چرا رفتار های بد بعضی مردان هیچ وقت تغییر نمیکند

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چرا رفتار های بد بعضی مردان هیچ وقت تغییر نمیکند

image چرا رفتار های بد بعضی مردان هیچ وقت تغییر نمیکند

بررسی‌ها نشان می‌دهند اگر همسر شما به ماشین و یا موبایل و ادکلن و برخی از وسایلش بسیار حساس است و از آنها به سختی دل نمی‌کند شما نباید میزان نارضایتی خود را بیش از حد اعلام کنید زیرا واکنش و میزان علاقه آنها به وسایل خصوصی‌شان بیش از پیش اهمیت پیدا می‌کند.

عوض کردن شیوه های رفتاری مردان خیلی سخت‌تر از عوض کردن بعضی از رفتارهای خانم‌هاست و مردان شخصیتی قابل نفوذی اساسی ندارند.

تلاش زیاد برای بهبود وضعیت مالی، علاقه زیاد به برخی از ورزش‌هایی مانند فوتبال و زود از کوره در رفتن و عصبی شدن و احساس ناامیدی در بازه‌های زمانی خاصی از ماه و علاقه به برخی از وسایل شخصی از جمله عادت‌هایی محسوب می‌شوند که تقریبا در تمامی آقایان مشترک هستند و تلاش برای تغییر آنها بسیار سخت و طاقت‌فرساست.

اگر همسر شما هم شب‌ها تا ساعت‌های طولانی را در محل کارش سپری می‌کند و در صورت بیان نارضایتی‌تان صدها دلیل منطقی (تامین مخارج زندگی، بهبود اوضاع اقتصادی و …) می‌آورد و شما از وضع موجود به شدت ناراحت هستید باید با اشخاصی که بیش‌ترین تاثیر را روی او دارند صحبت کنید و از آ‌ن‌ها بخواهید که روی روحیات و رفتار همسر شما بیشتر تاثیر بگذارند و ناراحتی‌های شما را به شیوه‌ای دیگر به او گوشزد کنند.

تکفارس آی آر

نتایج مطالعات نشان می‌دهند خانم‌ها برای ابراز بیان ناراحتی از همسرشان نباید با جر و بحث و سر و صدا با او به صحبت بپردازند و مطالعات اخیر نشان می‌دهد که صدای زنانه با تن بلند به ندرت تاثیری معکوس دارد و بهترین زمان برای صحبت با همسرتان زمانی است که او در آرامش کامل است و توجه زیادی به شما و صحبت‌هایتان دارد.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

صدایی همیشه در ذهنم از من انتقاد میکند قضیه چیست
  1. هر وقت میخواهم درس بخوانم احساس خستگی میکنم
  2. اختلال دوقطبی چه نوع بیماری است و نشانه های آن
  3. چطور برای نامزدم هدیه مناسب بخرم
  4. من تازه ازدواج کرده ام چقدر برای همسرم وقت بگذارم
  5. خجالتی ام در جمع حرف زدن برایم سخت است چکار کنم
  6. چطور زندگی و محیط اطراف خود را شاد کنید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات