تک فارس
حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
محصولات معتبر محصولات معتبر
روانشناسی

چرا آدم های خوشتیپ همیشه مجرد هستند

image چرا آدم های خوشتیپ همیشه مجرد هستند

افراد فکر می کنند آنها در رابطه هستند

برای اکثر مردم، باور این که یک افراد جذاب ممکن است مجرد باشند، سخت است. پسرها و دخترها حتی به نزدیک شدن به همسر رویایی خود فکر نمی کنند. حتی اگر فرد متوجه شود که نیمه گمشده آنها مجرد است، هنوز هم موانع زیادی در مسیر آنها وجود دارد. برای مثال، افراد معمولاً برای ورود به رابطه، خود را به اندازه کافی زیبا نمی بیند.

جذابیت آنها ترسناک است

صحبت کردن با دختر همسایه به جای یک سوپر مدل خیره کننده که به نظر می رسد در سطح شما نیست، بسیار آسان تر است. به طور کلی صحبت کردن با زنان زیبا مردان را مضطرب می کند و زنان به دنبال مردانی با ظاهر متوسط می روند. براساس نتایج یک نظرسنجی، کاربران مرد از ارتباط برقرارکردن با دختران زیبا اجتناب می کنند تا از خود در برابر طردشدن و شکست عاطفی محافظت کنند. آنها تصور می کنند فردی با ظاهر عالی آنها را طرد میکند، بنابراین چنین رابطه ای حتی ارزش امتحان کردن را ندارد.

تکفارس آی آر

افراد جذاب قابل اعتماد به نظر نمی رسند

او می توانند هر کسی را را فریب دهد، همه زنان/مردان عاشق او می شوند یا من طاقت ندارم همیشه حسادت کنم، تنها چند مورد از تفکراتی است که ممکن است وقتی با فردی جذاب آشنا می شوید، به ذهن شما برسد. برخی ممکن است نگران وفادارماندن همسر خوش تیپ خود باشند. با این حال، مردانی که جذابیت کمتری دارند، ظاهر خود را با مهربانی تکمیل می کنند و باعث می شوند که زنان بیشتر احساس اطمینان کنند.

افراد جذاب مشکل اعتماد دارند

یکی از دلایل مجردماندن افراد جذاب این است که آنها به سختی می توانند به سایر افراد اعتماد کنند. برای مثال دختران جذاب نگران این هستند که دوست پسرشان از آنها برای خودنمایی در مقابل دوستانش استفاده کنند. از این گذشته، افراد زیبا اغلب بر اساس ظاهرشان قضاوت می شوند و افراد شخصیت آنها را نادیده می گیرند.

افراد جذاب مغرور به نظر می رسند

www.takfars.ir

این امر مخصوصاً زمانی صادق است که فرد جذاب خجالتی هم باشد. برای مثال فردی جذاب داستانی را تعریف کرد: من برای کمک به یکی از دوستانم در یک رویداد بیرون رفتم و او به من افراد زیادی را که در نمایشگاه حاضر بودند، معرفی کرد. من با آنها خوب صحبت کردم، سپس در جایی نشستم که مزاحم کسی نباشم. زیرا آنها مشغول فروش صنایع دستی خود به مردم بودند. مدتی بعد، دوستم به من گفت که همه فکر می کنند من مغرور هستم، چون دور از همه نشستم.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

محصولات معتبر محصولات معتبر
مطالب مشابه بیشتر ››