چطور باید به همسرم بفهمانم خیلی دوستش دارم

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور باید به همسرم بفهمانم خیلی دوستش دارم

image چطور باید به همسرم بفهمانم خیلی دوستش دارم

▪ بیشتر اهل تفریح باشید : تفریح و خوشگذرانی کردن می تواند یکی از بهترین راه های ابراز علاقه همسر شما باشد.به نوشته ی نمناک هیچ اشتباهی در این خواسته ی همسرتان وجود ندارد چون اوانتظار دارد بیشتر اوقات را با شما سپری کند. تفریح آن فرد را عاشق تر و خاص تر می سازد.

▪ نزدیک تر شدن : منظور از نزدیک تر شدن لمس کردن است با لمس کردن فرد میتواند مطلبی را به همسرش بگوید که هنگام صحبت قادر به انتقال ان نیست.

▪ نمایش عمومی عشق : یکی از راه های ابراز علاقه و نگرانی نمایش عمومی است. بسیاری افراد هستند که علاقه وعشق خود را روی شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند و محبت خود را به همسرشان نشان میدهند.

▪ گرفتن دست : دست گرفتن بعضی زوجین بسیار رمانتیک و قابل پرستش است چون این حالت عشق آنها را پررنگ تر میکند و این احساس را در بقیه ایجاد میکند که آنها احساس امنیت دارند و مراقب یکدیگر هستند. خانم ها میتوانند از روش های بالا برای ابراز علاقه به همسرشان استفاده کنند چون آقایان دوست دارند توجه و محبت زیاد خانم را ببینند و بدانند چقدر برای همسرشان مهم هستند.

تکفارس آی آر

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چرا شوهرم اصلا به من توجهی ندارد و با من سرد است
  1. افراد با شخصیت باید چطور باشند
  2. چطور یک مدیر با اقتدار باشم اما زورگو نباشم
  3. شوهرم چه دروغ هایی به من می گوید
  4. چطور می شود یک عشق ابدی را در خانواده حفظ کرد
  5. چطور در محیط کاری که دوستش ندارید کار کنید
  6. چطور در اطراف ما بعضی آدم ها همیشه شاد و سرحال هستند

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات