چطور بفهمم ایمیل ارسال شده من خوانده می شود یا نه

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور بفهمم ایمیل ارسال شده من خوانده می شود یا نه

image چطور بفهمم ایمیل ارسال شده من خوانده می شود یا نه

سایتی را به شما معرفی‌ می‌کنم که با عضویت در آن‌ میتوانید به این دست سوال‌های خود پاسخ دهید،عضویت در این سایت‌ در ابتدا برای مدتی‌ مجانی‌ است اما برای استفادهٔ حداکثر از سرویس آنها یا استفاده بیشتر از ۲۵ ایمیل باید هزینه ای بپردازید .

سایت https://www.readnotify.com یکی‌ از بهترین سایت‌های ارائه دهندهٔ این سرویس است ،چرا که گیرنده به هیچ وجه نخواهد فهمید که شما در حال استفاده از این سرویس هستید. ابتدا باید در سایت عضو شوید که بسیار ساده است .

از طریق لینک زیر میتوانید این کار را انجام دهید :

https://www.readnotify.com

تکفارس آی آر

دقت کنید که این سایت آدرس ایمیلی را از شما می‌خواهد که با آن می‌خواهید به فرد مورد نظر خود ایمیل بزنید،یعنی‌ آدرس ایمیل خود شما را برای ثبت نام می‌خواهد. بعد از اینکه ثبت نام کردید به ایمیلی‌ که با آن ثبت نام کردید بروید و به این شکل عمل کنید : ابتدا متن نامه خود را بنویسید.

سپس اگر به طور مثال آدرس ایمیل گیرنده شما به صورت cafepatogh@gmail.com است ، باید به انتهای آن .readnotify.com را اضافه کنید ،یعنی آدرس گیرنده به این صورت باید وارد شود : cafepatogh@gmail.com.readnotify.com توجه داشته باشید که گیرنده مطلع نخواهد شد که شما آدرس او را به این شکل وارد کردید بعد هم گزینه send را بزنید.

بعد از اینکه گیرنده ایمیل شما را باز کرد، برای شما ایمیلِی به شکل زیر خواهد رسید:

image چطور بفهمم ایمیل ارسال شده من خوانده می شود یا نه

این سرویس روی یاهو،جی‌میل و هاتمیل امتحان شده و هیچ گونه آثاری از استفاده از این سرویس برای گیرنده وجود ندارد! حتی اگر گیرنده از گزینه Mark as read استفاده کند این سرویس ایمیل را خوانده شده تلقی‌ “نمیکند” و تا زمانی که واقعا ایمیل باز نشده به شما پیام نخواهد داد ! توجه داشته باشید که احتمالات زیادی وجود دارد که ممکن است نویسنده ایمیل را باز کند اما شما متوجه نشوید، مثلا ممکن است صفحه میل خود را باز کند اما به صورت offline ایمیل شما را باز کند. پس همیشه باید این احتمالات را هم در نظر بگیرید.

www.takfars.ir

سایت های مشابه هم وجود دارد مثل https://www.didtheyreadit.com که قابلیت های مشابه دارد. اما سرویسdidtheyreadit مثلا برای هات میل کار نمیکند، و گیرنده پیغامی مبنی بر مشکوک بودن محتویات ایمیل دریافت میکند.اما قابلیت ویژه این سرویس این است که زمانی که گیرنده صرف خواندن ایمیل کرده را نیز مشخص میکند!

اسم مهکامه فونت نستعلیق رنگارنگ دستنویس
  1. راهکارهایی برای مطمئن شدن از سالم بودن موتور ماشین
  2. چطور بفهمیم سرعت اینترنت چقدر است
  3. جمله های زیبا برای آنچه بهتر زندگی کنید
  4. مقاله ای جالب و خواندنی درباره سیاره عطارد با عکس
  5. عکس یک استخر بسیار زیبا با نقش و نگار فرش ایرانی
  6. تعبیر و معنی رفتن به قصد آمپول زدن و آمپول زدن در خواب چیست

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات