پولدارها چه ویژگی های رفتاری دارند

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

پولدارها چه ویژگی های رفتاری دارند

image پولدارها چه ویژگی های رفتاری دارند

موارد زیراطلاعات جالبی را درباره سبک زندگی و نوع نگرش ثروتمندان دراختیار ما قرار می دهد. ثروتمندان نان اعتقادات و عادات خوب خود را میخورند. این عادات و این سبک زندگی دایره موفقیت را تداوم می بخشند. عادات رفتاری مثل نوشتن اهداف، لیست کار های مهم، مطالعه، ورزش، صرفه جویی در زمان، در نظر گرفتن اولویت ها و غیره راه رسیدن به موفقیت های مالی را هم تسریع میکنند.

در مقابل رفتار های بد و عاداتی مثل مطالعه نکردن، گذراندن وقت به موضوعات بیهوده و حتی عادت به خورد و خوراک نامناسب هیچ کس را به غنی بودن حتی نزدیک هم نمیکند. ثروتمندان وقت خود را صرف اموری میکنند که به برنامه ریزی آنها کمک کند یا آنها را در تحقق اهداف شان یاری کند. برای اهداف و برنامه ریزی های شخصی و روزانه اولویت بندی میکنند و غیر از آنان که ثروت های باد آورده نصیب شان شده، بقیه برای رسیدن به اهداف خود زحمت می کشند.

۱) ۷۰ درصد ثروتمندان کمتر از ۳۰۰ کیلو کالری فست فود در روز میخورند، درحالی که ۹۷ درصد از افراد معمولی روزانه بیشتر از این میزان از غذاهای فست فودی استفاده میکنند.

۲) ۸۰ درصد ثروتمندان روی انجام و تحقق اهداف مشخصی تمرکز میکنند، در مقابل تنها ۱۲ درصد از فقرا روی چنین اهدافی تمرکز دارند!

تکفارس آی آر

۳) ۷۶ درصد پولدار ها چهار بار در هفته ورزش های هوازی انجام می دهند، درحالی که تنها ۲۳ درصد آدم های فقیر ورزش میکنند.

۴) ۶۳ درصد ثروتمندان در راه سفر یا رفتن به محل کار کتاب های صوتی را گوش میکنند، در مقابل ۵ درصد آدم های فقیر این عادت را دارند.

۵) ۸۱ درصد از افراد ثروتمند دنیا، لیستی دارند از کار هایی که قرار است انجام شان دهند و در برابر این میزان، ۱۹ درصد از آدم های فقیر به این لیست اعتقاد دارند.

۶) ۶۳ درصد از والدین ثروتمند در ماه دو یا چند کتاب برای فرزندان شان می خوانند، درحالی که این درصد نزد والدین دیگر ۳ درصد است.

۷) ۷۰ درصد از والدین ثروتمند در هفته ۱۰ ساعت یا بیشتر فرزندان خود را به انجام امور داوطلبانه خیریه ترغیب میکنند، در مقابل ۳ ساعتی که خانواده های فقیر برای فرزندان در نظر می گیرند.

www.takfars.ir

۸) ۸۰ درصد ثروتمندان تماس های تلفنی بیشتری برای تبریک مناسبت روز تولد برقرار میکنند، در مقابل ۱۱ درصد از مردمان معمولی.

۹) ۶۷ درصد از افراد ثروتمند اهداف خود را یادداشت میکنند، در مقابل ۱۷ درصد از مردم فقیر این عادت را دارند.

۱۰) ۸۸ درصد از ثروتمندان، روزانه ۳۰ دقیقه یا بیشتر مطالعه مرتبط با حوزه فعالیت خود دارند، درعوض این میزان نزد آدم های فقیر تنها ۲ درصد است.

۱۱) تنها ۶ درصد از ثروتمندان می گویند که چه در سرشان می گذرد و به چه چیزی فکر میکنند، درحالی که ۶۹ درصد آدم های فقیر می گویند در ذهن شان چه می گذرد.

۱۲) ۷۹ درصد از افراد ثروتمند در ماه حداقل ۵ ساعت از وقت خود را در اینترنت می گذرانند، در برابر ۱۶ درصد از آدم های فقیر.

۱۳) ۶۷ درصد از آدم های پولدار روزانه یک ساعت یا کمتر وقت خود را صرف تماشا کردن تلویزیون میکنند، در مقابل ۲۳ درصد از افراد فقیر روزانه زمان زیادی را صرف این تفریح میکنند.

۱۴) ۶ درصد از ثروتمندان وقت خود را به دیدن برنامه های تلویزیونی و شو های تلویزیونی می گذرانند، در مقابل ۷۸ درصد از افراد با سطح معیشتی معمولی.

۱۵) ۴۴ درصد از افراد ثروتمند دنیا، سه ساعت پیش از شروع برنامه های روزانه خود از خواب برمی خیزند و عادت سحرخیزی تنها نزد ۳ درصد از مردم فقیر است.

۱۶) ۷۴درصد از آدم های ثروتمند عادات روزانه خوب را به فرزندان خود تعلیم می دهند و تنها یک درصد از مردمان فقیر این کار را انجام می دهند.

۱۷) ۸۴ درصد از مردمان ثروتمند اعتقاد دارند که عادات خوب روزانه موقعیت های بیشتری برای آنها خلق میکند، در مقابل ۴درصد از مردمان فقیر به این موضوع اعتقاد دارند.

تک فارس

۱۸) ۷۶ درصد ثروتمندان معتقدند که عادات بد، آنها را به موقعیت های شکست نزدیک تر میکند و این تفکر نزد تنها ۹درصد از افراد فقیر است.

۱۹) ۸۶ درصد از مردم طبقه مرفه، مدام در حال تقویت و بهبود موقعیت خود هستند و این رفتار در میان ۵ درصد از مردم فقیر اتفاق می افتد.

۲۰) ۸۶ درصد از ثروتمندان عاشقانه مطالعه میکنند، درحالی که ۲۶ درصد از مردمان فقیر عاشق مطالعه هستند.

ثروتمندان معتقدند که برای برداشت، باید ابتدا دانه ای کاشت!

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

حس میکنم نامزدم دیگر هیچ علاقه ای به من ندارد چاره چیست
  1. چطور میتوانم همیشه و هر روز شاد باشم
  2. آیا دروغ گفتن برای سلامتی بدن مضر است
  3. چطور برای فرزند خود بهترین مادر دنیا باشید
  4. شناخت آدم ها و شخصیت آنها از روی دستخط
  5. غمگین بودن تاثیرات مفیدی در زندگی شما دارد
  6. نکته های کوچک اما جادویی برای شاد بودن

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات