ورزش ها ی تمرینی تضمینی برای از بین بردن غبغب

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

ورزش ها ی تمرینی تضمینی برای از بین بردن غبغب

این تمرینات مقابله با غبغب باید هر روز انجام شوند تا نتیجۀ آن را به خوبی مشاهده کنید. آثار این حرکات بعد از پایان چند ماه، قابل مشاهده خواهند بود؛ فقط باید صبور باشید و پشتکار داشته باشید.

image ورزش ها ی تمرینی تضمینی برای از بین بردن غبغب

وضعیت ابتدایی تمام این تمرین یکسان است:

باید بنشینید، پشت تان کاملاً صاف، شانه های تان رو به پایین و بازوهای تان کشیده باشند؛ دست ها را هم بایستی رو زانوها قرار دهید.

تمرین شماره ۱

تکفارس آی آر

سرتان را به آهستگی بالا بیاورید و همزمان از بینی به مدت ۵ ثانیه نفس بکشید. سپس به مدت ۵ ثانیه نفس تان را حبس کنید و چشم های تان را ببندید، همزمان، لب پایین تان را روی لب بالا بگذارید، انگار با کسی قهر کرده اید. بعد به آهستگی رها کنید سپس این تمرین را دوباره شروع و حدوداً ۱۰ بار تکرارش کنید.

تمرین شماره ۲

سرتان را به آهستگی پایین بیاورید و در همان حال چانه را به سینه تان نزدیک کنید. این تمرین را همزمان با بیرون دادن نفس از بینی انجام دهید. زمان بگیرید (حدوداً ۵ ثانیه و حتی بیشتر). سپس سرتان را به آهستگی بالا بیاورید و این تمرین را مجدداً از سربگیرید. حدوداً ۱۰ بار هم این حرکت را انجام دهید.

تمرین شماره ۳

در این حرکت سر باید کاملاً صاف باشد، چانه تان را به آهستگی جلو بیاورید و ۵ ثانیه این وضعیت را نگه دارید. حول و حوش ۱۰ بار هم تکرارش کنید.

www.takfars.ir

در ادامه و با گذشت زمان، مدت تنفس از بینی، حبس هوا و بیرون دادن نفس از بینی را افزایش دهید. این تمرین تنفسی آرامش، تنش زدایی و سلامت را برای تان به ارمغان می‌آورد.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

من خیلی لاغر هستم چطور چاق بشوم
  1. ورزش دوچرخه سواری برای سلامتی چه فایده ای دارد
  2. چطور هم ورزش کنیم و هم روزه بگیریم
  3. هم ورزش می کنم هم رژیم دارم اما باز شکمم بزرگ است
  4. آیا برای لاغری حتما باید رژیم گرفت یا ورزش کافی است
  5. آیا در ماه رمضان باید به ورزش ادامه داد و چطور
  6. آیا میتوان افسردگی را با انجام ورزش بدنسازی درمان کرد

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب