چرا باید برای شستن لباس از مایع شستشوی مناسب استفاده کنید

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

چرا باید برای شستن لباس از مایع شستشوی مناسب استفاده کنید

image چرا باید برای شستن لباس از مایع شستشوی مناسب استفاده کنید

بعضی از اشخاصی که پوست های حساسی دارند به نحوی که پوستشان نسبت به بعضی از مواد شوینده حساسیت دارد و واکنش نشان می دهد باید به این نکته توجه کنند که نباید از چنین شوینده ای در ماشین لباسشویی نیز استفاده نمایند. در واقع نباید این تصور اشتباه را داشته باشند که چون نمیتوانند با دست لباس خود را با آن شوینده مذکور بشویند، میتوانند از آن شوینده در ماشین لباسشویی استفاده نمایند. زیرا اگر پوست دست شما نسبت به یک شوینده خاص حساسیت داشته باشد، با استفاده از آن شوینده در ماشین لباسشویی، حساسیت پوستی را به کل بدنتان منتقل خواهید کرد بنابراین لازم است که حتی هنگام شستشوی لباس در ماشین لباسشویی از شوینده ها و نرم کننده های حوله و لباس مناسب استفاده نمایید.

همچنین لباس مربوط به کودکان و نوزادان را حتی الامکان با دست بشویید و در صورتیکه فرصت کافی برای انجام این کار ندارید، همراه با لباس بزرگسالان در ماشین لباسشویی نیندازید و هنگام شستشو نیز از نرم کننده های البسه ای که اسانس های بسیار قوی دارند و یا شوینده های معطر استفاده ننمایید زیرا ممکن است منجر به آسم و آلرژی در کودک و یا نوزاد گردد.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

آموزش ساخت مرطوبکننده عمیق عسل برای پوست های خیلی خشک
  1. انتخاب رنگ کت و شلوار مردانه مناسب برای هر مناسبت

  2. راهنمای خرید و ست کردن لباس های قهوه ای مخصوص آقایان

  3. چه مدل ریش برای چه مدل صورتی مناسب است

  4. معرفی عطرهای مردانه مناسب برای فصل های گرم سال

  5. آموزش خرید رنگ موی مناسب و با کیفیت

  6. چه مدل کفش مردانه برای شلوار لی مناسب است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات