناهار و شام مختصر میل کنید. حداکثر دو میان وعده هنگام صبح و عصر توصیه می شود آن هم در حد یک واحد میوه یا سفیده تخم مرغ.

نکته هشتم: دمنوش ها خوب هستند. چای سبز، چای دارچین، چای لیمو و اسموتی‌های لاغری در کاهش وزن بسیار موثر اند. هم کالری زیادی ندارند هم گرسنگی شما را رفع کرده و کالری سوزی را افزایش می دهند.

www.takfars.ir

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چطور مشکل فرو رفتن ناخن در شست پا را درمان کنید
  1. راهکارهای جالب ثابت نگهداشتن میزان قند خون در روز
  2. چرا هر روز صبح که از خواب بیدار می شوم سردرد دارم
  3. شکلات بهترین خوراکی تقویت مغز
  4. چطور بفهمم مثانه ام بیش فعال است یا عادی
  5. واقعا مصرف پیاز برای سلامتی مفید است و چرا
  6. ضررهای خوردن ترشی با غذا چیست

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات