تک فارس
حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
محصولات معتبر محصولات معتبر
پزشکی سلامتیاشتراک گذاری

چطور با خیال راحت و بدون استرس به سفر برویم

image چطور با خیال راحت و بدون استرس به سفر برویم

با رعایت همین نکات ساده می توانید سفر راحت و شیرینی داشته باشید.

مراقب چمدانهایتان باشید

چمدان خود را به حال خود رها نکنید و آنها را در دید قرار دهید.هنگامی که در فرودگاه و یا ترمینال هستید تا تحویل چمدان ها، آنها را از دید خود خارج نکنید.گم کردن ،دزدیده شدن و یا جا گذاشتن وسایل می تواند یک تجربه ی فراموش نشدنی تلخ باشد که با کمی هوشیاری می توانید آنرا تحت کنترل در آورید.

یک کپی از تمامی اسناد تهیه کنید

تکفارس آی آر

کپی از پاسپورت ،ویزا ،بلیط هواپیما ،کارت های هویت و دیگر اسناد تهیه کنید و در جای مناسب از آن نگهداری کنید.این مورد همیشه به کار می آید و بسیار مهم است.

با پزشک خود مشورت کنید

در صورتی که در دوره ی درمانی به سر می برید،قبل از سفر رفتن به پزشک خود مراجعه کنید.برخی از بیماری ها نیاز به بررسی مکرر دارد.اما برخی نیاز به مصرف دارو به صورت مکرر در یک دوره ی زمانی دارند.این اشخاص برای سفر رفتن حتما باید با پزشکشان مشورت کنند و اگر او صلاح دید به مسافرت بروند.

لباسهایتان را رول کنید

همیشه به یاد داشته باشید که لباسهایتان را به جای تا کردن ،رول کنید.این کار باعث می شود که لباس ها فضای کمتری را اشغال کنند.هرچقدر فضای بیشتری در چمدان داشته باشید ،راحتر می توانید برای برداشتن وسایل دیگر برنامه ریزی کنید.

www.takfars.ir

مراقب سلامتی خود باشید

در سفر رفتن باید چندین برابر مراقب ابتلا به بیماری بود.ضدعفونی کردن و شستن دست ها امری کاملا ضروری است.دستانتان را همیشه به خوبی با آب و صابون بشویید و از آب بطری استفاده کنید.با رعایت این دو مورد ،می توانید از ابتلا به بیماری های زیادی جلوگیری کنید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

محصولات معتبر محصولات معتبر
مطالب مشابه بیشتر ››