چطور بفهمید شوهر شما به شما دروغ می گوید یا نه

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور بفهمید شوهر شما به شما دروغ می گوید یا نه

image چطور بفهمید شوهر شما به شما دروغ می گوید یا نه

▪ دروغ ۱: ترافیک سنگین است

برای یک مرد بیان این مطلب کلیشه ای و ساده از توضیح دادن دلیل واقعی آسان تر است. فراموش نکنید بسیاری از آقایان نسبت به خانم ها از مهارت های ارتباطی کمتری برخوردارند و صحبت کردن یا توضیح دادن را دوست ندارند. جالب این است که حتی وقتی دلیل دیر کردن یک مرد کاملا معقول و بی اشکال باشد، باز هم این جمله از دهان او شنیده می شود.

▪ دروغ ۲: خیلی گران نبود

مردها وسائل سرگرم کننده و به خصوص وسائل الکترونیکی را دوست دارند ولی حتی اگر حساب بانکیشان از حساب بانکی همسرشان جدا باشد، نمی خواهند نارضایتی او را ببینند. به همین دلیل ممکن است در مورد قیمت چیزی که خریده اند دروغ بگویند. آنها دوست ندارند بی مسئولیت به نظر برسند یا به ولخرجی متهم شوند.

تکفارس آی آر

▪ دروغ ۳: دارم می آیم

این دروغ را زمانی می توان از آقایان شنید که به حضور در جایی مجبور شده اند، مثلا یک مهمانی خانوادگی که دوست نداشته اند در آن حضور پیدا کنند. پس تا جایی که میتوانند آمدن را به تعویق می اندازند و در عین حال عصبی و ناراحت هستند. توجه داشته باشید که او می داند نیامدن به مهمانی عواقب بدی به دنبال خواهد داشت (دعوا و بحث و ناراحتی) به همین دلیل این دروغ را می گویند تا هم دیرتر برسند و هم کنترل خود را بر موقعیت حفظ کرده باشند.

▪ دروغ ۴: زیاد سیگار نکشیدم

این دروغ می تواند نشان دهنده یک مشکل جدی باشد و اگر مرتب تکرار شود ممکن است نشانه بدی باشد. اگر با این مشکل روبرو هستید حتما با همسرتان صحبت کنید و به او بگویید که چقدر نگران هستید.

▪ دروغ۵ : ببخشید متوجه نشدم که زنگ زدی

www.takfars.ir

▪ دروغ ۶: موبایلم خاموش شد

▪ دروغ۷: آنتن نداشتم

همه این دروغ ها یک معنا دارند: نمی خواستم جواب تلفنت را بدهم. چرا؟ معمولا آقایان این دروغ را می گویند تا از دخالت همسرشان در امان باشند، یا کسی مزاحم تنهاییشان نشود. بهتر است در این مواقع به او زنگ نزنید و اجازه بدهید دلش برایتان بیشتر تنگ شود.

▪ دروغ۸: در این لباس چاق به نظر نمی رسی

اگر میخواهید در مورد لباس یا ظاهرتان واقعیت را بشنوید، به سراغ یکی از دوستانتان بروید و از او بپرسید. چرا که همسرتان، اگر به اندازه کافی با تجربه باشد، بعضی واقعیت ها را به شما نخواهد گفت. احتمالا یکی از دوست های او عواقب گفتن حقیقت را (قهر ها و ناراحتی های خانم ها بعد از شنیدن واقعیت) برای او توصیف کرده و حس مصلحت طلبی او اقتضا میکند که به جای بیان واقعیت، چیزی را بگوید که شما را خوشحال میکند.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

بهترین هدیه ای که میتوانید برای یک مرد بخرید چیست
  1. با شوهری که ابراز محبت و احساس بلد نیست چه کنید

  2. شوهرم چه حرفهایی را هیچ وقت به من نمی گوید

  3. آیا دروغ گفتن برای سلامتی بدن مضر است

  4. آیا شوهرم دوستم دارد چطور مطمئن باشم

  5. چطور بفهمم مادر شوهرم مرا دوست دارد یا از من بیزار است

  6. چطور بعضی زن و شوهرها اینقدر خوشبخت هستند

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات