همه چیز درباره نسخه جدید آفیس

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

همه چیز درباره نسخه جدید آفیس

image همه چیز درباره نسخه جدید آفیس

شرکت‌های بزرگ که با مایکروسافت قراردادهای چندین ساله دارند از دسامبر سال گذشته از این برنامه آفیس جدید استفاده می‌کنند.

این نسخه جدید که روز سه شنبه با نام آفیس ۳۶۵ هوم پریمیوم، وارد بازار شد، اولین نسخه جدید آفیس در سال ۲۰۱۲ است.

واکنش‌های اولیه نسبت به این برنامه مثبت بوده است و کاربران پس از دانلود برنامه‌های آنلاین اولیه، میتوانند از جدیدترین نسخه‌های برنامه‌های آفیس با داشتن یک اشتراک برای پنج دستگاه با پرداخت صد دلار سالیانه استفاده کنند.

در برنامه آفیس جدید، امکان دسترسی آنلاین به مدارک از طریق تمام دستگاه‌های سنتی وجود دارد. مایکروسافت، با ارائه این برنامه درصدد هماهنگی برنامه‌های خود با نسل جدید دستگاه‌های قابل حمل است.

بسته جدید برنامه‌های آفیس شامل اوت لوک ایمیل، اکسل، ورد و یا پاورپوینت، جهت مصرف خانگی ارائه شده است.و هدف از طراحی این نسخه جدید، افزایش برتری مایکروسافت در کاربران خانگی و پیروزی در رقابت با برنامه‌های آنلاین رایگان گوگل است.

تکفارس آی آر

این برنامه به صورت آنلاین آپدیت خواهد شد. این اقدام تغییر بزرگی نسبت به گذشته محسوب می‌شود که کاربران مجبور به سال‌ها صبر برای دریافت ترفیع برنامه نصب شده بودند.

این تغییرات باعث شده، مایکروسافت شباهت بیشتری به اپل پیدا کند. ظاهر آفیس جدید، مانند ویندوز۸ است و دارای قابلیت صفحه لمسی است. برای اولین بار در بستر آفیس برنامه اسکایپ نیز موجود است.

به گزارش رویترز، کارهای کاربران علاوه بر ذخیره در دستگاه‌های خود، در دیتاسنترهای از راه دور نیز ذخیره می‌شوند. مدارک از طریق تمام دستگاه‌های دارای مجوز با جست‌وجوگر قابل دسترسی خواهد بود.

فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۲۹ آذر
  1. ساخت لاک ویژه اسلامی برای خانم های مسلمان
  2. لیست تصویری خبرساز ترین آدم های معروف در سال
  3. پوسترهای جدید با طراحی های خاص برای دهه مبارک فجر
  4. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۱۶ آذر
  5. دانلود رایگان دفترچه سوال کنکور کارشناسی ارشد با کلید جواب
  6. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۳ مهر

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب