تک فارس
حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
محصولات معتبر محصولات معتبر
آرایشی

ویژگی های مردان خوشتیپ و جذاب چیست

image ویژگی های مردان خوشتیپ و جذاب چیست

آنها همیشه با مد پیش می روند

بیشتر مدها جدابیت خاص خود را دارند و توجه به آنها یکی از اصول اولیه شیک پوشی است. اما در کل معقول تر، اگر نگوییم شیک تر، این است که لباس هایی فراتر از مدهای فصلی بخریم. شلوار جین جذب، یک تیشرت سفید طرح آکسفورد، یا یک بلیزر ملوانی پشمی، همیشه شیک به چشم می آیند بنابراین پول خود را صرف آنها کنید.

کفش های آنها گراترین چیزی است که در کمد خود دارند

وقتی برای اولین بار کسی را می بینید به چه چیزی دقت می کنید؟ درست است، کفشهایش. اگر یک کارمند با کفش ورزشی نامناسب و کت و شلوار در جلسه حاضر شود احتمالا همانجا او را اخراج می کنید. اما از سوی دیگر اگر یک جفت کفش براق تسمه دار با شلوار چینو و یک تی شرت پوشیده باشد احتمالا تحت تاثیر قرار خواهید گرفت. یک جفت کفش زیبا و گران همیشه می تواند چهره ای جذابتر به شما ببخشد.

تکفارس آی آر

آنها اهمیت خوش دوخت بودن لباس را می دانند

اصلا مهم نیست چقدر هزینه می کنیدیا جنس لباس چه مقدار با کیفیت باشد، اگر لباس های شما بد دوخته شده باشند، افتضاح به نظر خواهند رسید. ژاکت شما باید روی سینه تنگ باشد، شلوار باید روی کمر بماند و یقه به اندازه ی یک انگشت دور گردن آزاد باشد.

آنها به دنبال بهتر کردن لباسهایشان هستند.

اینکه لباسها و کفشهایتان را در جایی مناسب نگه داری کنید و زمانی که شروع به کهنه شدن کردند آنها را تعمیر نمایید از شما یک هنرمند میسازد. پوشیدن لباسهای نوی براق در هر فرصتی نیز شما را شبیه فوتبالیست ها خواهد کرد که همیشه هم خوشایند نیست.

آنها تفاوت کیفیت اجناس را می فهمند.

www.takfars.ir

انتخاب لباس هایی با کیفیت تنها به شما ظاهری بهتر خواهد بهخشید که در طولانی مدت هم بسیار مقرون به صرفه تر از خرید لباس های بی کیفیت است. پارچه کشمیرپشمی یا پنبه ای مناسب انگلیسی، فرانسوی یا ایتالیایی مشکلات پارچه های بی کیفیت را ندارند و با گذشت زمان براق و بد فرم نمی شود.

آنها خیاط خاص خود را دارند و همیشه با او در ارتباط هستند

بیشتر مردان پس از خرید لباس نیاز به خیاط دارند مگر اینکه بطرز شگفت انگیزی خوش سایز باشند. اینکه به خود تلقین کنید که لباس ها کاملا اندازه ی شما هستند و آنها را بپوشید، شما را بی مبالات و بی دقت نشان میدهد. در عوض، برای خود خیاطان خوب پیدا کنید و هرچیزی را که می خرید مستقیم نزد آنها برده تا کاملا اندازه ی شما کنند. بدین ترتیب همیشه شیک به نظر خواهید رسید و حتی مقرون به صرفه نیز خواهد بود.

آنها از قبل خود را آماده می کنند

شاید اینکه از شب قبل وسایل و لباسهای خود را آماده کنید زیاد جالب به نظر نیاید (و بیشتر شبیه رفتار یک خدمتکار باشد تا یک مرد شیک پوش) اما آماده بودن از شب قبل، شما را در برابر اتفاقات ناخواسته ی صبح روز بعد آماده نگاه می دارد. به علاوه ی اینکه وقتی بیدار می شوید تمرکز و فراغ خاطر بیشتری دارید. این کار مخصوصا قبل از مسافرت ضروری است.

آنها لباس زیر گرانقیمت می خرند

پوشیدن لباس زیر با کیفیت به شما احساس اعتماد به نفس بالاتری می دهد. شما که نمی خواهید زیر لباسهای شیک خود یک پیراهن لکه دار و مچاله و آمیخته به بوی عرق بپوشید، می خواهید؟ تام فورد طراح لباس و استایلیست معروف در این زمینه می گوید: جوراب ها و لباس زیرهای خود را که شش ماه بیشتر از عمر آنها می گذرد دور بیاندازید.

آنها هر شش هفته یکبار موهای خود را کوتاه می کنند

اگر حتی یک یا دو روز گذشته باشد، موهای اطراف سر که شما را شبیه دونالد ترامپ می کند، تمام روزهایی که موهای زیبایی داشته اید را خراب می کنند. با یک آرایشگر حرفه ای و خوب که به کارش اعتماد دارید قرارداد ببندید تا هر شش هفته فوت و فن خاص خود را روی موهای شما پیاده کند.

آنها از شیک پوشی لذت می برند.

تک فارس

اصلا دوست ندارم این را بگویم اما اگر مراقب لباس های خود نباشید و از لباس پوشیدن اول صبح خوشتان نیاید، هیچگاه خوش پوش و شیک نخواهید بود. نکته ی کلیدی در خوش لباس بودن و شیک به نظر رسیدن، تمایل و نشاط درونی شما برای این موضوع است، درغیر این صورت سرانجام زمانی میرسد که خسته می شوید و خوش پوشی را کنار می گذارید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

محصولات معتبر محصولات معتبر
مطالب مشابه بیشتر ››