چرا بعضی عکس و فیلم ها در تلگرام باز نمی شوند

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چرا بعضی عکس و فیلم ها در تلگرام باز نمی شوند

image چرا بعضی عکس و فیلم ها در تلگرام باز نمی شوند

مشکل مشترک بسیاری از کاربران این پیام رسان این است که ممکن است پس از مدتی عکس ها و فیلم ها و… به سختی بارگذاری شوند.

شاید از دید برخی از کاربران اولین دلیل بروز این مشکل پایین بودن سرعت اینترنت باشد اما باید توجه داشت که داشتن سرعت بالا این مشکل را برطرف نمیکند.

در صورتی که با باز نشدن عکس و فیلم در تلگرام روبرو شده اید :

باید اشاره داشت از دلایل مهمی که باعث لود نشدن عکس ها و فیلم ها می شود پاک نکردن حافظه پنهان تلگرام ( کش ) است. اگر در گروه ها و کانال های زیادی عضو هستید، فایل های تصویری و ویدیویی انها در پوشه Telegram شما ذخیره خواهد شد.

تکفارس آی آر

این حجم اطلاعات وارد حافظه کش تلفن همراه شما می شوند و در نتیجه حجم زیادی از آن را اشغال میکنند که این موضوع موجب کند شدن و پایین آمدن سرعت در تلگرام می شود و از نشانه های بارز آن لود نشدن عکس، فیلم، موسیقی های موجود در این پیام رسان محبوب است.

پاک کردن کش تلگرام:

برای حل مشکل تلگرام ، حافظه پنهان تلگرام (کش) خود را پاک نمایید، نکته قابل ذکر در اینجا این است که با پاک کردن کش فقط فیلم و عکس های دریافت شده در پوشه ی کش پاک خواهد شد و به هیچ عنوان پیام های ارسالی و دریافتی شما از بین نخواهند رفت.

چگونه کش تلگرام را پاک کنیم؟

برای پاک کردن کش در تلگرام خود ابتدا وارد تنظیمات یا Settings شده و سپس به بخش Cache Settings مراجعه کنید و درنهایت گزینه Clear Cache را انتخاب کنید. حالا نوبت این است که تمامی گزینه ها را انتخاب کرده و سپس دکمه ی قرمز رنگ Clear Cache را انتخاب کنید.

www.takfars.ir

image چرا بعضی عکس و فیلم ها در تلگرام باز نمی شوند

نکته: یکی دیگر از دلایل باز نشدن عکس و فیلم در تلگرام ،پر شدن حافظه ی گوشی شما می باشد؛ برای این منظور به شما پیشنهاد می شود نرم افزار Clean Masterr را بر روی گوشی خود نصب کرده و فایل های اضافه را پاک کنید. یا اینکه کش گوشی خود را به صورت کامل پاک نمایید.

گفتنی است؛ در صورتی که راه های گفته شده را انجام دادید اما باعث حل مشکل تلگرام نشد بهتر است اینترنت دریافتی گوشی خود را تغییر داده یا از اینترنت وای-فای استفاده کنید.

عکسهای زیبا و منتخب بازیگران محبوب در جشنواره فجر
  1. اثرات شگفت انگیز خواندن نماز صبح سر وقت برای انسان
  2. جاهای دیدنی سنگاپور با عکس و توضیحات
  3. شعرهای کوتاه و زیبا از شاعر سعدی با معنی آن ها
  4. شخصیت خود را با پرنده های ویژه روز تولد خود بشناسید
  5. زیباترین حلقه های ازدواج برای عروس و داماد های جوان
  6. تصاویر زیبای جزیزه مائویی در اقیانوس آرام

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات