تک فارس
حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
محصولات معتبر محصولات معتبر
مطالب جالب

پیشنهاد مفید به متولدین ماه های مختلف سال

image پیشنهاد مفید به متولدین ماه های مختلف سال

فروردین ماه

زندگی بالا و پایین بسیار دارد و در مسیر پر پیچ و هم آن باید دنبال هدف خود دوید و گاهی انتظار کشید و حتی سرگردان شد، اما نباید ناامید گشت، چون زندگی شیرینی ها و خوشی های فراوانی نیز دارد که تحقق یافتن آنها به دست خود انسان است. شما باید به این نکته مهم توجه کنید که عمر دو روز بیشتر نیست، بنابراین آدمی نباید حتی اگر در اوج بود، مغرور شود.

اردیبهشت ماه

خدا را شکر کنید که دشمنان و حاسدان شما نادان و کم عقلند و صد البته برای هدایت آنها دعا نمایید. موفقیت های شما چنان چشم ها را خیره کرده است که بعضی ها تاب تحمل آن را ندارند، بنابراین سعی میکنند، آنها را ساده و معمولی جلوه دهند. شما اعتنایی به حرف آنان نکنید و با عزمی جزم به راه خود ادامه دهید.

تکفارس آی آر

خرداد ماه

گاهی وقتها نباید بر کار یا خواسته ای پافشاری کرد، چون شاید صلاح انسان در آن نباشد. شما باید به دنبال اموری باشید که از لحاظ روحی و معنوی موجب اعتلای شخصیت شما شود، نه اینکه خدای ناکرده خوار و خفیف تان کند. در دوستی با دیگران نیز کسانی را انتخاب کنید که قدر شما را بدانند و انتظار ناشته باشند یک طرفه هوای آنها را داشته باشید. اگر میخواهید کار بزرگی انجام دهید، حتماً از مشورت با تجربه ها و بزرگان خانواده و فامیل بهره بگیرید.

تیر ماه

امیدوار بودن حتی در شرایط سخت و طاقت فرسا یکی از نشانه های مومن است. کسی که در همه کارها خداوند را پیش چشم دارد، هیچ گاه ناامید نمی شود و زبان به گله نمی گشاید. کمی صبر و تحمل داشته باشید تا ببینید چگونه با تلاش و همت شما و لطف و توجه پروردگار گره مشکلات باز می شود و موانع ریز و درشت از سر راهتان کنار می رود. از اینکه از دیگران درس زندگی را بیآموزید ابایی نداشته باشید.

مرداد ماه

www.takfars.ir

چرا انتظار دارید همه چیز و همه کس کامل باشد؟ بهتر است به جای اینکه ایده آلیست باشید به واقعیت بیندیشید و واقع گرایی را از یاد نبرید. اگر قرار بود انسان همیشه به مطلوب و مقصود خود برسد که زندگی یکنواخت و خسته کننده می شد و آن وقت کوشش و تلاش معنایی نداشت. به آنچه دارید قانع باشید و در کنار آن از رسیدن به مدارج بالا غافل نشوید.

شهریور ماه

اگر میخواهید خیر دنیا و آخرت نصیبتان شود، باید اهمیت بیشتری به معنویات بدهید و به قول معروف درون و باطن خود را آلایشها پاک کنید و چون آینه و آب، صاف و زلال شوید. ارتباط خود را با خداوند بهتر نمایید و آن وقت ببینید که چه تحولات عظیمی در زندگیتان رخ می دهد. زبان شما گاهی تلخ و تند است، این عیب را برطرف کنید تا خوبی ها و ویژگی های مثبت تان زیر سوال نرود.

مهر ماه

صادقانه رفتار کردن و روراست بودن همیشه به نفع انسان است و اگر چه در ظاهر ممکن است ضررهایی برای او داشته باشد، در نهایت نتایج مثبت و مفیدی خواهد داشت. شما دل پاک و زلالی دارید و البته ممکن است گاهی خطایی کنید، اما زود پشیمان می شوید و از خداوند طلب عفو می نمایید. تواضع و فروتنی شما زبانزد خاص و عام است. قدر داشته ها و نعمت هایی را که خداوند به شما عطا کرده بدانید.

آبان ماه

یکی از ویژگی های خوب و مثبت شما دست و دلبازی است که دیگران را وادار میکند به دیده احترام و تحسین به شما بنگرند. کاش قدری با دقت و وسواس این عمل نیک را انجام می دادید و این قدر خوشبینانه به سئوال و درخواست کمک بعضیها نگاه نمی کردید. به فکر سلامت روحی و جسمی خود باشید و از شر و نشر با دوستانی که وفاداری شان به شما ثابت شده، غفلت نورزید. خانواده و رسیدگی به آنها باید اولین اولویت شما باشد.

آذر ماه

خیال نکنید هر کسی مال و منالی دارد خوشبخت و بی غم است، گاهی حسرت زندگی دیگران را خوردن باعث می شود نتوانیم آن چنان که باید و شاید از آنچه داریم لذت ببریم و مدام خود را در ضرر و زیان می بینیم. خوشبخت کسی است که با زحمت و تلاش به خواسته های خود می رسد و همواره سپاسگزار خداوند متعال است و یک لحظه از یاد او غافل نمی شود.

دی ماه

تک فارس

کسی که از حال دیگران غافل نیست و درد همسایه را درد خودش می داند، انسانی بزرگ و ارزشمند است و پاداش و ثواب بزرگی برای او نوشته می شود. شما از جمله کسانی هستید که فقط به فکر خودتان نیستید و دوست دارید هر چه دارید با دیگران تقسیم کنید. نه تکبر می ورزید نه غرور بی جا دارید، بلکه در کمال وقار و متانت به حقوق دیگران احترام می گذارید و هر کاری از دستتان برآید برای گرفتاران و نیازمندان انجام می دهید.

بهمن ماه

انتظار نداشته باشید که یک شبه و به چشم برهم زدنی به قله موفقیت برسید و پرچم فتح و صعود را بر آن به اهتزاز درآورید. باید سالها دود چراغ خورد و زحمت کشید و حرف این و آن را شنید تا به نقطه مطلوب رسید. از رویاپردازی و بلندپروازی فاصله بگیرید و سعی کنید با یک برنامه ریزی درست و منظم آرام آرام به هدفهای خود نزدیک شوید.

اسفند ماه

رفیق نیمه راه بودن کار درستی نیست، پس قبل از قطع ارتباط و دوستی خود با دیگران خوب فکر کنید، مبادا عجولانه تصمیم گرفته باشید. شما باید انسانها را خاکستری بیینید، نه اینکه آنها را به دو دسته خوب یا بد تقسیم کنید. هم ضعف ها را ببینید و هم قوت ها را. زندگی یک جاده طولانی است و این جاده پستی ها و بلندی هایی دارد. نه در بلندی ها باید سرمست و مغرور شد، نه در پستی ها باید عنان راهوار تحمل را از دست داد. به خدا توکل کنید.

محصولات معتبر محصولات معتبر
مطالب مشابه بیشتر ››