نکته های جادویی برای یک خرید لباس مناسب

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

نکته های جادویی برای یک خرید لباس مناسب

image نکته های جادویی برای یک خرید لباس مناسب

*هنگامی که هوا سرد است، معمولا چند‌لایه لباس می پوشید و اغلب فروشگاه‌ها و مغازه‌های لباس هم گرم است. چندلایه لباس سبک بپوشید تا بتوانید در مکان‌های سرپوشیده به راحتی آنها را روی دست بیندازید و با خود حمل کنید.

*یک کیف کوچک که فقط لوازم ضروری خود را در آن قرار داده‌اید، با خودتان بردارید و بهتر است که به‌جای کیف‌های دستی، از کیف‌های روی شانه که بند کوتاهی دارد استفاده کنید. شما نباید بار اضافی و سنگین همراه خود داشته باشید. حتی اگر می‌توانید لوازم ضروی خود مانند موبایل یا کیف پولتان را در جیب کاپشن یا مانتو بگذارید، از بردن کیف دستی خودداری کنید.

-کفش‌هایی بپوشید که در صورت لزوم، به‌راحتی از پایتان دربیاید.

-سایز دقیق خود را اندازه بگیرید یا آنها را یادداشت کنید و همراه داشته باشید. می‌توانید یک متر نواری تاشوی زنانه با خود داشته باشید و به جای پوشیدن لباس، آن را اندازه بگیرید. به تدریج شما می‌توانید با چشم اندازه خود را تشخیص بدهید و بفهمید که لباس اندازه‌تان هست یا نه.

-شکل و فرم اندام خود را تعیین کنید تا هنگام خرید بتوانید تشخیص بدهید که چه مدل لباسی و با چه جزئیاتی به اندام شما می‌آید. به همان اندازه هم مهم است که بدانید چه مدل لباس‌هایی به شما نمی‌آید و مناسب اندام شما نیست تا وقتان را بیخود صرف آنها نکنید.

تکفارس آی آر

-زمانیکه لباسی را پرو می‌کنید به سرعت متوجه می‌شوید که مناسب شما هست و در آن راحت هستید یا نه. پس به احساس خود اعتماد کنید؛ اگر مناسب شما است سریع آن را انتخاب کنید و بخرید و درغیراین صورت سراغ لباس دیگری بروید.

-اگر فرصت کمی دارید، به تنهایی خرید کنید. خرید کردن با دوستان لذت‌بخش است، اما نه زمانی که وقت زیادی ندارید. اگر شما تنها باشید بهتر می‌توانید از زمان خود استفاده کنید.

بی نظیرترین تصاویر از دریاچه چورت در استان مازندران
  1. عکس های دیدنی آکورا MDX مدل ساخت ژاپن
  2. اسم پارسا فونت نستعلیق رنگارنگ دستنویس
  3. فرزند من خیلی چاق شده چکار کنم
  4. همه چیز درباره موس های نوری لیزری و بدون چراغ
  5. آموزش مرحله ای عکس به عکس حذف حساب کاربری واتس اپ
  6. ساخت پاک کننده قوی لکه های لباس در خانه

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب