چطور با حرکات و ظاهرم همسرم را به خود جذب کنم

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور با حرکات و ظاهرم همسرم را به خود جذب کنم

۱- کمر خود را راست نگه دارید. با این کار شما به "با اعتماد به نفس ترین" انسان موجود بر روی کره زمین تبدیل می شوید.

۲- آرام حرکت کنید. زمانیکه میخواهید ژست های مختلف به خود بگیرید، باید سعی کنید که این کار را با آرامش تمام انجام دهید. به آرامی صحبت کنید و به آرامی چشمک بزنید. با این کار اطمینان خاطر و آرامش خود را به شخص مقابل منتقل میکنید.

۳- مکث کنید. هرگاه شما را مخاطب قرار دادند، آنگاه پاسخ دهید. به خاطر داشته باشید که مجبور نیستید نسبت به مسائلی که تمایل ندارید، وا کنش نشان داده و به آنها پاسخ دهید. خانم ها همیشه قصد دارند تا تعادل شما را بر هم زنند. پس بهتر است که با طناب آنها به چاه نیفتید. خونسردی خود را حفظ کنید و اگر این کار نیاز به مکث کردن داشت، از انجام آن خودداری نکنید.

رفتارهای نادرستی که باید از آنها اجتناب کنید:

۱- تند تند صحبت کردن یا زیاد صحبت کردن. این کار گویای آن است که شما فرد عصبی و سطحی نگری هستید. (حتی اگر داستان بسیار جالبی را تعریف کنید یا اینکه صحبت کردن از جمله خصوصیات جذاب شما باشد.)

تکفارس آی آر

۲- حرکات بدنی، خنده و تیک های عصبی. من بسیاری از افراد را دیدم که پس از اتمام صحبت هایشان خنده هایی از روی عصبانیت به فرد مقابل تحویل می دهند. با این کار جاذبه خود را از دست می دهید. این کار نا امنی و عدم اطمینان شما را نشان می دهد.

۳- عدم برقراری ارتباط چشمی. شما باید تا زمانیکه او به چشمان شما نگاه میکند، ارتباط چشمی را برقرار نگاه دارید. با این کار به صورت ناخوداگاه نشان می دهید که هیچ گونه ترس پنهانی در دل خود ندارید.

من به شما پیشنهاد می کنم که در مورد حرکات بدن و طریقه پیدا کردن تسلط بر آن ها مطالعه بیشتری داشته باشید تا بتوانید تبدیل به "مرد رویا های خانم ها" شوید.

فیلم سینمایی ocean’s eleven را تماشا کنید و به حرکات فیزیکی برد پیت و جرج کلونی توجه کنید. آن دو نمونه های جذابی از حرکات تاثیر گذار فیزیکی را ارائه می دهند.

فیلم بر باد رفته را تماشا کنید و ببینید که رت چگونه اسکارلت را مهار میکند. واقعا فوق العاده است.

www.takfars.ir

هر چه توجه بیشتری داشته باشید بهتر یاد می گیرید و پیشرفت میکنید.

نکاتی پیرامون امتیازات شخصی برای ملاقات با خانم ها؟

۱- اگر مواردی را که خانم ها برای آن ارزش قائل هستند رعایت کنید تا اینکه بخواهید از روش عادی زندگی خود پیروی کنی(مگر اینکه خود به شخصه در این کار استاد باشید)، از عموم مردم احترام بیشتری دریافت میکنید

۲- برای جذاب نشان دادن شخصیت خود باید همه روزه از امتیازاتی که توسط خانم ها مورد پذیرش واقع می شود بهره بگیرید. شاید در طول روز خانم ها از بین ۵۰ تا ۱۰۰ مورد مختلف برخورد کنند اما پس از مدتی تمام آنها را فراموش میکنند شما باید از این نکته استفاده کنید و خود را در میان آنها قرار دهید و سعی کنید که کنار گذاشته نشوید.

۳- بامزه و سرگرم کننده باشید. (این افراد به عنوان خود نما و با مزه هم شناخته می شوند.) می توانید از چیزهایی از این دست استفاده کنید: " من داشتم در اینترنت گشتی می زدم که دیدم تعداد بسیار زیادی خانم تنها و نا امید در اینجا پیدا می شوند که ناگهان تو را دیدم که که تنها و نا امید بودی اما دوست داشتنی هم بودی…" به خاطر همین بهت پیغام دادم که ببینم آیا به اندازه عکست جالب هستی."

بهتون نگفته بودم که به تازگی یکی از دوستان عکس خودش به همراه چند دلفین را در پروفایل شخصی اش جا داده بود. این کار باعث شد که او پیام های بشماری را از جانب خانم های مختلف دریافت کند. البته من خودم امتحان نکردم اما باید عقیده بینظیری باشد!

آیا فکر میکنید بعضی از خانم ها تنها به دنبال مال و منال آقایون هستند؟

اول باید بگوییم که بله؛ بعضی از خانم ها فقط با مردهایی ارتباط برقرار میکنند که با اندازه کافی پول داشته باشند.

اما این امر فراگیر نیست و خانم های انگشت شماری به دنبال این مسائل هستند.

اگر یک خانم امواج جادویی جذابیت را از جانب مردی دریافت کند، آنوقت پولدار بودن و یا نبودن شما مشکلی را ایجاد نمیکند. من در گذشته تصور می کردم که تنها مردهایی که ماشین مدل بالا دارند و حساب های بانکی شان پر از پول است میتوانند با هر خانمی که بخواهند ارتباط برقرار کنند.

تک فارس

اما بعدها که با مردهایی که در مورد برقراری ارتباط با خانم ها موفق بودند آشنا شدم به این نتیجه رسیدم که شخصیت بیش از هر چیزی (از جمله قیافه، قد و پول) برای آنها اهمیت دارد.

در حقیقت بیشتر مردهایی که در ارتباط با خانم ها موفق می شوند به هیچ وجه پولدار نیستند.

شما باید یاد بگیرید که چگونه می توانید خانم ها را با استفاده از شخصیت جذاب خود تحت تاثیر قرار دهید. راه عبور شما همین است و بس. باور کنید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چطور رابطه بر پایه دوست داشتن یک طرفه را تمام کنیم
  1. آیا ازدواج با دختر بزرگتر از خود کار اشتباهی است
  2. چه کنیم تا گرفتار بی اعتماد بی نفسی نشویم
  3. چه چیزی باعث می شود یک پسر از ادامه رابطه فرار کند
  4. چه کنید تا در محل کار خود احساس شادمانی کنید
  5. روش های تضمینی برای تقویت حافظه
  6. به صورت کلی چپ دست بودن بهتر است یا راست دستی

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات