تک فارس
حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
محصولات معتبر محصولات معتبر
پزشکی سلامتیاشتراک گذاری

چرا برای رسیدن به بدن خوب و متناسب موفق نمی شوید

image چرا برای رسیدن به بدن خوب و متناسب موفق نمی شوید

تصورات از پیش تعیین شده را رها کنید

هنگامی که ما یک باشگاه پر از مانکن های زیبا و آدونیس های بی عیب و نقص را مجسم می کنیم، بهانه ای به دستمان می دهد که اصلا نخواهیم شروع به ورزش کردن کنیم. اگرچه یکی از مزیت های باشگاه آن است که شامل اندام ها، سایزها، رویاها و آروزهای مختلف می باشد، با این حال افزایش قدرت و تندرستی، هدف مشترک همه افراد حاضر در باشگاه است. البته ممکن است یک باشگاه، نسبت به یک باشگاه دیگر برای شما مناسب تر باشد اما اگر وارد یک باشگاه شدید که تمایلات شما را برآورده نمیکند، به سراغ باشگاه بعدی بروید.

باشگاه های زنجیره ای بزرگ، کلاس های ایروبیک متنوعی ارائه می دهند که پر از شرکت کنندگان مشتاقی است که میتوانند انگیزه ای که نیاز دارید را به شما بدهند. باشگاه های کوچکتر معمولا پر از مربیانی هستند که از روش های جدید استفاده میکنند و به خلاقیت شان اجازه می دهند از راه های سازنده و خلاقانه شکوفا شود. برای زنانی که ترجیح می دهند به باشگاه های مختص زنان بروند، آنها نیز در دسترس بوده و یک فضای صمیمی و عاری از قضاوت فراهم میکنند. بنابراین پرس و جو کنید، آنها را امتحان کنید و برای شانه خالی کردن از ورزش، هیچ بهانه ای دست خودتان ندهید.

از شر بهانه ها خلاص شوید

تکفارس آی آر

یکی از راه های ماندن در مسیر درست آن است که بفهمید چه چیزی در گذشته، شما را عقب نگه داشته است. اگر بتوانید رفتارهایی که مانع تبدیل شما به یک فرد سالم تر می شوند را شناسایی کنید، می توانید استراتژی بهتری در پیش بگیرید. هنگامی که تا دیروقت کار میکنید، فرصت از دست می رود و باشگاه نرفتن راحت تر می شود. هنگامی که شروع به صرفنظر کردن از تمرینات کنید، متقاعد کردن خودتان که انجام این کار ایرادی ندارد، آسان تر خواهد شد. به یاد بیاورید که داشتن یک تمرین عالی و انعطاف پذیر، چه احساسی دارد؟ احساس میکنید که می توانید دنیا را فتح کنید. آن احساس سر خوشی را به یاد بیاورید و دوباره به دستش آورید. باشگاهی نزدیک به محل زندگی تان را امتحان کنید یا یک دی وی دی تمرین خانگی که به شما انگیزه می دهد، پیدا کنید. شاید تمرین کردن در صبح یا تقسیم تمرین تان در طول روز، جواب شما باشد. ببینید چه چیزی برای شما مناسب تر است و اجازه دهید بهانه ها در همان گذشته باقی بمانند. شما فورا متناسب خواهید شد.

از شر عدم اعتماد به نفس خلاص شوید

قبول آنکه شما به یک سبک زندگی سالم تر نیاز دارید، نوعی موفقیت است. در گذشته از مسیر اصلی تان خارج شده اید، چه کسی نشده؟ اگر چیزی برای شما موثر واقع نشد، شما یاد گرفتید که آن مسیر درست نیست. اگر به دنبال افزایش استقامت هوازی تان بودید وعلاقه تان به تردمیل فقط سه هفته طول کشید، آن را فراموش کنید و در فضای باز ورزش کنید. اگر در دویدن در فضای باز، مهارت کافی ندارید، در یک کلاس دوچرخه ثابت ثبت نام کنید. موضوع این است که اگر اهدافتان را درک کنید نکته اصلی در پیدا کردن راهتان برای دستیابی به آنهاست. ممکن است به کمی حدس زدن و تست کردن نیاز داشته باشد اما اجازه ندهید موانع گذشته، شما را از مسیرتان منحرف کنند.

برخی فکر میکنند. تحمل کردن است که یک نفر را قوی میکند، اما گاهی اوقات چاره کار در رها کردن است سیلویا رابینسون.

www.takfars.ir

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

محصولات معتبر محصولات معتبر
مطالب مشابه بیشتر ››