چطور بدون داشتن حیاط گل های مورد علاقه خود را در خانه نگهدارید

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور بدون داشتن حیاط گل های مورد علاقه خود را در خانه نگهدارید

▪ درب های قدیمی را با انواع گل و گیاه تبدیل به باغچه کنید

درب های قدیمی میتوانند به جای آنچه تبدیل به زباله شوند، به باغچه های عمودی زیبا تبدیل شوند. کافی است سطح روی آن ها را تمیز کنید، آن را دوباره رنگ آمیزی کنید و قلاب هایی را برای نگه داری گلدان ها روی آن تعبیه کنید. یا اصلا می توانید پایه هایی را تعبیه کنید که گلدان ها روی آن قرار بگیرند. درهر صورت این باغچه های عمودی جایی به اندازه یک تابلوی نقاشی در خانه شما اشغال میکنند و شما را به خواسته تان می رساند.

image چطور بدون داشتن حیاط گل های مورد علاقه خود را در خانه نگهدارید

▪ گلدان های مینیمال

استفاده از گلدان های مینیمال و بدون تزیینات زیاد می تواند به شما کمک کند تا گل و گیاهان محبوب تان را به دکوراسیون داخلی خانه تان بیاورید. اینکه تاکیدمان روی گلدان های مینیمال است به این دلیلی است که خود گل و گیاهان به اندازه کافی بافت و جزییات دارند و هر چه گلدان ها ساده تر باشند، گیاهان بیشتر به چشم می آیند.

تکفارس آی آر

▪ صحنه ای برای جلوه گری گل ها

چه اشکالی دارد که برای دکوراسیون داخلی خانه های تان از گل و گیاه استفاده کنید؟ برای گل های تان یک صحنه ایجاد کنید. پشت مبلمان ها بهترین جا برای ایجاد این صحنه ها است. کمی مبلمان های تان را جلو بکشید و اجازه دهید تا فضای خالی در پشت آن ها برای قرار گرفتن گل و گلدان ها پدیدی بیاید.

▪ باغچه هایی در کنار وان ها

اگر محل قرار گیری وان؛ بیرون از حمام تان است، فضای کنار آن می تواند بهترین جا برای نگه داری از گل و گیاهان باشد،این گل و گیاهان میتوانند نقش جداکننده نیز برای شما بازی کنند. و دید به وان حمام را برای شما ببندند.

image چطور بدون داشتن حیاط گل های مورد علاقه خود را در خانه نگهدارید

www.takfars.ir

▪ باغچه هایی لب پنجره

لب پنجره ها هم جای مناسبی برای قرار گرفتن گلدان ها است. این نوع چیدمان گل ها آدم را یاد خانه مادربزرگ می اندازد. سعی کنید برای گلدان های لب پنجره از گیاهان رونده استفاده کنید. تا زیبایی خاص و منحصر به فردی را برای شما به نمایش بگذارند.

▪ پله های جان گرفته با گیاهان

پله های ورودی خانه هم گزینه مناسبی است، حالا پله ها هم نه، هرگونه پیش آمدگی، بلندی و سکویی می تواند برای به نمایش گذاشتن گلدان ها مناسب باشد.

▪ گیاهان تان را کاغذ دیواری کنید

تعجب نکنید، شما می توانید برای آوردن گیاه به خانه تان از دیوار های سبز استفاده کنید.

image چطور بدون داشتن حیاط گل های مورد علاقه خود را در خانه نگهدارید

▪ پاسیو ها و بالکن ها به جای حیاط ها

گاهی وقت ها پاسیو ها و بالکن ها میتوانند جای خالی حیاط ها را پر کنند و میزبانی خوب برای گل و گلدان های شما باشند. گل و گلدان های تان را به زیبایی داخل بالکن های تان بچینید و به نمای ساختمان تان هم اجازه دهید تا از این زیبایی بهره مند شوند.

▪ حیاط خلوت های فراموش شده

تک فارس

فکر نکنید چون حیاط خلوت های تان در دید نیستند پس باید کلا بیخیال طراحی دکوراسیون آن ها باشید. اتفاقا شما می توانید به واسطه حضور گل و گیاهان در دکوراسیون داخلی حیاط خلوت های تان آن ها را به فضاهای دنج برای استراحت های نیم روزی تان بدل کنید و از بودن در چنین فضاهایی احساس آرامش کنید.

کلید و پریزهای برق را چطور در دکوراسین خانه تزیین کنید
  1. ایده جالب ساخت راه پله با کشوهای کاربردی برای خانه های کوچک
  2. چیدمان شیک خانه کوچک ترکیب رنگ قهوه ای
  3. ایده های تصویری برای دکوراسیون منزل با رنگ روشن
  4. عکس های دکوراسیون شیک دو مدل آپارتمان یک خوابه
  5. آموزش چیدمان و دکور اتاق خواب شیک برای دختران نوجوان
  6. چطور باید اتاق خواب با رنگ تیره را دکور کرد

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات