چطور با کت و شلوار هم خوشتیپ و جذاب باشید

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور با کت و شلوار هم خوشتیپ و جذاب باشید

image چطور با کت و شلوار هم خوشتیپ و جذاب باشید

▪ اول کت، بعد شلوار.

زمان خرید این لباس، اول به سایز کت تک دقت کنید، اندازه بودن سرشانه ها، دور کمر، تنگ نبودن پهلو، مناسب بودن سایز کت با شکم، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

توجه کنید که اندازه بودن شلوار نیز مهم است اما کت را باید اولویت اصلی خودتان قرار دهید چون مشکلات کوچک مثل کوتاه و بلند بودن شلوار را می شود با کمک خیاط حل، کرد ولی نامیزان بودن کت، دردسرهای خیلی زیادی دارد .

▪ به قد کت، توجه کنید.

تکفارس آی آر

کت شما باید روی باسن و زیپ شلوار را کاملا بپوشاند، استفاده از کت های کوتاه تر یا خیلی بلندتر از این حد، می تواند کت و شلوار را در قامت شما، بد شکل و بدفرم، نمایش دهد؛ برخی از کت ها ظاهر بلندی دارند و اصولا با تعداد دکمه های بیشتری هستند، این دسته از کت ها از قائده بلند نبودن بیش از ناحیه زیپ شلوار، مستثنی هستند.

▪ هماهنگی پیراهن و کت، فراموش نشود

جنس پارچه کت شلوار و پیراهن مردانه باید با یکدیگر هماهنگی و سازگاری داشته باشد، اگر از کت زمستانی زخیم استفاده می کنید استفاده از تی شرت یا پیراهن های نازک، ظاهر بدی برای شما ایجاد می کند، بر عکس این موضوع را نیز در نظر بگیرید.

▪ قد کوتاه هستید یا بلند قامت؟

اگر زمان خرید کت و شلوار، قدتان را در نظر بگیرید می توانید خرید خیلی بهتری برای خودتان رقم بزنید، افرادی که قد بلندی ندارید بهتر است از مدل های کت راه راه با رنگ های یکسان بین کت و شلوار، برای کشیده تر نشان داده شدن قامت خود استفاده کنند.

www.takfars.ir

افراد قد بلند باید برعکس این قاعده عمل کنند و همچنین استفاده از کت و شلوار، با رنگ های متضاد و طرح های چهارخانه نیز برای دسته افراد بلند قامت، توصیه می شود.

▪ جلیقه خریدن، قانون دارد.

از جلیقه می توان به عنوان عنصر کلیدی جذابیت یک کت و شلوار، نام برد. اگر شما هم علاقه به پوشیدن جلیقه با کت و شلوارتان دارید، زمان خرید آن دقت کنید سایز جلیقه کاملا هماهنگ و متناسب با اندام شما باشد،همچنین فراموش نکنید از رنگ های متضاد و بافت های متفاوت برای خرید جلیقه کت و شلوار استفاده کنید.

به یاد داشته باشید استفاده از جلیقه، تنها مختص به روزهای سرد زمستان و پاییز نیست و از مدل های جلیقه نازک تابستانی، می توانید برای پوشیدن با کت و شلوار، در روزهای گرم نیز کمک بگیرید.

▪ چاق و لاغر بودن تان را در نظر بگیرید

در دنیای لباس های مردانه قوانین خرید برای آقایان کوتاه قامت و بلند قد، برای افراد چاق و لاغر نیز، مشترک است، اگر کوتاه هستید از لباس های چهارخانه و رنگ های متضاد استفاده نکنید و چنانکه قد بلند هستید محدودیت خاصی ندارید.

۳ نکته طلایی برای افزایش جذابیت کت و شلوار در اندام شما.

شما هم همراه کت شلوار از کفش، جوراب، دستمال جیبی یا احتمالا کراوات استفاده می کنید، زمان خرید این اقلام نیز، قوانینی را باید در نظر بگیرید تا زیبایی و جذابیت استایل شما چندین برابر شود.

▪ ست کردن دستمال جیبی و کراوات ممنوع.

زمان خرید دستمال جیبی و کراوات برای کت و شلوارتان، به متضاد بودن رنگ آن ها توجه کنید، خرید کراوات و دستمال جیبی هم رنگ، می تواند استایل شما بعد از پوشیدن کت و شلوار را نابود کند. پس حتما دقت کنید که از رنگ متضاد برای این دو مورد استفاده کنید.

تک فارس

▪ کفش و جوراب تان را نیز ست کنید.

یکی از مهم ترین مواردی که به زیبا تر شدن کت شلوار در قامت شما کمک می کند استفاده از جوراب و کفش هماهنگ از نظر رنگ است، فراموش نکنید که بهتر است از جوراب های نخی ساده و بدون طرح، برای پوشیدن با کت شلوار استفاده کنید .

▪ کمربند و کفش هماهنگ را از یاد نبرید

یکی دیگر از نکات کلیدی که باید زمان خرید کت شلوار، در نظر بگیرید، رنگ کفش و کمربند شما است، در دنیای مد و لباس ۲۰۲۱، پیشنهادمی شود که از رنگ هماهنگ بین کمربند و کفش برای زمان پوشیدن کت شلوار، جهت افزایش زیبایی استایل، استفاده شود.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

درمان های مفید برای نابودی کامل ترک های پوستی
  1. می خواهم از همه پسر ها خوشتیپ تر باشم چه کنم

  2. مردها چطور میتوانند شیک و جذاب به نظر برسند

  3. آموزش اصولی ست کردن انواع لباس مردانه

  4. چطور با وجود عینکی بودن جذاب و زیبا باشیم

  5. چطور در مراسم ازدواج خود دامادی شیک و خوشتیپ باشید

  6. چطور با شلوار لی و تیشرت شیک باشید مخصوص آقایان

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات