چطور از فضاهای خانه کوچک استفاده مفید داشته باشید

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چطور از فضاهای خانه کوچک استفاده مفید داشته باشید

image چطور از فضاهای خانه کوچک استفاده مفید داشته باشید

“سرمایه گذاری کردن بر روی قفسه ها”

یکی از بهترین راه ها برای سازماندهی یک محیط کوچک استفاده از قفسه های متعدد برای ایجاد فضای ذخیره سازی می باشد که اگر محیط خانه شما کوچک است می توانید از این نکته استفاده کنید تا فضای ذخیره سازی بیشتری در خانه ایجاد شود .

برای مثال شما می توانید از تصویر مربوطه برخی ایده ها را الهام گرفته چرا که این تصویر نشان دهنده ی استفاده از قفسه های متعدد برای ذخیره سازی بیشتر می باشد وشما می توانید تمام وسایل ارزشمند و مربوط به کار و تحصیل خود را در آنها قرار داده و بدون نگرانی از گم شدن ، آنها را در این قفسه ها جای دهید .

یکی دیگر از مزایای قفسه بندی برای ایجاد فضای ذخیره سازی بیشتر این است که شما می توانید از آنها در تمام قسمت های خانه استفاده کنید و تنها مختص استفاده در داخل اتاق نمی باشند .

تکفارس آی آر

“طراحی داخلی و مشبک محیط های کوچک در زیر راه پله”

فضای زیادی در خانه شما وجود دارند که حتی شما فکر استفاده از آنها را نیز نمیکنید و طرز فکر شما بدین گونه است که اصلاً و ابداً این مناطق از خانه قابل استفاده نمی باشند و نمی توان روی آنها حساب کرد.

برای مثال برای فضای اضافه موجود در زیر پله های خانه می توانید همانند تصویر از میز و صندلی استفاده کنید . حقیقت این است که این فضاهای کوچک میتوانند استفاده بلقوه زیادی داشته باشند . هم چنین می توانید از این فضاها بیشترین استفاده را داشته باشید . برای مثال بجای استفاده از میز و صندلی می توانید از یک مبل استفاده نمایید و در زیر راه پله قرار دهید و به تماشای تلویزیون بنشینید (در صورت دسترسی) یا در صورت عدم دسترسی می توانید در بعد از ظهر با خواندن مجله خودتان را مشغول کنید و سپس به خواب فرو روید .

“از وسایلی که مختص محیط های کوچک هستند استفاده کنید “

image چطور از فضاهای خانه کوچک استفاده مفید داشته باشید

www.takfars.ir

شما با کمی جستجو میتوانید از مبلمان خاصی که مخصوص فضاهای کوچک ساخته شده اند را خریداری نمایید و در خانه تان استفاده کنید . این مبلمان معمولاً جمع و جور و چندمنظوره هستند و از آنها می توانید کاربردهای زیادی داشته باشید . یک نمونه از این مبمان چند منظوره در داخل تصویر مربوطه مشاهده می نمایید که هم قابلیت تخت خواب دارد و هم قابلیت میز مطالعه دارد .

این طراحی می تواند یک طراحی زیبا و جذابی در نوع خود باشد چرا که با استفاده از آن دیگر شما لازم نیست که از یک میز جداگانه برای مطالعه استفاده نمایید.

“از خلاقیت بیشتری در خانه تان استفاده نمایید”

image چطور از فضاهای خانه کوچک استفاده مفید داشته باشید

نگاهی به اطراف خانه خود بیندازید و به این فکر کنید که چه چیزی در خانه نیاز نیست به عبارتی دیگر یک شیء اضافی می باشد . برای مثال اگر شما در خانه تان از لوسترهای بزرگ آویزان استفاده میکنید می توانید به این فکر کنید که چرا باید از این لوسترها در یک خانه که دارای محیط کوچک می باشد استفاده کنیم؟

به عنوان مثال می توانید از تابلوهای هنری بیشتری در خانه تان استفاده کنید بجای استفاده از لوسترهای تزئینی بزرگ .

برای مثال با مشاهده تصویر می توان به این درک رسید که می توان در این خانه از مبلمان بزرگتری استفاده کرد ولی با کمی خلاقیت مشاهده نمودید که می توان از مبلمان با طراحی خلاقانه به گونه ایی استفاده کرد که فضای زیادی را اشغال نکند و بتواند در بزرگ نمایی خانه و محیط اطراف خانه بیشترین تاثیر را داشته باشد .

چطور وسایل زیاد را در حمام و توالت کوچک جا بدهیم
  1. راهنمای تصویری انتخاب میز غذاخوری برای خانه کوچک

  2. راهنمای جدید چیدمان و دکوراسیون خانه با ترکیب رنگ مشکی سیاه

  3. ایده جالب برای ساخت خانه گربه دیواری

  4. عکس های دیدنی از دکوراسیون مدرن خانه سفید در لندن

  5. خلاقانه ترین و شیک ترین مدل نرده راه پله برای خانه دوبلکس

  6. چه نوع درختی برای کاشت در فضاهای باز مقاوم و مناسب است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات