چطور بفهمم از سنم بزرگتر و عاقلانه تر رفتار می کنم یا نه

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور بفهمم از سنم بزرگتر و عاقلانه تر رفتار می کنم یا نه

در تنهایی راحت هستید

ترجیح می‌دهید به جای این‌که سعی کنید خودتان را در گروه آدم‌هایی که شما را نمی‌پذیرند جا بدهید، وقت‌تان را در تنهایی سپری کنید. وقتی واقعا به هم‌صحبت نیاز دارید، آدم‌هایی را می‌یابید که از خودتان مسن‌تر هستند. وقتی تنها هستید خودتان را می‌سازید، و همیشه چیزی وجود دارد که روی آن کار کنید.

دائم احساس می‌کنید به دانش، خرد و حقیقت نیاز دارید

روح‌های پیر نیاز دارند خودشان اطلاعات را پیدا کنند. آنها نه‌تنها تشنه‌ی اطلاعات هستند بلکه تشنه‌ی این هستند که هدف مهم سفر به سوی دانش را درک کنند. ادراک‌های منحصر به‌فردشان از هستی که از طریق آزمون و خطا به‌دست آورده‌اند در راه‌هایی به آنها کمک کرده‌است که آدم‌های دیگر فکرش را هم نمی‌کنند. شما دائم منابع را تجدید می‌کنید و مشکلات را دوباره بررسی می‌کنید.

گرایش‌های روحانی دارید

تکفارس آی آر

شما به‌طور طبیعی احساس می‌کنید باید بعد روحانی‌تان را پرورش دهید و به صدای ذهن‌تان اجازه ندهید سرکشی کند. دائم اطلاعات را می‌گیرید و هر جا نیاز باشد آن را به کار می‌گیرید، برای همین آدم‌ها پیشرفت مداوم یا توانایی‌تان را در غلبه بر موانع تحسین می‌کنند. اشتراک‌گذاری مداوم منابع قدرت و هم‌دردی یقینا از ویژگی‌های این شخصیت است.

ارتباطات عمیق‌تر دنیا را درک می‌کنید

آدم‌ها پیوندهایی سطحی با جامعه‌شان دارند. اما در نظر شما آرمان‌های قدیمی‌تر مهم هستند. می‌خواهید هروقت که می‌توانید به دامن طبیعت بروید. همیشه سعی می‌کنید در میان سر و صداهای ذهن‌تان، برای خودتان و عزیزان‌تان پاسخ‌ها و راه‌حل‌هایی پیدا کنید. عزیزان‌تان این را می‌دانند و مطمئن هستند اگر مشکلی داشته‌باشند می‌توانند به شما مراجعه کنند.

شکرگزار هستید

به خاطر چیزهایی که برای بعضی‌ها پیش پا افتاده است وجودتان سرشار از شادی می‌شود. از زمین به خاطر کارهایی که می‌تواند انجام دهد تشکر می‌کنید. از کشاورز که با عشق کار می‌کند، از گیاهان به خاطر هوا تشکر می‌کنید. به ندرت می‌توانید برای مدتی طولانی ناراحت بمانید چون از زیبایی هر لحظه آگاه و برای آنها شکرگزار هستید.

www.takfars.ir

تصویر بزرگ‌تر را می‌بینید

پیامدهای هر قصد و نیتی را بررسی می‌کنید و درک می‌کنید که ما در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که تقسیم شده‌است اما درنهایت به هم پیوسته و یکی است. شما در حلقه‌ی اطرافیان‌تان بانفوذ هستید و به راحتی می‌توانید به هر اتاقی قدم بگذارید و با هر کسی گفت‌وگو کنید. ارتباطات را می‌بینید و برای از بین بردن انرژی منفی هر کاری که بتوانید می‌کنید.

مادی‌گرا یا تک‌بعدی نیستید

پول برای خرج کردن است، شهرت باد هوا است، و شرایط همیشه تغییر می‌کند. این‌ها آرمان‌هایی هستند که به راحتی از آنها حمایت می‌کنید. زیاد تلویزیون تماشا نمی‌کنید، یا دنباله‌روی افراد مشهور نیستید یا برای شأن‌تان ارزش قائل هستید.

کودکی عجیب و ناهنجار بودید

وقتی کودک بودید ‘سازگاری’ برای‌تان دشوار بود. مقاومت در برابر قدرت یا تمرد بی‌درنگ از چیزی که درک‌اش نمی‌کردید یا باور نداشتید امری عادی بود. ارتباط برقرار کردن با آدم‌های هم‌سن تان برای‌تان خیلی دشوار بود و هنوز هم ممکن است دشوار باشد. ممکن است این خاطرات دردناکی را برای بعضی آدم‌ها تداعی کند. این خاطرات شخصیت شما را ساخته‌است و کمک‌تان کرده‌است به عمق وجودتان پی‌ببرید. از داشتن چنین خاطراتی خوشحال نیستید اما قدردان آنها هستید.

خیلی به درک آنی‌تان اتکا می‌کنید

خواندن نانوشته‌ها ماهیت دوم شما است. چیزی را می‌بینید یا می‌شنوید و فورا می‌توانید به مقصود پشت آن پی‌ببرید. برای آدم‌ها دشوار است که به شما دروغ بگویند و از عواقب آن بگریزند. با استفاده از بینشی که دیگران فاقد آن هستند توصیه‌هایی می‌کنید که هرگز آنها از قبل انتخاب نکرده‌بودید.

شنونده‌ی خوبی هستید

آیا متوجه شده‌اید که محرم اسرار آدم‌هایی هستید که می‌شناسید؟ خوب گوش کردن صورتی از عشق خالص است که می‌توانید به آدم‌ها ابراز کنید. آدم‌ها در هنگام نیازشان به شما نزدیک می‌شوند و وقتی با شما درد و دل می‌کنند احساس بهتری دارند.

تک فارس

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چه کنم تا زنم اینقدر در خانه غز نزند
  1. چطور در زندگی مشترک با همسر خود شاد و موفق باشید
  2. چطور در زندگی شخصی ام قهرمان خودم باشم
  3. آیا من فرد منفی و بدبینی هستم چطور باید بفهمم
  4. آیا میخواهید نگران حرف های دیگران درباره خودتان نباشید
  5. چرا دو نفر ناگهان از هم خوششان می آید
  6. رازهای موفقیت در بازار کسب و کار

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات