تک فارس
حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
محصولات معتبر محصولات معتبر
آرایشی

همیشه خوشتیپ و جذاب باشید مخصوص آقایان

image همیشه خوشتیپ و جذاب باشید مخصوص آقایان

به لباس های روزانه اهمیت بدهید

پوشش روزمره خیلی مهم است. بعضی ها فکر می کنند چون اسم روزمره به این لباس ها داده می شود نباید توجه زیادی به آن ها کرد. دقیقا برعکس است؛ روزمره یعنی یک بخش خیلی مهم از زندگی. پس برای انتخاب لباس های تان وقت بگذارید. برای ایجاد یک تغییر خوب از تی شرت های رنگی استفاده کنید. اگر نوجوان شما اهل برند و به قول خودشان مارک بازی است، یادتان باشد برندهایی را به او معرفی کنید که تنوع رنگی در آن ها وجود دارد. البته بهتر است طوری رفتار کنید که در ذهن آن ها رنگی و متناسب بودن بر برند بودن، ارجحیت پیدا کند.

خوش بو باشید

هیچ چیزی به اندازه یک ادکلن خوش بو نمی تواند تیپ یک مرد را کامل کند. عطرها معمولا برای شخصیت های مختلف ساخته می شوند. یک عطر می تواند تداعی کننده اعتماد به نفس باشد و عطر دیگر تداعی کننده اجتماعی بودن. با توجه به شخصیت تان سراغ عطرها بروید. برای عطرهای تان خوب خرج کنید. بعضی از عطرها بعد از چند ساعت بوی شان از بین می رود و از آن بدتر بعضی های شان بدبو می شوند. عطرهای تان را از فروشگاه های شناخته شده بخرید و به دنبال آن هایی باشید که امتحان شان را پس داده اند.

تکفارس آی آر

جذب واکنش های واقعی

دنبال واکنش های واقعی باشید، خیلی ها نظر واقعی شان را راجع به ظاهرتان نمی گویند. خیلی ها مخفی اش می کنند، بعضی ها هم برای خوشایندی شما از تیپی که ممکن است به نظرشان مزخرف بیاید، تعریف می کنند. دنبال آدم هایی باشید که با شما صادق هستند یا این که خیلی رک از آن ها خواهش کنید نظر واقعی شان را به شما بگویند.

از آرایشگرتان بخواهید نظرش را در مورد مدل مویی که پسندیده اید بگوید. ممکن است قبل از کوتاه کردن موهای تان بفهمید این مدل نه تنها به شما نمی آید بلکه چهره تان را زشت می کند. پس به دنبال نظرات واقعی باشید، فرقی نمی کند از چه کسی. یک تلنگر از یک دوست، یکی از اعضای فامیل یا یکی از همکاران می تواند شما را از خطر بدپوشی نجات بدهد.

اگر دوستان تان با شما رک نیستند به سراغ اینترنت بروید. ببینید تیپ کلی تان به کدام یک از بازیگران یا مشاهیر خوش پوش نزدیک تر است. پس همان طوری لباس بپوشید.

لباس هایی نه تنگ و نه گشاد

www.takfars.ir

بهترین پیشرفتی که می توانید برای ظاهرتان ایجاد کنید داشتن یک انتخاب هوشمندانه و با دقت است، انتخاب لباس هایی که کاملا اندازه تان هستند. بیشتر آقایان، به خصوص آقا پسرها، لباس هایی می پوشند که برای شان گشاد یا حتی خیلی گشاد هستند. مطمئن شوید که لباس تان درست هم سایز خود شماست و نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد باشد. لباس های خیلی گشاد یا خیلی تنگ تبدیل به یک بیماری مسری شده اند. مراقب باشید.

به فروشنده ها اعتماد نکنید

هیچ وقت تنها به خرید نروید زیرا به حرف فروشنده ها نمی شود اعتماد کرد. بیشتر آن ها خیلی کاری ندارند که این لباس به شما می آید یا نه. آن ها به فکر فروش و سود خودشان هستند، شما هم به فکر سود خودتان باشید. یکی از دوستان خوش پوش و مورد اعتمادتان را با خودتان به خرید ببرید؛ کسی که مطمئن هستید با استفاده از نظراتش می توانید خوش پوش باشید.

همیشه دقت کنید

در نهایت باید بگویم نگران نباشید. حتی اگر در مورد پوشش تان اشتباه هم بکنید زمین هم چنان به گردش خودش ادامه خواهد داد. از خانه بیرون بروید، به فروشگاه های خوب سر بزنید، با آدم های خوش تیپ ارتباط برقرار کرده و به ظاهرشان توجه کنید اما دقت کنید، ببینید آیا مدل مویی که آن را روی سر فلان آقا دوست دارید به شما هم همان قدر می آید؟ بستن شال گردن که فلان دوست تان را خیلی خوش تیپ کرده برای گردن شما مناسب است یا این که گردن کوتاهی دارید و نباید از شال گردن استفاده کنید. همه چیز را با هم در نظر بگیرید و مطمئن باشید هر چقدر به خوش پوشی تان اهمیت بدهید به خودتان اهمیت داده اید.

یا تمام رسمی یا تمام اسپرت

لباس هایی که بالا تنه را می پوشانند باید با لباس هایی که پایین بدن را می پوشانند هماهنگی داشته باشند. جالب نیست یک پسر نوجوان یک سوئی شرت گشاد و اسپرت را با یک شلوار پارچه ای هماهنگ کند یا یک بالا تنه کاملا رسمی را با یک شلوار جین همراه کند. اگر قرار است لباس اسپرت بپوشید سعی کنید تمام ظاهر شما اسپرت باشد. اگر هم قرار است، یک ظاهر رسمی را انتخاب کنید، از پیراهن و کت تان گرفته تا شلوار باید کاملا رسمی باشد.

کفش تمیز و براق

برای کفش های تان خوب خرج کنید و خوب هم وقت بگذارید. کفش ها بخش ناطق تیپ شما هستند. بله، آن ها به راحتی با بیننده حرف می زنند و معمولا اولین بخش ظاهر شما هستند که به خصوص خانم ها به آن توجه می کنند. پس سعی کنید کفش های تان همیشه تمیز باشند و از تمیزی برق بزنند. آن ها را به موقع واکس بزنید. حتی اگر بهترین لباس ها را پوشیده باشید و همه لباس های تان تمیز و اتو کشیده باشند، یک کفش کثیف می تواند به راحتی آب خوردن همه این ها را از بین ببرد. حیف است که برای یک واکس ۵ دقیقه ای کل ظاهرتان را زیر سوال ببرید، پس حواس تان حسابی به کفش ها جمع باشد.

صندل و جوراب نپوشید

تک فارس

آقایان. صندل ها درست مثل کفش ها نشان دهنده سلیقه شما هستند اما لازم است یک نکته را همیشه درنظر داشته باشید، صندل شما حتی اگر زیباترین و آراسته ترین مدل بین مدل های ارائه شده سال باشد پوشیدن آن به همراه جوراب می تواند همه چیز را تنها ظرف مدت چند ثانیه خراب کند. پوشیدن جوراب فقط مخصوص کفش هایی است که جلو بسته بود. یا این که مخصوص ورزش هستند. در غیر این صورت پوشیدن جوراب به همراه صندل تان یکی از فجایع دنیای مد به حساب می آید. هیچ کس دلش نمی خواهد زیر آن صندل های آراسته جورابی را ببیند که احتمالا به خاطر جلوباز بودن کفش کثیف هم شده؛ باور کنید.

لباس هایی بخرید که دوست شان دارید

به حراج های آخر فصل اعتماد نکنید. خیلی از افراد وقتی می بینند فروشگاهی حراج گذاشته بدون این که واقعا به چیزی احتیاج داشته باشند وارد می شوند و یک دفعه می بینی با چند کیسه لباس بیرون می آیند. این اتفاق در مورد حراج برندها هم اتفاق می افتد. آقایان. چیزی را صرفا به این دلیل که مارک دار است و ارزان شده، نخرید. لباس هایی را بخرید که دوست شان دارید و می دانید که آن ها را می پوشید، نه این که نرسیده به خانه پشیمانی سراغ تان بیاید. درنظر داشتن این نکته شما را از خرج کردن یک عالم هزینه غیر ضروری نجات می دهد. باور کنید.

برای ظاهرتان وقت بگذارید

برای ظاهرتان زمان و پول بیشتری را صرف کنید. لباس های شما وسیله ارتباطی شما با جهان خارج است. لباس های تان نشان دهنده شخصیت و طرز فکرتان هستند. پس هیچ عیبی ندارد اگر برای شان پول خوبی خرج کنید و وقت زیادی بگذارید. مرتب ظاهرتان را چک کنید. ببینید کدام لباس ها را با هم بپوشید بهتر است. همان قدر که به تحصیلات، روابط و شغل تان اهمیت می دهید، به پوشش تان هم اهمیت بدهید. پوشش بد می تواند موقعیت های زیادی را از شما بگیرد. بر عکس، یک ظاهر آراسته و زیبا می تواند موقعیت های زیادی را در اختیارتان بگذارد، پس هیچ وقت قدرت پوشاک را دست کم نگیرید.

جزئیات ساده اما تاثیر گذار

هیچ وقت قدرت جزئیات را دست کم نگیرید. هماهنگی کل ظاهرتان به کنار، جزئیات هم به همان اندازه مهم هستند. جزئیات می توانند نشان دهنده ویژگی های خاص شخصیتی شما باشند. جالب است که این موارد جزئی اغلب تنوع بالایی دارند. یک دستمال گردن زیبا یا یک دکمه سر دست زیبا می تواند حسابی حال و هوای ظاهرتان را عوض کند و خوش سلیقگی شما را به همه نشان بدهد. یادتان باشد جزئیات از اولین مواردی هستند که در ظاهرتان مورد توجه قرار می گیرند، پس اولین کسی باشید که به آنها خوب توجه می کند.

موهای همیشه کوتاه

موها بیشترین تاثیر را روی چهره افراد می گذارند. سعی کنید همیشه موهای تان را کوتاه و مرتب نگه دارید؛ موهای کوتاه به چهره شما نظم و انضباط می دهد. به خصوص این که سعی کنید همیشه موهای پشت گردن تان را اصلاح کنید چون تصویر ناخوشایندی را برای بیننده ایجاد می کنند. برای گرفتن وقت آرایشگاه هیچ وقت تنبلی نکنید. این که هر چند وقت یک بار به آرایشگاه بروید به سرعت رشد موهای تان بستگی دارد اندازه موهای تان هر چقدر که هست قبل از این که قیافه تان را نامرتب کند کوتاهش کنید.

شلوارهای مناسب

T A K F A R S

شلوارهای پارچه ای گزینه های مناسبی برای تیپ های مردانه هستند اما حواس تان به قد شلوار باشد. اگر قد این شلوارها خیلی بلند باشد یا چند سانتی متری بالای کفش قرار بگیرد یکی از بدترین ظاهرهای ممکن را برای تان ایجاد خواهد کرد. این نکته در مورد شلوارهای جین هم صدق می کند. شلواری که پشتش ریش ریش شده، آن هم از بس که بلند است و روی زمین کشیده می شود اصلا زیبا نیست.

شال گردن رسمی

برای موقعیت های رسمی شال و دستمال گردن های آراسته گزینه هایی هستند که ظاهر شما را از این رو به آن رو می کنند به شرطی که گردن شما بلند و کشیده باشد. برای آدم هایی که غبغب دارند و گردن شان کوتاه است استفاده از دستمال گردن به هیچ وجه توصیه نمی شود چون گردن شان را بیشتر از آنچه واقعا هست، کوتاه نشان می دهد.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

محصولات معتبر محصولات معتبر
مطالب مشابه بیشتر ››