چطور باید اتاق خواب با رنگ تیره را دکور کرد

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور باید اتاق خواب با رنگ تیره را دکور کرد

image چطور باید اتاق خواب با رنگ تیره را دکور کرد

تم‌ تیره کمک می‌کند تا ذهن متمرکز شود و فضایی آرام می‌سازد که به استراحت اهل خانه کمک می‌کند تا هر شب خواب راحتی داشته باشند.

▪ چنین رنگ‌های محدود و جسورانه‌ای می‌تواند تقریبا هر فضایی را مینیمالیستی نشان دهد، اما در اینجا استفاده هوشمندانه از بافتی لطیف کمک می‌کند تا اتاق‌خواب فضایی جالب و دعوت‌کننده داشته باشد.

بهره‌گیری زیرکانه از آثار هنری تضاد میان دو رنگ را در گوشه اتاق و با خطوطی شناور در هم شکسته است. رنگ‌های سیاه و سفید فقط زمانی به رنگ خاکستری ختم می‌شود که در اثر نور و سایه باشد (به جز استثناهای کمی مانند فرش و جزییات توی نقاشی). روی هم رفته اتاق تاریک است اما به لطف سطوح زیادی که سفیدند غمناک به نظر نمی‌رسد.

image چطور باید اتاق خواب با رنگ تیره را دکور کرد

تکفارس آی آر

▪ قهوه‌ای چرم‌گونه جلوه‌ای تجملاتی به فضای تیره اتاق‌خواب داده است.متریال‌های طبیعی به وضوح در تضاد ارگانیک با دیوار به رنگ سیاه مات قرار می‌گیرد

▪ چوب با طرح راه راه برجستگی را نشان می‌دهد و سنگ‌های کف با شیارهایشان بر خطوط تمیز تأکید دارد و متوازنش می‌کند. همچنین این طرح‌های طبیعی کمک می‌کنند تا فضای داخلی به حیاط کوچک وصل شوند که از میان درهای کشویی بزرگ در سمت راست اتاق پیداست، و روی عناصر طبیعی تأکید می‌کند که از پشت پرده مدرن و تمیز پیداست.این عکس می‌تواند بهترین تصویر از نوع فضاهای سیاه و سفید باشد.

image چطور باید اتاق خواب با رنگ تیره را دکور کرد

▪ قاب‌ هندسی شکل (پشت تخت) این اتاق تاریک را به مرحله بالاتری رساند.سطوح سیاه و سفید دیوار و همچنین بازی خلاقانه نور و سایه باعث به وجود آمدن خطای دید در رنگ خاکستری می‌شود و به مجموعه‌ای از رنگ‌هایی با تأثیر دراماتیک تغییر می‌کند که نگاه آدم بی‌درنگ به آن سمت جلب می‌شود. نورپردازی غیرمستقیم روی سطح سفید راه‌راه این تأثیر را دوچندان می‌کند. جلوتر از پیش‌زمینه نور بی‌رنگ و گرم‌تر تقابلی قوی‌ در رنگ و بافت– با توجه به سطح صاف چوبی و خطوط رنگی طبیعی در تضاد با شکل‌های هندسی منظم- ایجاد می‌کند.

image چطور باید اتاق خواب با رنگ تیره را دکور کرد

www.takfars.ir

▪ طرح‌های کلاسیک مثل کنده‌کاری‌های پیچیده و لوستر بزرگ سبک قدیم شخصیتی برجسته به فضای تیره و مجلل اتاق داده است. سه لته‌ای از عکس‌های سیاه و سفید که پانل‌های بالای تخت را پوشانده است به پنجره‌ای شباهت دارد که به زمان و مکانی دیگر باز می‌شود و فضای گرم و قدیمی را به آسانی منعکس می‌کند

که به نظر می‌رسد این اتاق قرار است این‌گونه باشد.بعلاوه نمی‌شود آن اشیاء کوچک و متفاوت پایین پنجره را دوست نداشت.بقیه چیزها مثل عسلی و نور مخفی مدرن طراحی شده‌اند.

image چطور باید اتاق خواب با رنگ تیره را دکور کرد

▪ طراح اسم این آپارتمان را سلام-زرد گذاشت و این اتاق به خوبی معرف این نامگذاری است.اثر هنری، دیوارهای رنگین و حتی کف تیره هستند

و جلوه نمایشی و اثرگذاری به زرد ملایم لب‌های چهره توی نقاشی و همین طور گل‌های ریز می‌دهند.البته خود تابلو به درستی این تضاد رنگ‌ها را نشان می‌دهد –

جزییات رنگارنگش بسیار زنده‌تر از رنگ‌های دیگر است.برای ایجاد توازن در سبک سوررئال اتاق چراغ‌های صنعتی و اثاثیه معمولی انتخاب شده‌اند.

توصیه های کاربردی برای داشتن اتاق کاری مناسب و راحت
  1. چطور یک خانه ۳۰ متری را دکور و چیدمان کنیم
  2. چطور بهترین استفاده را از آشپزخانه کوچک داشته باشیم
  3. آموزش تصویری رنگ و براق کردن درهای چوبی در خانه
  4. دکوراسیون مدرن ساده و صمیمی خانه ویلایی با عکس
  5. ایده های جدید برای مدل های مختلف کاشت سبزه هفت سین
  6. آموزش تصویری ساخت جعبه کادوی ساده

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات