image چطور آپارتمان خود را اصولی و حرفه ای دکور کنید

▪ سفید بودن رنگ دیوار‌ها

بسیاری از افراد معتقدند رنگ دیوار‌های خانه باید فقط و فقط سفید باشند، زیرا این یکی از قوانین دکوراسیونی است، اما بهتر است این قانون را فراموش کنید و از هر رنگی که دوست دارید برای دیوار‌های منزل تان استفاده کنید.

▪ رنگ دکوراسیون اتاق کودک

یکی دیگر از قوانین دکوراسیونی که باید زیر پا بگذارید مربوط به اتاق کودک است، اکثر ایرانی‌ها تصور میکنند باید دکوراسیون اتاق دختربچه‌ها صورتی و اتاق پسربچه‌ها آبی رنگ باشد. دکوراسیون اتاق بچه‌ها به هر رنگی که فکرش را بکنید میتوانید باشد حتی سیاه و سفید.

▪ کاناپه‌های بزرگ

کاناپه‌های بزرگ را بیخیال شوید، زیرا دیگر دوران پرطرفدار و مد بودن آن‌ها تمام شده است و به جای آن‌ها از مبلمان و صندلی‌های کوچک و جمع و جور استفاده کنید مخصوصا در آپارتمان‌های کوچک امروزی.

▪ دیوار رنگی اتاق بچه

معمولا والدین جوان بعد از مشخص شدن ج.ن.س.یت فرزندشان شروع میکردند به رنگ کردن اتاق او مثلا اگر فرزندشان پسر بود دیوار‌های اتاق آبی رنگ میشد و اگر دختر بود صورتی، این قانون از مد افتاره را کنار بگذارید و ببینید دیوار اتاق کودک اگر سفید رنگ باشد چقدر زیبا است.

▪ ست میز و صندلی

میز و صندلی‌های ناهار خوری را میتوانید از سبک‌های مختلف انتخاب کنید حتما که نباید ست باشند، به این ترتیب دکوراسیون اتاق ناهارخوری تان متنوع‌تر خواهد شد.

تک فارس » دکوراسیون » چطور آپارتمان خود را اصولی و حرفه ای دکور کنید