نکته های جادویی برای یک خرید لباس مناسب

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

نکته های جادویی برای یک خرید لباس مناسب

*هنگامی که هوا سرد است، معمولا چند‌لایه لباس می پوشید و اغلب فروشگاه‌ها و مغازه‌های لباس هم گرم است. چندلایه لباس سبک بپوشید تا بتوانید در مکان‌های سرپوشیده به راحتی آنها را روی دست بیندازید و با خود حمل کنید.

*یک کیف کوچک که فقط لوازم ضروری خود را در آن قرار داده‌اید، با خودتان بردارید و بهتر است که به‌جای کیف‌های دستی، از کیف‌های روی شانه که بند کوتاهی دارد استفاده کنید. شما نباید بار اضافی و سنگین همراه خود داشته باشید. حتی اگر می‌توانید لوازم ضروی خود مانند موبایل یا کیف پولتان را در جیب کاپشن یا مانتو بگذارید، از بردن کیف دستی خودداری کنید.

-کفش‌هایی بپوشید که در صورت لزوم، به‌راحتی از پایتان دربیاید.

-سایز دقیق خود را اندازه بگیرید یا آنها را یادداشت کنید و همراه داشته باشید. می‌توانید یک متر نواری تاشوی زنانه با خود داشته باشید و به جای پوشیدن لباس، آن را اندازه بگیرید. به تدریج شما می‌توانید با چشم اندازه خود را تشخیص بدهید و بفهمید که لباس اندازه‌تان هست یا نه.

-شکل و فرم اندام خود را تعیین کنید تا هنگام خرید بتوانید تشخیص بدهید که چه مدل لباسی و با چه جزئیاتی به اندام شما می‌آید. به همان اندازه هم مهم است که بدانید چه مدل لباس‌هایی به شما نمی‌آید و مناسب اندام شما نیست تا وقتان را بیخود صرف آنها نکنید.

تکفارس آی آر

-زمانیکه لباسی را پرو می‌کنید به سرعت متوجه می‌شوید که مناسب شما هست و در آن راحت هستید یا نه. پس به احساس خود اعتماد کنید؛ اگر مناسب شما است سریع آن را انتخاب کنید و بخرید و درغیراین صورت سراغ لباس دیگری بروید.

-اگر فرصت کمی دارید، به تنهایی خرید کنید. خرید کردن با دوستان لذت‌بخش است، اما نه زمانی که وقت زیادی ندارید. اگر شما تنها باشید بهتر می‌توانید از زمان خود استفاده کنید.

آیا ورزش با وزنه و تمرینات قدرتی برای بدن مفید است یا مضر
  1. تفاوت هاب جالب انسان با دیگر موجودات زنده کره زمین
  2. ترفند پاک کردن کامل حافظه سایت های دیده شده در اینترنت اکسپلورر
  3. عکس زیبای درختان برفی پشت شیشه باران زده
  4. تصاویر جدید حسین مهری بازیگر سریال زمانه
  5. گالری تصویری دیدنی برای علاقمندان بازار سنتی شهر کاشان
  6. اطلاعات و عکس قدیمی ترین غار آبی کرمانشاه قوری قلعه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات