image هنرپیشه های معروف چکار میکنند همیشه زیبا هستند

▪ همه ما می دانیم که بیانسه خیلی به دنبال مد نیست و بیشتر سبک خاص خود را دنبال میکند. او عاشق مدل موی دم اسبی، آن هم در بالای سر، است و از نظرش یکی از زیباترین و راحت ترین مدلهای مو است.

▪ جسیکا آلبا شیوه های مختلف سنتی از جمله رژ لب قرمز، مدل موی گوجه ای و خط چشم را به کار گرفته و با ادغام آنها در کنار هم ظاهری متفاوت پیدا کرده است. او رنگ کلاسیک گوشواره های خود را نیز با رژ لب قرمزش ست کرد.

▪ لوپیتا نیونگ، بازیگر و کارگردان کنیایی- مکزیکی است، که اعتقاد دارد هیچ چیز جذاب تر از سایه چشم قرمز نیست. او می گوید: «اگر میخواهید از سایه چشم قرمز استفاده کنید، پشت پلک هایتان را پر رنگ و هر چه به سمت بیرون می آیید آن را کمرنگ تر کنید.»

▪ زندیا بازیگر و خواننده آمریکایی است که پیشنهاد میکند اگر میخواهید شیوه آرایش تابستانه خود را به پاییزه تغییر دهید، کافی است به جای آرایش برنز، آرایش مسی کنید. چشم ها، گونه ها و لب ها در روزهای سرد سال باید رنگی تیره تر از همیشه داشته باشند.

▪ کیت باسورث ترجیح می دهد که موهایش را به جای بالا، در پشت و به شیوه ای مدرن جمع کند. او موهای روشن خود را با آرایش گلبهی ست کرد.

▪ میراندا کر موهایش را بالا جمع کرده است تا چشم ها را به سمت بالا بکشد و صورتش را لاغرتر نشان دهد. اما با انتخاب رژ قرمز تعادل را برقرار و صورت خود را از حالت بی روح خارج کرد.

▪ کیت وینسلت برای اینکه سن اش را کمتر نشان دهد موهایش را بالای سرش شنیون کرده است.

▪ ریحانا رژ لب های بنفش را بیش از رژ های دیگر می پسندد و فکر میکند اگر موهای خود را کمی حالت دهد و از روی صورت اش به کنار زند، زیبایی اش بیشتر به چشم می آید.

▪ سلنا گومز به سادگی معتقد است. او موهایش را به یک سمت جمع کرده و آن را با روبان بسته است. اگر میخواهید روبان از موهایتان نیافتد، قبل از بستن آن کمی اسپری مو به آن بزنید.

تک فارس » آرایشی » هنرپیشه های معروف چکار میکنند همیشه زیبا هستند