چطور برای آپارتمان خود میز غذاخوری مناسب انتخاب کنید

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور برای آپارتمان خود میز غذاخوری مناسب انتخاب کنید

image چطور برای آپارتمان خود میز غذاخوری مناسب انتخاب کنید

▪ میز ناهارخوری محکم انتخاب کنید.

اگر میخواهید میز و صندلی داشته باشید که در جشن ها و مهمانی ها یا با وجود داشتن بچه های کوچک و بازیگوش در خانه مدت زیادی برای شما دوام بیاورد، میزهای چوبی (چوب طبیعی مثل گردو، افرا، بلوط و …) بهترین گزینه هستند. چوب های کامپوزیت مانند چوب های چندلا و ام دی اف مقاوم و مقرون به صرفه هستند اما به محکمی چوب های طبیعی نیستند.

▪ شکل میز را طوری انتخاب کنید که به هر فضایی بخورد.

میزهای گرد برای فضاهای کوچک تر بسیار مناسب هستند. چیدمان صندلی ها در گرداگرد آن ها راحت تر است و میتوانند حتی صندلی های بیشتری را در مواقع ضروری جای دهند. در صورتی که میزهای مستطیلی به دلیلی پایه ها و اضلاع شان از این انعطاف پذیری برخوردار نیستند.

تکفارس آی آر

▪ شیشه روی میز ناهارخوری را دریابید.

میزهای شیشه ای همیشه محبوب بوده اند زیرا با انواع سبک های دکوراسیون هماهنگی دارند. سطح براق آن ها برای فضاهایی که نیاز دارند بزرگ تر و روشن تر به نظر برسند به خوبی عمل میکند. شیشه هایی که امروزه در سطح این میزها به کار می رود مقاوم به ضربه و خراش بوده و امن هستند. ضمن اینکه می توانید شیشه ها را در انواع رنگ ها انتخاب کنید. میزهای شیشه ای همیشه محبوب بوده اند زیرا با انواع سبک های دکوراسیون هماهنگی دارند. اگر میخواهید جذابیت چوب و شیشه را در کنار هم داشته باشید می توانید بر روی سطح میز ناهارخوری چوبی خود، یک صفحه شیشه ای نیز داشته باشید که هم چوب میز را از آسیب حفظ میکند و هم برق خاصی به فضا می بخشد.

▪ با میز ناهارخوری سفید مهمانانتان را تحت تأثیر قرار دهید.

اگر میخواهید میز ناهارخوری شما در دکوراسیون منزل تان بدرخشد، پیشنهاد گروه مبلمان ست های ناهارخوری سفید رنگ و کلاسیک است. رنگ سفید همیشه جذاب بوده و دارای قدرت زیادی به خصوص در یک فضای کلاسیک امروزی است. شاید تصور کنید انتخاب خوبی از لحاظ تمیزی نباشد ولی اگر ج.ن.س.ی انتخاب کنید که مرغوب بوده و به راحتی تمیز شود، از تصمیم خود پشیمان نخواهید شد.

▪ اگر اجاره نشین هستید، این میزها را بخرید.

www.takfars.ir

اگر در خانه اجاره ای زندگی میکنید، میز و صندلی انتخاب کنید که جا به جایی آن آسان باشد. میزهای چند تکه که قطعات آن ها قابل باز شدن است، بهترین گزینه هستند. ضمنا بهتر است سبکی و سنگینی آن ها را نیز در نظر بگیرید و جنس هایی انتخاب کنید که حمل آن ها آسان باشد.

▪ راحتی صندلی غذاخوری را فراموش نکنید.

صندلی ها نیز از اهمیت زیادی برخوردارند. درست است که در هنگام میل غذا زمان کوتاهی را روی این صندلی ها می نشینید اما همین زمان کوتاه از اهمیت زیادی برخوردار است و شما باید از راحتی کافی در هنگام میل غذا برخوردار باشید. صندلی های مبلی علاوه بر تأمین راحتی شما، در مواقعی که مهمان دارید میتوانند به عنوان مبل اضافی در فضای نشیمن به کار روند.

ایده های تصویری برای دکوراسیون منزل با رنگ روشن
  1. چه مدل میز تحریر برای چیدمان اتاق من مناسب است

  2. چه نوع گیاهی برای چیدمان سرویس بهداشتی مناسب است

  3. نقشه های معماری خلاقانه آپارتمان های کوچک یک خوابه

  4. چطور لامپ و لوستر مناسب برای منزل خود انتخاب کنید

  5. راهنمای انتخاب پرده مناسب برای آشپزخانه

  6. ایده جالب دکور تراس با میز و صندلی چوبی و گلدان های سبز

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات